Állattenyésztők tapasztalat-csere topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

  2. -Leviane-

    -Leviane- Junior szaki

    A mai nap termése
    http://www.myimg.de/?img=szivrvnyose1201.jpg
    http://www.myimg.de/?img=szivrvnyos18cacf.jpg
    http://www.myimg.de/?img=vattacukor620f8.jpg
    és a csúcs:
    http://www.myimg.de/?img=trkks14ba31.jpg
    A tevék egyébként szépen ugráltak alapból 4-es szintűre, de magasabb szintű csak ez az egy trükkös lett.

    Itatóból egy kissé sokallom a 10db-ot. A szamár és a panda terményeséhez is csak 5db új barkácskellék kellett. Egyértelműen a vásárlásra akarnak ösztönözni.
     
    mamszi5107, Baby72, Lillapilla73 és 10 más kedveli ezt.
  3. mermeze50

    mermeze50 Junior szaki

    Sziaszt0k!
    A kaméleonokkal nem volt szerencsém. Kimagasló ugrást nem értem el velük. Viszont barna birkából lett egy aranybárány, és alap pandából egy karate panda.Képet készítettem, de sajnos feltölteni,és a fórumra hozni még mindig nem sikerül.Ilyen még nem volt,hogy egyszerre két arany állatot is kapjak. Nagyon örültem neki.Mindenkinek sikeres tenyésztést kívánok!
     
    lukimi, LBetti és -Leviane- kedveli ezt.
  4. évamama58

    évamama58 Fórum ismerője

    Kemény munkával, simán-keveréssel, az eventen felül sikerült kb 900 szupitáppal 3 db szivárványos és 2 db irányító kaméleont összeharácsolnixDxDxDxDxD:cry::cry::cry:
     
    kukac42 és Baby72 kedveli ezt.
  5. JMagdi

    JMagdi Utánpótlás-írogató

    Elkeserítő! Itt olvasgatom mások szerencséjét és csak elkeseredek a saját tenyésztéseimen és csodálkozom. Hogy lehet az, hogy másoknak aranyállatokat dobál a rendszer sorban egymás után, nekem meg még soha, de SOHA nem volt ugrásom??? Próbálkoztam egyformákat betenni, keverni, állatokat váltogatni, semmi sem működik! Jó esetben adja a következő szintet a rendszer, rosszabb esetben (keverésnél) még el is veszítem a magasabb szintű tenyészállatot. Már ott tartok, hogy utálom a tenyésztéses feladatokat. Ezt se akartam elkezdeni, de gondoltam talán majd most...! Már arrafelé hajlok, hogy abbahagyom az egész játékot, mert ez így csak frusztrál, pedig ez csak egy játék, örömet kéne okoznia és szórakoztatni. De így csak dühös vagyok. :cry::cry::cry::mad:
     
    balint_eny, [erika05], glade és még 1 ember kedveli ezt.
  6. kisszakács75

    kisszakács75 Fórumszaki

    Szép estét! Kaméleonos kivégezve....elég jól ugráltak az állatkáim, pedig eddig ezt nem mondhattam el magamról. nem szabad feladni ;)
     
    Baby72, kukac42 és LBetti kedveli ezt.
  7. *tündércsillag*

    *tündércsillag* Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Megkérdezném ezekhez az ugrásokhoz mit kell csinálni szegény, egyszerű gazdának?
    Nekem még alapból narancs sem lesz, nem hogy pink állat :mad:
    Valami bennfentest kell keresnem aki segít az állatok ugrálásában?
     
    glade és Farmer*54 kedveli ezt.
  8. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Ez sem rossz: 4 edző: 1 fitnesz + 1 SZIVÁRVÁNYOS!!!!!
    A kaméleonok meghozták a régen várt szerencsét! ;)
     
    Gio, Numiz, kukac42 és 2 más kedveli ezt.
  9. maryke26

    maryke26 Junior szaki

    Szia!

    Mostanában nekem sem volt szerencsém, ez a mostani boom igazán bejött. Azt nem tudom mi kell hozzá, ami biztos hogy mindig veszek szupertápot, kb. 1500-2000 tápot elhasználok havonta. Ebből azért vannak ugrások.
     
    kukac42, mermeze50 és LBetti kedveli ezt.
  10. Hajnalifény

    Hajnalifény Törzsjátékos

    Gio, kukac42, LBetti és 2 más kedveli ezt.
  11. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Az eventtel én is kész lettem,de a tenyésztésnél a már nálam megszokott következő szintű állatkák jöttek. Nem sok örömem volt most sem, a tápok elfogytak, ennyi.
    További sok sikert ,akinek megéri! Jó éjszakát!
     
    balint_eny, Aniko, glade és 2 más kedveli ezt.
  12. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Sziasztok!
    Ma valahogy a tegnapinál sokkal kevésbé ugrálósak a kis jószágok, pedig feltankoltam szupertáppal, de sajnos most inkább csak csetlek-botlok a tenyésztésben, noha a tegnapi nap sem volt az a kimondott szárnyalás. No mindegy. :cry:
    Gratulálok a szerencséseknek és sok sikert Mindenkinek!:)
     
    Dyny, balint_eny, glade és 3 más kedveli ezt.
  13. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Én például beáldoztam, és az első sorokra a kicsiket megvettem, sőt túl vettem és abból lettek a nagyok meg. A kistesóknál meg úgy jöttek ezek a sárga jószágok fel mintha csapból folyna. Nem tudom mi befolyásolja ezt talán a kisebb gazdákat így támogatják, amit helyesnek találok.:p
     
    kukac42 és glade kedveli ezt.
  14. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Teljesen átérzem a hangulatodat.Én is így vagyok,csak olvasgatok,drukkolok,de ebből még nem lesz semmi értékes tenyészállat,nálam sincs soha alapból legmagasabb szintű?Álom,csak pillázok és azt kérdezgetem nálam miért nincs ilyen????Csak egyszer kétszer.De most már nem is érdekel befejeztem én is a tenyésztést.Sok sikert,gratulálok akinek sikere volt.Szépeket.
     
    drunyi, balint_eny, Baby72 és 5 más kedveli ezt.
  15. tommycee

    tommycee Törzsjátékos

    Gio, szilveszterl, kukac42 és 4 más kedveli ezt.
  16. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    gratulálok nagyon szerencsés vagy nekem ilyet sohajátszomnem ugrik pedig 5 éve Elinditottam még 1 kör kaméleon tenyésztést de ha most sem lesz szerencsém akkor befejeztem a tenyésztést és a ft ráforditást a játékra.innentöl kezdve akkor 0 ft játék lesz
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.3.15
    Gio, steve223, .sylvia72. és még 1 ember kedveli ezt.
  17. nyulus74

    nyulus74 Törekvő

    Ahogy nezegetem a hozzaszolasokat,latom nagyjabol minden tenyeszteskor majdnem ugyanazok az embereknek sikerul egy de legalabb ketto arany allatot tenyeszteni,masok meg orulnek ha narancs szinture ugrik nekik.En is szomorunak es viccesnek tartom ezt,azok utan hogy megveszek 2 xl csomag tapot es sehol semmi az elmult 5 evben...
     
    .sylvia72., kukac42, balint_eny és 2 más kedveli ezt.
  18. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Ott és akkor adta, tegnap este be próbáltam 1-2-3 kevert tenyésztést és simát is de csak szigorúan a következő jött.
    Sokat gondolkodtam hogyan lenne érdemes tenyészteni többféle módszert is kipróbáltam és azt tapasztaltam ha boom kezdés után gyorsan elhasználom a tápom akkor jól fogja adni rá következő napokon nekem nem érdemes tenyészteni mert az gyalázat.
    Még azt szoktam csinálni ha 1-2 körig nem jön semmi kilépek vagy frissítek utána egyből ugrik.
    Sokat keresetem a boommal pontosan nem számoltam de szerintem 30 milla simán meg van (amit már be is fektettem :D ) + még ott a hapci kaméleon is ez most nyereséges volt és jókor hagytam abba remélem a következő is hasonló lesz bár nagyon kicsi az esély rá.
     
    Dyny, Gio, mermeze50 és 3 más kedveli ezt.
  19. Markitooo

    Markitooo Törekvő

    Gio, iboly54, H`oótch™ és 7 más kedveli ezt.
  20. Almaded

    Almaded Junior szaki

    Sokat keresetem a boommal pontosan nem számoltam de szerintem 30 milla simán meg van (amit már be is fektettem :D ) + még ott a hapci kaméleon is ez most nyereséges volt és jókor hagytam abba remélem a következő is hasonló lesz bár nagyon kicsi az esély rá.

    Szia!
    Áruld már el, hogy lehet 30 millát keresni boomnál?? :)
    1 milla alatt van a vagyonom, jó lenne ha többet tudnék költeni a bahára...
     
    csio70 és kukac42 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.