Állattenyésztők tapasztalat-csere topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia, én 3 diszkó kaméleont adtam el az mindjárt 15 milla, egyet meg megtartottam tehát 20 m már meg is van.:)
    ----------------------------------------------------------

    Ahogy olvasom a hozzászólásokat azt szűrtem le, hogy nagy általánosságokban akik a gazdaköri kitenyésztése után leállnak mert "nem ugrott nagyot" azok szinte sose lesznek sikeres tenyésztők. Nekem is a gazdaköri befejezéséig csupán 2 db sportos jött + ban alapból és ha itt abbahagyom most én is szomorú lehetnék. De tovább tenyésztettem a közeljőben érkező újabb, állandó körihez is és láss csodát ezután jöttek a nagy ugrások, többek között 4db diszkó is. Nem lesz ez így mindíg de évekig én is leálltam mindíg az ideiglenes gazdaköri kitenyésztése után és ez már látom hiba volt. Természetesen a szupertáp határt szab de pl én 1-1 ilyen új tenyésztésre összegyűjtöm amit csak lehet de még így is jócskán maradt tápom, így gyűjteni fogom a kövi ilyen nagy durranásra és hiábavalóságokra nem szórom el.

    Tudom, vannak rossz szerverek is de mint látható amíg én is leálltam hamar nekem sem jött semmi különleges, estleg középszerű tenyészetek melyek nem 5-10 millát érnek hanem 2-800 ezret. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.3.15
    Dyny, Gio, Almaded és 3 más kedveli ezt.
  2. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Sziasztok:)
    Azt azért ne felejtsük el, ez a mások, meg mindig ugyanazok, nagy valószínűséggel rengeteg tenyészetből kapják a nagy ugrásokat. Én pl majd mindig elhasználok 3-4ezer tápot. A nagy számok törvénye azért itt is érvényesül.
    Tudom nem mindenki teszi ezt meg, hogy miért az meg mindenkinek a magánügye. Pusztán azt szeretném, ha nem keserednétek el! Amikor nem költöttem szup.tápra nekem sem jöttek így az ugrások. A birkát pl. úgy tenyésztettem végig a gazdakörit, hogy folyamatosan 2 tenyésztelep kint volt a farmomon és a klasszikus mindig a következővel, de akkor is megcsináltam. 2 év alatt, de megcsináltam! Sose adjátok fel!
     
    csio70, Dyny, steve223 és 9 más kedveli ezt.
  3. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

  4. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    én probálok épp tyúkot tenyészteni.)
     
  5. Almaded

    Almaded Junior szaki

    Szia,
    köszi a kimerítő választ :) Lehet, hogy taktikát kell váltanom. Ha megvolt a gazdaköri, eddig mást tenyésztetem, ami éppen kellett. Most kezdem látni, hogy néhány állat aránytalanul jól ugrik egy-egy boom alatt, és akkor ha kell, ha nem azt kéne tenyészteni. Eddig ha magas állatot tenyésztettem meghagytam és ínséges időben adtam el pl ha nagyon kellett AB vmire, de az sokszor veszteséges. Arra nem gondoltam, hogy boomkor rögtön eladjam...
     
    MamaMeseKertje kedveli ezt.
  6. -Leviane-

    -Leviane- Junior szaki

    Kevertem egy kicsit. A csacsik már az 5. körben hozzák ugyanezt. :D
    http://www.myimg.de/?img=kevers77207.jpg
    Update: A csacsiknál egymás után összesen 7 körben jött be ugyanez a keverés, a kaméleon már a 2. körben bukta volt.

    Jobban is jártál. Az én piacomon a négy áráért megvehetted volna a két hapcit. Míg a diszkósok 6 milláért mennek, tegnap délután órákig kint volt két hapci 11M-ért.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.3.15
  7. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Gratulálok! Próbálkoztam én is a keveréssel (jó tanítványhoz méltóan), de ebben nem vagyok szerencsés. Sebaj, legfeljebb lassabban haladok. ;)
     
    Baby72 és iboly54 kedveli ezt.
  8. -Leviane-

    -Leviane- Junior szaki

    Ne keseredj el, eddig nekem is csak bukta volt a keverés, és nem mindegyik állatnál jött be most sem. Ha észreveszed, hogy valamelyiknél jobban ugrál, akkor érdemes arra ráállni, és a többit hanyagolni.
     
    kukac42 kedveli ezt.
  9. _gojibogyó_

    _gojibogyó_ Junior szaki

  10. bota493

    bota493 Aktív író

  11. Valcsitanya89

    Valcsitanya89 Haladó

    Nekem csak egyesével megy,de megy!!!;)
     
    Gio, kukac42 és LBetti kedveli ezt.
  12. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    steve223, Gio, lukimi és 3 más kedveli ezt.
  13. Zsolti23

    Zsolti23 Fórumlakó

    -Leviane-, steve223, Gio és 6 más kedveli ezt.
  14. briguka

    briguka Fórummogul

    Sziasztok! Az én véleményem: utoljára vettem tápot!!! sehol semmi, az eventet is épphogy csak meg tudtam csinálni!>:(
    Tenyésztettem alapot és csak az utána következőt adta, mindegy melyik állatról volt szó - lehet sima farmos v. bahás..
    Aztán jöttek az első és második szintűek, és itt is csak a következő szintűeket kaptam!! taktikáztam: bájitaloztam-nem bájitaloztam,
    kiléptem-bent maradtam, beéréskor rögtön arattam-beérés után vártam kicsit de semmi nem használt.. kevertem: vesztettem!
    5éve folyamatosan ez megy, és hiába mondjátok h ne adjam fel.... de, részemről itt a vége a tenyésztéseknek....
     
  15. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Nagyon hasznos olvasgatni benneteket! Most először nagyon jó eredménnyel zártam. Ment piacra is rendesen, és bizony sose volt még ennyi CsP-m, mint most! :inlove:
     
    Gio, lukimi, kukac42 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. [Lacko]

    [Lacko] Fórum ezredese

    Engem így még NYÚL nem szivatott le - picit kevergettem - ez a pici a végén 9.000.000csp-bukta lett :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    dörikati és LBetti kedveli ezt.
  17. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Hm hm kezdem előröl :eek:xDxDxDxDxD
     
    kukac42, [Lacko] és LBetti kedveli ezt.
  18. bonba73_Gazda

    bonba73_Gazda Rutinos

    szia panaszkodsz menyit buktál,akkor én mit szóljak??
    48.000.000csp-buktam,mindent amit tenyésztettem,a keverés erre vezet!
    de ha simán rakod be akor.csak a köv adja,ezen a statisztikán,változtathatna a fejlesztők,túl rossz % álltja ha az ember simán tenyészt,az ugrások számát!
     
  19. [Lacko]

    [Lacko] Fórum ezredese

    Ez csak végső döfés volt ami a 0.csp-re szívott le...a szamár volt az 1. ott majd bennemaradt 15-20millám:cry:

    Breki - egy őszinte választ, mennyire jött be neked ez a Boom?? Ugrásilag-anyagilag?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.3.15
    breki072 kedveli ezt.
  20. .karnold.

    .karnold. Járnitanuló

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.