Visszajelzés Újévi mulatság eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ezennel megnyílik a "Újévi mulatság" event csevegője

    [​IMG]

    Az event kezdete (várhatóan): 2019. december 27. (péntek) 14:00
    Az event vége (várhatóan): 2020. január 1. (szerda) 22:00


    Az event jellege: Növénytermesztős, felröppenős, malomban előállítós, beszállítós
    Az event növénye: Szerpentinágyúk
    Az eventhez tartozó felröppenő: Újévi kalap
    Malomtermékek: Csillagszórók
    Az event elkezdéséhez szükséges minimum szint:
    3.


    Az event ismertetőjét >>ITT<<találjátok.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet

    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.
    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.


    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre.
    Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!
    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv

    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!


    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend


    Kérjük, hogy ha az eventismertetőkben hibát találtok, akkor a hozzászólás alján található Jelentés gombot használva szóljatok nekünk! Legyen az elgépelés, helyesírási hiba, vagy tárgyi tévedés.
    A szolgálatban lévő moderátor kezeli a helyzetet.

    Ezzel elkerülhető minden további csűrés-csavarás és a teleoffolt csevegő.

    Köszönjük, hogy figyeltek a munkánkra és segítitek, hogy a lehető legtökéletesebb legyen!
    .

    Copyright © 2010 - 2019 Magyar FARMERAMA csapat
    |Tamás|


    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    ljanika6, LadyM77, ERNŐKEE41 és 13 más kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Játékban a Kis Ünneplő kosár illetve az SMS fizetéses kosár "óriás" kosár néven szerepel. A hiba jelentését természetesen megtettem. Visszajelzést is kaptam, miszerint javították, azonban szerver szinkronizációtól függ, hogy ez a javítás mikor kerül a játékba.
    Kosár tartalma és ára helyes!
    Kérjük, vásárlás előtt mindenképpen ellenőrizzétek le, hogy biztosan azt a csomagot akarjátok-e megvásárolni!

    Bár sok növény kell, de úgy gondolom ez az event mellett mindenki feltud készülni az új esztendő fogadására, és az ó évet minden probléma nélkül el tudja búcsúztatni.
    Mechanikára nagyon egyszerű az event.

    Eventnövény + felröppenő = malomtermék
    malomtermék --> eventablakba 1 kattintással bead

    Matek?

    Imi*


    https://board-hu.farmerama.com/threads/Újévi-mulatság-eventcsevegő.18959/#post-1057294

    A felhőig 148 db malomtermék kell, ami:
    20.720 db e.gazt és 1.184 db felröppenőt jelet.

    Összesen pedig 173 db malomtermékre lesz szükségünk ami:
    24.220 db e.gazt és 1.384 db felröppenőt jelet.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.12.19
    LadyM77, Rebcsok, ERNŐKEE41 és 26 más kedveli ezt.
  3. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A felhőig 148 db malomtermék kell, ami:
    20.720 db e.gazt és 1.184 db felröppenőt jelet.

    Összesen pedig 173 db malomtermékre lesz szükségünk ami:
    24.220 db e.gazt és 1.384 db felröppenőt jelet.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.12.19
    LadyM77, Ikalravdu9, Luca_511 és 43 más kedveli ezt.
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszi. És az alap eventig?
     
    ERNŐKEE41, Sali~*.*, Gio és 8 más kedveli ezt.
  5. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    A felhőig 148 db malomtermék kell, ami:
    20.720 db e.gazt és 1.184 db felröppenőt jelet.
     
    LadyM77, Rozi472, Sali~*.* és 19 más kedveli ezt.
  6. mdi1

    mdi1 Törekvő

    A főfarmon megy a Téli mese, ahol az ólak adják a felröpit, és nem kevés kell. Ugyanott pedig növényt kellene termelni ehhez az eventhez, amiből szintén sok kell.
    Hogy is van ez?!
    Ergo, tenyésszünk, mert az is adja a felröpit.
     
    bendi1121, Atali, Fatther és 5 más kedveli ezt.
  7. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Vagy tervezzünk okosan,hiszen erről szólna a játék.
     
    DevilMókus, -ágianyu33-, lukimi és 7 más kedveli ezt.
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Az event 4 azaz 4 nap múlva kezdődik... annyi idő alatt a mesés simán megcsinálható
     
    Sali~*.*, Gio, nagymami2 és 18 más kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!:)
    Nem kell mindjárt rossz-indulatoskodni.
    Ez az event, ha jól megnézed, december 27.-én azaz pénteken kezdődik, és az eventnövény mindhárom farmos terület bármelyikén, azaz adott esetben mindhármon ültethető.
    Á, most olvasom Tamás már válaszolt is neked, de azt azért leírnám, hogyha valaki csak a felét fogadja meg azoknak a javaslatoknak, tanácsoknak, taktikáknak és ötleteknek, amelyeket ott megosztottunk mind, akik leírták (leírtuk) a Téli mese csevegőjében,
    (hacsak saját maga nem gondolt rá előbb), akkor annak ez nem okozhat gondot, és vagy be is fejezte már, vagy közel áll hozzá. :)
    Egyébként bárki bármikor tenyészthet, csak szupertáp kérdése, mert nincs kőbe vésve, hogy csak a tenyésztéses event idején lehet tenyészteni. Ez egy lehetőség amivel bárki élhet, ha megvannak a feltételei hozzá. :)
     
    Rebcsok, -Erbrow-, Rozi472 és 30 más kedveli ezt.
  10. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    [​IMG]
    Áldott, békés, boldog, kegyelemmel teljes karácsonyt,
    és szép, eredményekben gazdag, tartalmas új esztendőt kívánok
    Mindenkinek !
     
    ildiko44, Rebcsok, -vadocka70- és 22 más kedveli ezt.
  11. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Ez azért már több mint szemétség :(
    Az előző event még fut erre ráinditják ugyanarra a területre ahol még tart a másik..1530 felröpi állatokból. Ennél kilátástalanabb event nem is tudom mikor volt utoljára. De erre jön rá egy másik amivel már 100%-ig lehetetlen hacsak nem akarsz kb 1000 szupertápot elcseszni a tenyésztésekre..
     
  12. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok! Szép ünnepet kívánok minden gazdának, és moderátornak! Fogadjátok szeretettel! Ez a játék
    "csak" egy játék. Próbára teszi ügyességünket, logikánkat, türelmünket, eszünket, akaratunkat. Tekintsetek rá úgy, mint egy kihívásra. Mindenki saját maga döntheti el, hogy mit ad a játékhoz és milyen sikereket szeretne elérni. Legyen örömteli a karácsony és a farmozás, jó játékot!

    [​IMG]
    https://kepkuldes.com/images/5128a0f94c0c21f920b7b9d56a4d48d2.jpg
     
  13. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Az elmúlt két év hagyományát követve, ez év karácsonyán is érkezik egy meglepetéscsomag,
    amelyben Rackó báránykánk dekorjaihoz való felhők (is) vannak.

    Az ajándékcsomag átvehető:
    2019. december 24. (kedd) 10:00 órától
    2019. december 27. (péntek) 14:00 óráig

    2 party pörgetés
    5 farmpengő
    1 TP/TTP betakarítási bónusz S
    4 Téli csemegés láda
    1 Dobd fel a szánkómat (+)
    Ünnepi ajándék felhősor 1
    Ünnepi ajándék felhősor 2
    Ünnepi ajándék felhősor 3
     
  14. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Próbálkoztál már a legóval?
    Talán az jobban menne.
     
    Rebcsok, Enti001, genka53 és 14 más kedveli ezt.
  15. ocsike58

    ocsike58 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Szerintem egy nagyon egyszerű és nagyszerű event kezdést várunk. Növény-röpi-malom-bedobás és ajándék felmarkolása.
    3 területre van 24.220 növény vetés.Területenként 8.000 db. Ha van,akkor csatnival 1-2-re meg van,ha jön röpi is rendesen.
    Viszont a 2020. január 1 helyett lehetett volna január 2 a befejezés. Akik elmennek szilveszterezni,ők 1-én bizony pihennek.
    Aki sokallja a 24.720 növényt annak vigasz legyen,hogy durván 6.000 db 1x1-es kocka és lehet területeket vissza rendezni.xDxD
     
    Rebcsok, genka53, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Ebből elég volt.
    Az állandó bosszankodás és szapulás helyett keress számodra más, szórakoztató elfoglaltságot.
    Fel nem foghatom, hogy miért szenvedsz önként olyan helyen, ami csak bosszant.

    Jó pihenést, szép karácsony kívánunk neked!
     
    Boccio71, LadyM77, marcsi152 és 39 más kedveli ezt.
  17. Makacs5

    Makacs5 Törekvő

    Sziasztok!
    Nem tudom miért mérgelődik valaki.
    Én például a mostani eventet el sem kezdtem, mert úgy gondoltam nagyon lekötne az ünnepek alatt.A következőből meg majd annyit csinálok meg, amennyire lesz időm.
    Ez csak egy játék. Én szórakozni járok ide.
    Én is cirkuszolhatnék mondjuk azért, hogy még nem adott hangyát a titok ól, mert hogy rossz a szerveren vagyok,de nem idegesítem magam rajta,majd egyszer az is lesz.
    Na nem panaszkodni, hanem a családdal és barátokkal foglalkozni.
    Békés boldog ünnepet kívánok mindenkinek!
     
  18. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Helókaaa!
    Én szoktam röpik miatt rinyálni,de így megnyilvánulni 1 játékban és pont a szeretett ünnepe kezdetén?
    A Manó műhelyest befejeztem.
    Amúgy Hóember építős kész van,csak még a középsőhöz kell pár ajándék röpi a Baha ültetvényesről.
    A fele feladat kész a Gazdaköri Mézes házacskának is.
    Keverem 1000-rel a tápokat, mert ezen eventeknek 2-3 nap nem kell, még nekem sem,hogy végezzek. Tehát várom a 27-i event kezdést,hogy szaporíthassam és majd 1x1-es kockában a Farm mind 3 területére még mindig KÉZZEL kezdhessem vetést,.....stb.
    Írom ,én ezt neked és szerintem " Keresd fel mihamarabb háziorvosod" nyugtató kellene vagy aki fejbe kólint Téged,néha.:p
     
    marcsi152, Lionking31, bakosagi54 és 16 más kedveli ezt.
  19. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Hello! Karácsony van, árt a szépségednek (vérnyomásodnak) az idegeskedés. Mindenkinek adott a lehetőség, nem belekezdeni. Ne rontsd el ezt a szép ünnepet kedves tevehajcsár.
     
    Enti001, nolina1965, ocsike58 és 11 más kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Kellemes ünnepeket! Most jutottam odáig hogy elolvassam az ismertetőt.:)Kicsit hosszú az e-gaz Max 3 fér bele az aratás / nap, viszont nem kell sok: teljes terület Raccsal 12/ felhőig-14 aratás kell összesen .:eek:Azaz 4 vagy 5 nap ha éjjelre hosszút ültetünk, nem akkor 3-4 nap.;)Én majd csütörtök este ültetek gyékényt.o_OBiztos megpróbálok majd pörgetni mert teliholdra fákat szeretnék kirakni. Jobb lett volna ha egyszerre kezdődik:oops:/De majd cserélgettem a rekeszeket/:)
    Mindenkinek sok sikert és boldog új évet!
     
    Utoljára szerkesztett: 26.12.19
    marcsi152, Rebcsok, -picike40- és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.