Visszajelzés A nagy hajsza (9.) - 2022. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.3.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ezennel megnyílik a "A nagy hajsza " event csevegője

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2022. március 24 (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2022. március 30. (szerda) 14:00 óra
    Event jellege: ültetős, felröppenős, malomban keverős, tárgykeresős vagy különbségkeresős


    Event elkezdéséhez szükséges szint: 3. farmos szint



    Az event ismertetőjét >>ITT<<találjátok.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet
    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.

    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre.
    Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!
    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv

    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!
    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend


    .
    Copyright © 2010 - 2021 Magyar FARMERAMA csapat
    |Tamás|


    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Igazából egy megszokott tárgykeresős event érkezik a megszokott fűszerezésben.
     
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A helytár visszatér, változatlanul.


    [​IMG]

    [​IMG]

    A helytár oldala az alábbi linken érhető el:
    https://helytar.farmgazdak.hu
    [FONTOS! www. nélkül! A www. helyére helytar. szükséges írni!]

    (A helytár március 24-én 14:00-kor nyitja meg kapuit.)

    Mi az a Helytár és mi a célja? Tekintsd meg a Helytár bemutatóját itt:

    https://helytar.farmgazdak.hu/bemutato/

    *** Új helyszínnel kapcsolatos tudnivalók! ***
    A helyszín felépítése és a feliratozása 30-40 percet vesz igénybe.
    Ezt követően a tárgynév lista közzététele 5 percen belül megtörténik.
    A tárgynév lista közzététele után, a kereső funkcióba a helyszín élesítése 40-50 percen belül történik meg.
    A gyakorlópálya kidolgozása 30-60 perc alatt történik meg.
    Az áttekintés funkción belül az élesítés 15 perc alatt megtörténik.

    Ezek becsült adatok, volt hogy hamarabb, de volt hogy később sikerült élesíteni mindent az új helyszínnel kapcsolatosan. Sok átalakítás történt a háttérben, ezért jóval kevesebb időbe telik minden! Sok befolyásoló tényező van, de átlagosan elmondható hogy egy új helyszín kidolgozása 2 órát általában igénybe vesz és 3 és fél óránál nem tart tovább.

    Természetesen, kivételek mindig lehetnek: áramkimaradás, internetkimaradás, magánéleti problémák, stb.
    Az idő számítása mindig attól az időponttól történik, amint sikerül gép elé kerülnöm (pl. munka esetén ez lehet 17:00-kor történik meg, és 19-20 óra környékén lesz csak helyszín a funkciókkal). Szintén lehet, hogy még 2 óránál hamarabb is kész van a helyszín: ez függ attól is, hogy a helyszín mennyire nehéz, mennyit kell vele dolgozni.
    [​IMG]

    Feliratozott helyszínek

    Nincs kapacitásom arra, hogy időben módosítsam a képeket itt a fórumon.
    A helytár weboldalán elérhető az összes feliratozott helyszín.


    A weboldalon a játékban található pontos megnevezések és megjelölések találhatóak!
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.22
    mingo826, Lenczy, Niki-Lak és 79 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Tetszetős a nyeremény lista;)
    Az hogy a tölgyest bontanom kell annak nem örülök:music: no de sebaj... majd alakul;)
     
    szabi121270, fakír1020, Gio és 12 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. A hasznos event az idegölő minijátékkal;)xD
    Hát a tisztásnak nem örülök, de nincs mit tenni hát akkor költözünk:oops:( fénykép);)
    90 minijátékot biztos le játszom:) /37080 gaz+2520 korom kell/minden más azon múlik hogy a páromnak lesz-e kedve játszanio_O:) mert időbónuszos játékban ö tud maximumotxD én egyedül biztos nem erőltettem a jobb oldalt végig :cry:( szerencsére nincs mamut vagy olyasmi amit kihagyhatatlannak gondolnék:music:)
    Hát sok síkert és köszönjök Wolfi:)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.22
    Melan, Wolf[Black], -kaktuszable- és 25 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kihagyhatatlan nincs;) De pl a szivárványos pisztráng medence nekem tetszik.. és a piccolók is;)
    Persze a jövő titka meddig jutok;)
     
    Melan, Gio, fakír1020 és 10 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Persze pld szivárványos pisztrángom nincs és sok minden jó dolog van ..;)xD
    Viszont a lelki békém érdekében minimum mamutnak kell lennie hogy keresgéljek 150-200 játékban olyan dolgokat amiket fix hogy nem találok meg időben:p:wuerg:xDxD
    De elméletileg van kedve játszani , o_OxDa játékokat lehozom ha azon múlik azt a részét tudom vállalnixD
     
    Melan, spagetti24, Gio és 12 más kedveli ezt.
  8. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Mivel a jobb oldalon lévő nyereményekból legalább 1-2 darabom már van (Piccolo ládákért nem hajtok), az én taktikám most nagyon egyszerű lesz. 50 minijátékot teljesítek a felhőért, az pedig a helyszínektől függ majd, hogy csak minimális időráfordítással a legegyszerűbben lezavarom vagy küzdök a 90 másodpercessel a sok pontért. Ha
    a csevegőből kiderül, hogy valami jó nyereményt nem vettem észre, akkor persze majd kapálok szorgalmasan.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.22
    -kaktuszable-, Gio, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    khm... 150 -200 játék... :music: még a gaz letermelése oké... csak ne utálnám ezt a minijátékot annyira...:music:
    No majd meglátjuk meddig jutok;)
     
    Csibemama, Melan, tewo és 12 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok :)
    Természetesen ez is mint minden kihagyható, ha nehéznek találod hagy ki bártan, de meg fogod bánni azt hiszem. Ami most még nem világos az ki fog derülni menet közben, ha itt olvasol a csevegőben.
    Számomra ez az event vonzó, tetszik és a teljességre fogok törekedni, biztos, hogy mindent megteszek érte, hogy a jobb oldal is káészen legyen :)
    Egy területen fogok e-gazt ültetni a Tölgyesből egyelőre nem bontom le a mamutokat, ha szükségét látnám, majd megteszem. A Szédültre fákat teszek ki (XXL-es almát és paratölgyet pannis támogatással remélem megtermelik a szükséges nagyítókat a mamutok segítségével. Ha nem lennének jók akkor jöhetnek a hosszabb érésű fák is.
    Aztán meglátom, hogy jó lesz-e a tervem vagy finomítani kell rajta.
    Sok sikert mindenkinek aki belevág :)
     
    Melan, missuzy_53, Gio és 15 más kedveli ezt.
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    No hát ez az a játék ami enyhén szólva nem a kedvencem. Szóval jutok ameddig jutok alapon játszom :) Szerencsére mindenből van ami megnyerhető. Persze jobb lenne több, de a sikertelenségtől idegbe kerülök és jobb a békesség. Lehet már most feszült vagyok de én nem látom hol nyerhető a felhő?
     
    Csibemama, -kaktuszable-, Gio és 14 más kedveli ezt.
  12. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Ha esetleg majd megnyitod akkor érthető lesz. Nagyon hasznos volt számomra eddig az új helyszínek begyakorlásához és a 135 pontos átlag eléréséhez. Persze kell jó egér, nagy monitor, erős processzor is.
     
    Gio, fakír1020, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia/
    A felhő a bal oldalon közepén van, pontosabban a 20. sorban találod meg:
    50 minijáték lejátszására van hozzá szükséged :)
    [​IMG]
     
    -kaktuszable-, Gio, HéricsBáró és 13 más kedveli ezt.
  14. Boccio71

    Boccio71 Fórum ismerője

    A bal oldali játék 20 ik sorában találod :)
     
    Gio, Kuzdern, fakír1020 és 5 más kedveli ezt.
  15. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    A 20-as sorban 50 játék után.
     
    Gio, Kuzdern, fakír1020 és 2 más kedveli ezt.
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Köszi gyöngy. Eskü vagy háromszor átnéztem :)
     
    Kuzdern, fakír1020, Kukackukac és 5 más kedveli ezt.
  17. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Köszi :)
     
    Kuzdern, fakír1020 és Boccio71 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ne is törődj vele én sem látok túl jól és van, hogy figyelmetlen is vagyok, előfordul mindenkivel, hogy elnéz valami felett, ha gyors vagy kapkodva olvas. Ennyit tesz az izgalom, nem dőlt össze tőle a világ :)
     
  19. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Tehát... Tisztáson favágás, szédült szántón faültetés, ólbontás ahol van (viszlát teknősök), nyereménylistát nem néztem, simán csak kell :D.
    És a végén majd kiderül mit bírtam kihozni belőle 8)
     
    Fuhur, -kaktuszable-, Gio és 11 más kedveli ezt.
  20. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    A jobboldal végig viteléhez 200 játék nem is elég.

    Az időalapú kereséssel max. 135 pont érhető el, ehhez - ha az ajándékba kapott 1 malomterméket figyelembe vesszük - 203 HIBA NÉLKÜLI játék szükséges, ami 83.636 növény és 5.684 felröppenő. Erre a teljesítményre azért kevesen képesek. Szerintem.

    A 10 tárgyassal és a különbségkeresőssel max. 105 pont szerezhető, ez esetben a teljes jobboldalhoz 262 játék kell, csupán 107.944 növényért és 7.336 röpiért cserébe. Ezt se biztos, hogy a nagy átlag összehozza.

    Na most az olyan földi halandóknak, akik nem túl bravúrosak a tárgykeresésben - mint például én - alsó hangon is 100 ezer növénykével kell(ene) számolni.

    Én a magam részéről a baloldalt (talán) végig viszem, aztán ennyi. Ehhez 36.668 növény és 2.492 röpi szükséges. A jobboldalon pedig úgy kb. 8.000 pontig jutok el.
     
    ZitaGAZDA03, -kesudió-, Melan és 39 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.