Ajándékokkal kapcsolatos kérdések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    ID.gif

    Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket, és az User ID számotokat, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

    A jövőben ide írjatok minden olyan kérdést ami az ajándékozással kapcsolatos.

    Ez a topic nem azért van hogy ajándékot cserélgessetek egymás között. Erre van megfelelő topic a Törzsasztalnál és a Játékostól Játékosnak altémákban.
    Megkérnék mindenkit hogy ehhez tartsa magát.

    Játékon belül lehetőséged van megajándékozni a barátaidat. Minden nap 5 ajándékot illetve 7 ajándékot ha a tölgy megfelelő rúnája ki van váltva küldhetsz 5 illetve 7 különböző játékosnak. Ennek csupán az a feltétele hogy az illető szerepeljen a barátlistádon. Néhány ajándék csak egyszerű dísztárgy, vannak azonban olyanok is, amelyek tapasztalatpontot, vagy akár csengőpengőt is adnak! Az ajándékküldési lehetőséget két helyről is elérheted:
    • város - posta - barátok - ajándékozás
    • hírek menüből, illetve a farmon a jobb oldali szomszéd menü ajándékos doboz alatti lista (itt látható az is, Mi milyen ajándékokat kaptunk)


    Az küldés gombra kattintva, a már megszokott ajándékozási ablak fogad majd benneteket.


    Figyelem! Minden nap az első 5 (vagy 7) ajándékküldés ingyenes
    . Lehetőséged van arra is, hogy egy nap több játékost is meglepj ajándékkal, ez azonban már farmaranyba kerül. Hogy egy ajándék mikor ingyenes, és mikor kerül aranyba, úgy tudod megkülönböztetni, hogy a Farmaranyba kerülő mellett fel van tüntetve, mennyibe kerül az elküldése.
     
    Bathilda, Hóvirág9004, biusrodi és 2 más kedveli ezt.
  2. Margareta5261

    Margareta5261 Junior szaki

    Sziasztok! Prémium gazdaként 15 szomszédnak tudok ajándékot küldeni, a kérdésem az hogy ugyan ennyi ajándékot tudok -e fogadni?Margareta5261 ID: 30644129
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Egy nap egy játékos maximum 20 ajándékot kaphat.

    Ha a megajándékozni kívánt játékos már elérte a napi fogadható 20 ajándékot, egy ablak jelenik meg annál a játékosnál, aki küldeni szeretne neki valamit:
    [​IMG]

    Bővebb infó: https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándékozás-ajándéktárgyak.741/
     
    Dolphin kedveli ezt.
  4. Margareta5261

    Margareta5261 Junior szaki

    Köszönöm a választ, kellemes hétvégét és jó egészséget kívánok!
     
    Othep kedveli ezt.
  5. lézercsavar

    lézercsavar Fórum-zöldfülű

    reggel 3 óta nem lehet learatni a 7. napi ajándékot!
     
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Van valami hiba. Addig is próbáld meg ezt, a moderátor által mutatott módszert. :)

    [​IMG]
     
    Luminary kedveli ezt.
  7. aratogiu

    aratogiu Utánpótlás-írogató

    aratogiu 3042045 vagyok. Szeretném megtudni, hol találom a Hírek menüt, ahol majd átvehetem a kompenzációs ajándékomat. Üdv.
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Kompenzációs csomagot pénteken 14 órától tudod átvenni, kicsit korán kerested, itt találsz róla információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kompenzációs-csomag-átvehető-2024-02-02-2024-02-09.24515/
    Ma a Születésnapi Közösségi csomagot tették vissza azoknak, akik múlt héten pénteken nem tudták átvenni a belépési nehézségek miatt, ez pedig ez a csomag volt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...k-felületén-2024-január-26-00-01-23-59.24481/
    Megértésedet köszönöm!
     
    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. aratogiu

    aratogiu Utánpótlás-írogató

    aratogiu 3042045

    Tudom, hogy még nem vehető át a komp. csomag, de én helyileg nem tudom majd hol keressem, melyik oldalon, milyen fülecske alatt, jobb vagy bal oldalon???? lent vagy fent??? nem emlékszem, hogy találkoztam volna Hírek menüvel, de biztosan én vagyok a tudatlan Bocs
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az a Hírek menü, ami minden belépéskor fogad a képernyőn, ennek a legfelső részében fog megjelenni az információ és a Kérem gomb, mint most a Születésnapi event, így volt pénteken a Születésnapi Közösségi csomag is átvehető
    upload_2024-1-31_16-57-54.png

    Ha ezt a képernyőt becsukod, később is elő tudod hívni a bal oldali menüből, az Újság gombra kattintva:

    upload_2024-1-31_16-59-22.png

    A képek csak illusztrációk, nem Nálad készültek!
    Remélem így már meg fogod találni pénteken a csomagot. :)
    Jó játékot!
     
    alex0824, -ágianyu33-, reghina77 és 3 más kedveli ezt.
  11. 1anyóca

    1anyóca Fórum-zöldfülű

    Szép napot! Az a problémám, hogy a Születésnap 2024 felhősor 2. Hiányzik a Huplahopp és a Luxuskert. Lehet, hogy nem kaptam meg?
    1anyóca ID 11153726
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a két keresett dekor nincs a birtokodban. Mindkettőt Rackótól lehetett megszerezni, a Napi belépési bónusz átvételével. A Huplahopp dekor 2023. májusában, a Luxuskert pedig 2023. júniusában volt elérhető, itt találsz róluk bővebb információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/napi-belépési-bónusz-azaz-rackó-költözik.14332/#post-1298301
    Megértésedet köszönöm!
     
    alex0824, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. agiszentm

    agiszentm Fórum-zöldfülű

    Szia! nem találom a 2023. évi napi belépési bónuszaimat. agiszentm, ID: 2795251
    Vigyáztam arra, hogy ne tegyem őket sehova se ki.

    Bocsi, meglettek, egy újra indítással.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.2.24
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    örülök, hogy meglettek.
    Ha megoldódik egy probléma, tudod a bejegyzésedet Törölni, vagy Szerkesztéssel tudsz rajta módosítani.

    upload_2024-2-5_18-46-43.png

    Egymás alá két bejegyzést ne rögzíts kérlek a jövőben, most összekapcsoltam őket. Köszönöm, ha figyelsz rá!
     
    alex0824, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. 1anyóca

    1anyóca Fórum-zöldfülű

    Köszönöm, hogy megnézted. Abban az időszakban mi is költöztünk, :D valószínűleg elfelejtettem átvenni. 1anyóca
     
    Dolphin kedveli ezt.
  16. icaanyus

    icaanyus Junior szaki

    Sziasztok! Én ma kaptam több szomszédomtól Trims'NRoses fellépés ajándékot és én nem tudom viszonozni mert nincs a küldendő tárgyaim között. Köszönöm a választ.
     
  17. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Nekem is hiányzik, csak Korom és Wilson van ott.

    Újra beléptem és megjelent az új ajándék. Közben a Kliens is frissült.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.3.24, 09:54
  18. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A hiba elhárítása megtörtént. A küldhető új napi ajándék -Trims'N'Roses - már megjelenik kliensben is. Amennyiben nem ezt tapasztaljátok, egy ki/belépést követően próbáljátok meg újra.
    Köszönjük a türelmet.:)
     
    Ecóka2, Swartsch, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.