Visszajelzés Liccs-loccs pockos móka - (Aquarama) - tenyésztős event - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ZSÓFIA59

    ZSÓFIA59 Junior szaki

     
    enci2009 és mani2004 kedveli ezt.
  2. ZSÓFIA59

    ZSÓFIA59 Junior szaki

    Sziasztok !
    Segítsetek kérlek Benneteket ,kézi gyalut miből állítok össze,megy állat adja ?
    Köszönöm szépen !
     
    mani2004 kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A kézi gyalu ugyanolyan felröppenőként érkezik, mint mondjuk a tégla, vagy a fa.
    A felröpiket pedig az érésidő hossza befolyásolja.
    Mivel pedig barkácscucc, ha vannak olyan ládáid, melyek barkácscuccot adnak, bontogass, gazdakörben barkácscuccot adó feladatokat csinálgass.
     
  4. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Kicsit hogy is mondjam, hogy ne legyen sértő.... "érdekes" volt ez az event. A pockok 1000 körüli tápot fogyasztottak el. Sokba vannak a kis négylábúak!!!! Megint lehet gyüjtögetni a szupitápot.
     
    DevilMókus, Anna051955, Akela és 2 más kedveli ezt.
  5. Supernagyi50

    Supernagyi50 Aktív író

    Sziasztok! Én igyekszem, de nem igazán jutok el messzire. Kicsit húzós ez az event számomra, csinálom, amíg csinálom és ennyi. Hiú reményekkel nem áltatom magam. Fogyasztom a szupertápot, meg a pockokokat és annyi. Mindenkinek sok sikert kívánok! Én meg csak úgy játszogatok. Akinek sikerül végigvinni ezt az eventet, annak nagy-nagy gratulációt küldök! Üdv. Supernagyi
     
    ildiko44, szida57, csillus35 és 10 más kedveli ezt.
  6. lopici

    lopici Utánpótlás-írogató

    kedves szupernagyi tanácsot nemadok,mert aki kalácst nemtud-tanácsot se adjon -igy a népi mondas
    de azért,mert ennek egy segitós oldalnak kellene lenni mikor meghirdetik hogy nyul béla ól tenyésztése következik
    akkor mindig szabadon vásárolható hozzá ól jelen esetben pocok

    na akkor veszel 44-44-39=127 ólat veszel aztán berakod öket,és az első jövendölésnél elkezded hozzá a tápot is gyártani
    igy ez elég időben szokott megjelenni igy simán 2 .3 ezer állatod lesz event kezdésre sok sikert
    az olak néhány százezer csp,a tápokat is ha jol osztod be a keverést nem 500 akat egyszerre

    akkor az evented lesz sikeres vagy a bugyellarisod vastag
    jó munkát

    szupertapot gazdakörikböl gyüjthetsz feladata vlogatja 5.8.12.20.30.50 de akár 100 at is ad

    vagy farmpengóért 90 farmengő 50 szupi táp 2x ki lehet váltani

    Szia lopici!

    Kérlek, ne írj több hozzászólást egymás alá, mert ez ebben a fórumban nem megengedett!
    (Már három posztodat vontam össze.)
    Vagy várd meg, amíg valaki reagál az írásodra, vagy tanuld meg hozzászólásaidat összevonni, szerkeszteni!
    Ehhez ide kattintva találsz segítséget:
    http://hu.bigpoint.com/farmerama/bo...-is-az-a-backoffice.14672/page-15#post-816144
    Együttműködésedet köszönöm, Othep
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.7.20
  7. stuccos12

    stuccos12 Törekvő

    Gratulálok, nekem is sikerült :p végül!
    Egy kicsit szórakozni kell a Flash Theater-rel, csak akkor tudod bekapcsolni, ha már beléptél a farmodra, és nem árt egy pár másodpercet várni vele amíg tölti be a játékot (de tényleg csak 1-2 mp elég).
     
  8. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Nagyon bénának érzem magam, mert az utolsó beadásnál (a felhőért) az 1.000.000 CsP értéket brutálisnak érzem. Kénytelen vagyok elengedni a felhőt, mert nem tudok akkora CsP értékű pockokat kitenyészteni a még hátra lévő időben, ugyanis elfogytak az alap állatok. A baby boom sem segített. Hiába használtam a luxus bájitalt az ugrások elmaradtak. Többnyire az alap állatból pirosorrú lett néhány füstöstől eltekintve. Ezt a fajta ugrást a Bölcs Tölgyön kiváltott "Rengeteg kisállat" rúna is hozza.
     
  9. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Van még 30 óra,ha teszel ki ólakat,simán lehet termelni alap állatokat.
     
    drunyi, -Fülemüle-70 és tina07141983 kedveli ezt.
  10. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    220-as szinten most pörgettem 99-et. nem jött semmi figyelemre méltó!
     
    -csincsike-, Evita-55 és tina07141983 kedveli ezt.
  11. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf


    Szia!

    Közben ezt olvasd el:


     
    Kuzdern, -Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
  12. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    És lesz megint bumm kedden 0 órától 14 óráig! Köszönjük!!!!:D:D:D
     
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Kérünk hozzá tápot is!!!!!!!!!!!!!!!!Kárpótlásul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Amúgy nálam akár van bumm, akár nincs sánták a jószágjaim!
     
    Kuzdern, tandem6, -Fülemüle-70 és 8 más kedveli ezt.
  14. mazsu57

    mazsu57 Junior szaki

    Sziasztok!
    Nagyon mérges vagyok elsősorban magamra. A felhő miatt megpróbáltam egy tenyésztést ahova betettem 3 pandapockot, és mivál már más alacsonyabb állatkám nem volt betettem a három mellé egy pirosat. És láss csodát elvette a három pandapockot és adott egy kis füstös pockot. El is ment a kedvem az egésztől, pedig a 218-as szinten vagyok. Azt hiszem ez volt az utólsó tenyésztős eventem. Nem szórakoztat inkább dühít a játék. Nem kevés tápot és pockot áldoztam fel a semmiért.
     
  15. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Az igaz, hogy bosszantó lehet, de azt nem értem, miért csodálkozol. Keverésnél a legkisebbhez képest ugrik egyet, ez garantált. Lehet, hogy szerencséd van, és a nagyobbhoz képest ugrik, de erre semmi garancia. Akik sokat kevernek tudják, hogy vannak nyereségek és bukások, mindig azt mondják, a keverésbe be kell kalkulálni a kockázatot. Én speciel nem szeretek kockáztatni, ezért nem is szoktam keverni.
     
    Domos52, Sárika555, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  16. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Hát én igazán nem értem ezt az össze-vissza boomot. Egyik nap boom, másik nap farmpengős, aztán megint egy nap boom ami ráadásul nem indul időben, holnapra megint egy boom ha minden igaz 00 órától indul, vagy nem. Nekem az utolsó még nincs kész mert sajnáltam az 1,4 millásat beadni a kicsikből meg nem jött össze ezért befejeztem. A holnapi boommal nem tudok mit kezdeni mivel elfogyott a szupertápom.
     
  17. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Sziasztok. Nekem is sikerült befejeznem végig.
    De ennyire nehéz tenyésztéseim rég nem voltak..
     
    Ribiszke, -Fülemüle-70, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Ha van 1 ficsúrod érdemes beadni 1 pink ólért ha kell.:music:
    1*-en azért mert ugyan 1,4 milla pé de ha műhelybe építed meg 2 ficsúr kell hozzáo_O
    + 30 gyalu ami idővel persze nem gond ,de hamar nem jön össze az eddigiek alapján .:oops:
    Szóval nem olcsó ez az event ,de olcsóbb mint kiváltani később.;):)
     
  19. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok! Az eventnek több mint 3000 db táppal és olyan 2000-2500 db körüli pockkal láttam neki. A tápokat kevertem a malomban, eventekből gyüjtögettem, ládákból nyitogattam, farmpengőn vásároltam, gazdaköri feladatokból szedegettem. Tenyészállatokat nem keverek, az nekem nem szerencsés, viszont a Luxus bájital nálam bejön, azt használtam is, jó sokat.(de csak a 4. szinttől) A boomkor játszottam, elégedett vagyok, jó kis ugrások voltak, amit nagyon szerettem volna az összejött, sőt.. :).
    Egy piros terményest szeretnék még, de azt majd legközelebb. Emlékül itt egy kép: Lics-locs party
    [​IMG]
    https://kepkuldes.com/images/2784e99f6edb62aef12c5e7f72103bd7.jpg
     
  20. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Lehet hogy nem jó helyre írom, ezért előre is elnézést kérek! A pockok elnevezésével kapcsolatosan lenne egy észrevételem. A piacon a "Tenyésztés" fül alatt megjelenik a "Főzőpocok", "Asztropocok" és a "Pocokméh", de semmi közük a tenyésztett pocokhoz. Viszont a "DJ P-cok" természetesen kimarad (szerintem) az elírás miatt.
     
    Ribiszke és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.