Visszajelzés Az alkimista gyógynövényei 6. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 3.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Talán azért nem,mert nem volt annyi magja amennyi kellet volna!Amúgy nem kell hibáztatni a sikertelen event miatt egyetlen játékost sem! Én is beleadtam mindent mégsem sikerült!!!
     
  2. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    2-es piac figyelem, dobom be a bogyókat ! ( sajnos a kékből nem tudtam összevadászni a hiányzó mennyiséget a birkák és a napraforgó látványa miatt,valahogy nagyon szerettek engem most)de sebaj, technika kiszúrtál velem, tojok rád:p
     
  3. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Sajnos én sem tudtam végigvinni teljesen a jobb oldalt, az utolsó 4 sor hiányzik. De annyi sok egyéb gondom volt a való életben, hogy ez is csoda , ameddig eljutottam,. Még a következő event is kétséges, hogy meg tudom e csinálni. Én felhő gyűjtő vagyok,belekezdek, aztán majd az élet besegít, (vagy nem).:sleepy:
     
  4. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Vettem pár vízibigyót, de kár volt mert annyi nincs, hogy elég legyen. Most már a többiből tudnék venni, kell 100-100 db, de a bigyó nélkül nem tudok továbbmenni.
    Szóval hagyom a fenébe :)
    Jön a következő.
     
    _Ilona49_, jutka190226, Babuxx és 2 más kedveli ezt.
  5. .missrofi.

    .missrofi. Junior szaki

    Akkor fogok ilyen tipusu eventet játszani ha a piac rendesen fog működni. Eventen kivül se jó, de most borzasztó.>:(
     
  6. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok újra !
    Teszek ki a 8-as piacon pár növényt, de kérem, csak olyan vigye el , akinek segítség lesz !
    Köszi !!
     
    szellorozsa, jutka190226 és kovacstne kedveli ezt.
  7. -Ilona53-1

    -Ilona53-1 Járnitanuló

    Hidd el nem a gépeddel van gond. Nekem új gépem van, (drága, nem gagyi) és mégis minden vásárlási kisérlet után forog a napraforgó, ki kell belőle lépni. Már megint nem tesztelték becsületesen a programozók a játékot. Régen, ha egy tételt nem tudtam megvenni akkor utána kattinthattam a másik tételre, nem kellett kilépni. Nem is értem, hogy ilyen gagyi programozással, hogy van bátorságuk ilyen játékot elindítani.
     
    mingo826, bercy58, vampire_hunter és 2 más kedveli ezt.
  8. mami1115

    mami1115 Utánpótlás-írogató

    Kedves Tigrislady! Csak azért nem cseréltem be, mert ahhoz, hogy 1:1-ben tudjak cserélni iszonyatosan sok milló értékű beadandót kell teljesíteni. Beadás nélkül meg iszonyatosan sok veszteségem keletkezett volna a magokban. Irigylem azokat, akiknek mindig sikerül eljutniuk a piccoló ládáig is!
     
  9. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Kár volt az egész herce- hurcáért, mire rájöttem hogy bizony a gép veszi, adja, vagy nem engedi megvenni az adott dolgokat,8) hát a vének tanácsa sem segített volna ezen. Sajnálom magát a játékot. Én egyben kitettem több ezer növényt, el is kelt abban a pillanatban.
    Szerintem erre piros pont nem hogy nem jár, amire gondolok hááát .......
    Sajnálom!!
     
    Anna051955, farmeres53, _Ilona49_ és 2 más kedveli ezt.
  10. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Kár, hogy elromlott az a játék a piacolás végett. Vízibogyó miatt buktam a piccoló ládat. Na de a felhő megvan ez a lényeg.
     
  11. -babika9-

    -babika9- Fórum-zöldfülű

    Milyen nagyvonalú vagy. Remélem a többi nagy tőzsdéshez hasonlóan egyesével teszed ki.:inlove:
     
    CoralineJones74 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Cseréről beszéltünk, nem piaci adás-vételről.
     
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Ilona!
    Az, hogy valakinek új gépe van, az még nem garancia arra, hogy a Farmerama játék jól játszható rajta.
    Ahhoz a gépének megfelelő paraméterekkel is kell rendelkeznie.
    Ugyanúgy nem igaz, hogy egy régebbi géppel nem játszható, mert ha annak megfelelő a memóriája és az egyéb adatai, akkor azon is lehet normál módon játszani.
    Arról nem is beszélve, hogy mindkettőt a régit is és az újat is rendszeresen karban kell tartani (tisztítás), különben szintúgy nem megy rajta normálisan a játék.
     
    ChocoBounty és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!
    Az alkimista gyógynövényei event véget ért, a csevegő zárja kapuját.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Az eventből a felhő a baloldalon nyomon követhető 60 minijátékkal megszerezhető volt,
    a jobboldal az ezt követő újabb magok szerzésével és minijátékok adta magokból
    a növények termesztésével még további, bónusz nyereményekhez juttatta azokat a játékosokat akik tovább mentek.

    Köszönjük a prominens gazdáknak a segítséget, amivel támogatták játékostársaikat!

    További sikeres játékot kívánunk!
    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.