Visszajelzés BAHAMARAMA-i hajóút - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 20.7.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene


    Kedves Játékosok!

    A termelői üzletelés event mechanika visszatér, eventnövény ültetős, felreppenős, a bahás pajtánkat nem kímélő event következik.

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2022. július 21. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2022. július 27. (szerda) 14:00 óra

    Event jellege:
    növénytermesztős, felröppenős, bedobálós
    Eventnövény: Vasmacskafű
    Az event felreppenője: Hajóútjegy
    Malomtermékek: NINCS
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 3. szint
    Az event nehézségi fokozata: közepes / nehéz

    Az event a főfarmon és a szédült szántón zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a főfarmon és a szédült szántón megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.


    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    [​IMG]
     
    maszilva, Gio, jucus1976 és 10 más kedveli ezt.
  2. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Sziasztok!

    Egyszerű event érkezik. A felröppenő a főfarmról és a szédült szántóról érkezik, viszont, ezeken a területeken van lehetőségünk az eventnövényt is termeszteni, érdemes előre tervezni a felröppenővel.

    Célszerű nem elkezdeni a fő haladási sávot addig, ameddig nem teljesítettük a baloldali és a jobboldali bónuszsávot. A bal és a jobboldali feladatsorok végén is kapunk 1-1 db Hajóútzsetont!

    Sok sikert kívánunk mindenkinek!
     
    maszilva, Gio, fakír1020 és 17 más kedveli ezt.
  3. Sziguska

    Sziguska Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Ha jól számoltam 21.620 db eventnövény, és 1600 db felröpi kell az event teljesítéséhez.
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az event jónak ígérkezik, de a felhő hiányát nem kárpótolja pár dekor:music:
    No de sebaj, megoldjuk ezt is;)
     
    cirmi54, ildiko44, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  5. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Gazdatársak!

    Matekom következik.

    Az egaz, feltételezve, hogy Tölgynél gyorsító bónuszok ki vannak váltva, csak vízzel 04:24 alatt, vízzel és trágyával 03:58 alatt érik be. Ez napi 4 vagy 5 aratást tesz lehetővé.
    A két rendelkezésre álló terület 1*1-es földkockákon összesen 404 egységet tartalmaz- Ez RACS-csal 1212 db egaz nettó hozamot jelent. Vagyis naponta 4 alkalommal és a fenti teljes területi használattal számolva 4848 db, 5 aratási alkalommal számolva 6060 db nettó vasmacskafűvel kalkulálhatunk. Ebből összesen, a teljes teljesítésig 21620 db kell, felröppenőből 1600 db.
    Utóbbi hajójegyet az ültetésre használt területekről gyűjthetjük be növényekből és fákból.
    A számokból az következtethető ki, hogy a felszaporítás idejét nem tekintve, sétatempóban 3,5-4,5 nap szükséges a teljesítéshez és trágyát sem kell feltétlenül használni. Az eventre 6 napunk van, ezt igen kényelmesnek találom.*** Malomtermék nincsen!


    Először érdemes, de nem kötelező az oldalsó, íves sávokkal kezdeni, majd utána áttérni az egyenes beadási sávra. Ha valakinek bármije hiányzik, érdemes eventkezdet előtt kilátogatnia a piacra vagy kihasználva a rendelkezésre álló időt, letermelnie. Növények esetén opció lehet még a piros kosár látogatása pár napig.

    Napsugaras, mosolygós napokat kívánok mindannyiótoknak!

    ***Aki gondolja, kihasználhatja úgy is a rendelkezésre álló időmennyiséget, amennyiben a körben fákat tart az érintett területeken, hogy kint hagyja őket. Ezen esetben 1056 db lesz a fordulónkénti nettó hozama. Napi 4 aratásnál 4224 db, napi 5-nél 5280 db vasmacskafű lesz nettó hozama. Ebben az esetben 4-5 nap alatt tudja felszaporítás ideje nélkül letermelni az egazt.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.7.22
    maszilva, ulmo12, PZoli64 és 28 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm a számolást!
    AZ új dolgok mellett letermeljük ezt is;) Köszönöm a számolást!
     
    fakír1020, Gio, -Erbrow- és 3 más kedveli ezt.
  7. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok!! Szerintem sem nehéz bár nekem a pajtakészletem hiányt mutat a farmos fatermésekből. Mivel mindegyik fából van bőven a menüben amint beértek az ólak a tisztáson már pakolom is ki a fákat. Nem örülök, hogy bontanom kell, de holnap így már a két oldal sávval tudok indítani. Általában nem szoktam kapkodni, de most próbálom minél előbb kiszedni a zsetonokat a csalikhoz. Nem fogok pazarolni, nem egy napra tervezem, de azért vasárnapra szeretnék végezni. Mindenkinek sok sikert és jó játékot kívánok.
     
    Kuzdern, -Erbrow-, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  8. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Azt nem értem, hogy az eventben minden a Baháról szól, miért a főfarmon és a szántón kell játszani????
     
  9. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Mire gondolsz, amikor azt írod, hogy "minden a Baháról szól"?
    Az event nyeremények például nem köthetőek a bahához.
     
  10. szeva50

    szeva50 Fórum nagymestere

    Annyit fűznék hozzá, hogy az oldalsó beadásokból kapott zsetonokat célszerű a buborékok pukkasztására használni, hogy minél előbb indulhasson az óra.
     
    jutka190226, inanna11, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  11. maya

    maya Fórumlakó

    Köszi Kriszti.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  12. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Szia! Én nagyon örülök, hogy nem ott van az event. Ma kettőtől oda rengeteg új növényt, fát, ólat kapunk. Szerintem jó ötlet volt a játékmesterektől, hogy lehetőséget adtak, hogy a bahán ezek felszaporításával tudjunk foglalkozni. :)
     
    Gio, cirmi54, Pitemano és 10 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen ez jó tervezés volt;)
     
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Örüljünk neki, mert a Bahán kevésbé lehet begyűjteni a felröpiket.Én örülök neki, hogy a farmon lesz!
     
  15. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Én nem!
     
    fregolinyi kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bizony a részletekben lakik az ördög;)
     
    inanna11 kedveli ezt.
  17. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Ez igaz, de nem nagyon akar elindulni a baha fejlesztés
     
    inanna11 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Amíg nincs bejelentés, addig van remény, hogy ma megérkezik;)
     
    fakír1020 és gkittus kedveli ezt.
  19. szimpla01

    szimpla01 Utánpótlás-írogató

    Általában így szokott lenni :(
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  20. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Én is örülök, hogy nem a szigeten van ,de más okból. 1600 felreppenő nem kevés, de a farmon lehet nullázni a szigeten nem.
     
    ljanika6, fakír1020, Rizstej és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.