Visszajelzés BAHAMARAMA változásai csevegő

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 13.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szepesej

    szepesej Törekvő

    Szeretném megkérdezni hogy a lajhár tojásból csak egyet lehet venni mert ugyan is azt írja hogy , Területenként maximum 1 db helyezhető ki, nem is tudunk többet kihelyezni mert nincs több csak 1 db.
     
    §Böbe13§ kedveli ezt.
  2. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Én is ezt szeretném tudni,de valószínű,hogy csak a hiba miatt nem tudjuk többször megvenni!:)
     
    kedvenc62 kedveli ezt.
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nem a hiba miatt van.
    A lajhártojásból csak 1db-t lehet most megvenni.
     
  4. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    Sziasztok Nem találom a lajhár tojást . Hol tudom kiváltani . A növényeket fákat megtaláltam de a tojást nem . Kérlek segítsetek Köszönöm Lázárné
     
    kedvenc62 kedveli ezt.
  5. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    A szentélyben a 7-es kamrában tudod kiváltani.
     
  6. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    Szia Nekem ott nincs semmi . Megtudnád mutatni hogy hol van
     
    nyific és Ribiszke kedveli ezt.
  7. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, a 7. kamrában a középső sorban a jobb szélső (balról az ötödik). Az van hozzá írva a majom buborékjában: Lajhár szobor.
     
    kedvenc62 kedveli ezt.
  8. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Már Ribiszke nagyon pontosan leírta, hol találod.... így már menni fog.:)
     
  9. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Benéztem a szentélybe,...kiváltottam két fa,...egy növény lehetőséget....azok megvannak! Valamint egy lajhárt,..de azt sehol sem találom. Segítenétek? Előre is köszönöm. :)
     
  10. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    A lajhártojás dekortárgy. a váza ikon alatt keresd. Ki és belépés után lesz kihelyezhető.

    Lajhártojás

    [​IMG]
    Elérhető a 7-es kamrában 50 AB-ért 1 db
    Kihelyezhető :
    Főfarm, Szédült szántó, Erdei tisztás, Kerge kert, Bahama sziget, Eső erdő, Kincses sziget, Zuhatagok szigete
    Érési idő : 168:00 óra
    Méret: 1x1
    Amit ad : 4.000 TP/BTP és kifejlődik a Vulkánbungaló
    Területenként maximum 1 db helyezhető ki.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/Újdonságok-a-bahamarama-szigeten.16418/#post-835898
     
    GA-BI-O-Farm és kedvenc62 kedveli ezt.
  11. klaribolt

    klaribolt Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Nem tudom jó helyre írok -e ,mert még sosem írtam de nem találom a lajhártojást amit kiváltottam lehet ,hogy valami elkerüli a figyelmemet ha tudtok kérlek segítsetek a váza alatt nincs.Köszönöm klaribolt a játék nevem
     
  12. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Egy ki be lépés után ellenőrizd a minden fülön a kék váza ikon alatt a szigeten! Ha nem találod utána sem akkor ID számot kérnék és farmnevet!
     
  13. klaribolt

    klaribolt Fórum-zöldfülű

    Már többször is meg tettem de nem találom farmnév:klaribolt id:13954171még nem jártam így lehet hogy csak én nem találom előre is köszönöm a segítséget
     
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Ellenőriztem, rendben elérhető a farmodon.
    Bahamás területeken állítsd a mind kategóriára a dekor menüt és kézzel keresd meg. Tojás lévén a munkás nem látja.
     
    Gio kedveli ezt.
  15. klaribolt

    klaribolt Fórum-zöldfülű

    Köszönöm nagy nehezen meglett.Már úgy rászoktunk a munkásokra,hogy nem is gondoltam rá,hogy oldalsó menüből keressem.Még egyszer köszönöm.
     
  16. Halászné

    Halászné Járnitanuló

    Sziasztok! Akkor sem értem ezt a trükköt a lajhártojással. Nekem már van lajhárom évek óta. Mi keresnivalója van a dekor tárgynak a szentélyben? Méghozzá 50 aranybanánért? Szerintem lassan már a készítők sem fogják tudni követni, mit alkottak!
     
  17. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    A játékmester döntése volt ez az újítás! Mindenki belátása, lehetősége szerint él vele!
     
    mebajah kedveli ezt.
  18. apa0710

    apa0710 Fórumlakó

    Szia!
    A lajhártojásból 168h után az alábbi tárgy fejlődik ki:
    Vulkánbungaló
    [​IMG]
    Kihelyezhető :
    Főfarm, Szédült szántó, Kerge kert, Erdei tisztás, Bahama sziget, Eső erdő, Kincses sziget, Zuhatagok szigete
    Területenként maximum 1 db helyezhető ki.
    Érési idő : 48:00 óra
    Méret : 1x1
    Amit ad : 2000 TP/BTP + 10% TP/BTP bónusz 60 percen keresztül
    A bónusz minden területen kifejti hatását
     
    mebajah és Fatther kedveli ezt.
  19. bazsge

    bazsge Haladó

    Köszönöm szépen a válaszod. A kis ügyetlenke már visszaolvasott. Későn töröltem a hozzászólásom. :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.3.18
    mebajah kedveli ezt.
  20. Margella

    Margella Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Lehet nem itt kellene feltennem a kérdést: (bár a szigethez kapcsolódik:)van esetleg olyan összesítés valahol a fórumon, amely azokat a gazdaköri feladatokat tartalmazza, amelyekkel AB-t lehet szerezni? Az Enciklopédiában megtaláltam a gazdaköri feladatok bemutatását, de olyan sok van, hogy nehéz kiszűrni.
    Ha valaki tudna ebben segíteni előre is köszönöm!
    Margella