Banner és avatar kérés/készítés | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Banner és avatar kérés/készítés topic archívuma.​
     
  2. _Devike_

    _Devike_ Fórummogul

    Sziasztok!
    Aki nem tudja áthozni a bannerét, logóját szóljon és elhozom ide.
    Ha nevet változtattál, és át tudom szerkeszteni a képet, akkor ráírom az új Nevedet.
     
  3. szöszkém

    szöszkém Utánpótlás-írogató

    Szia Devike! Én pont ebbe a kategóriába tartozom. Nemtudom áthozni sem a banneremet sem a logómat. Ha megtennéd, hogy áthozod megköszönném. Még Te csináltad annó vagy két éve,
    s azóta már kitudja hányszor lett újra rakva a gépem. Arrol ne is beszéljünk, hogy így hetvenen túl már nemigazán forognak úgy a kerekek mint ahogyan annak forognia kellene.
    A nevem szöszkém ezt nem változtattam meg az ID számom 4099037 legbiztosabban az ajándék csere-berénél találod meg- Előre is köszönöm. üdv: Gabi
     
    macitesopeti kedveli ezt.
  4. bnorbi1

    bnorbi1 Törekvő

    Szia!

    Igaz én nem vagyok Devike, de mivel most ráértem megkerestem a banneredet( http://noob.hu/2012/04/17/szoszkem.jpg ) és a lógódat ( https://sharedimages.bpsecure.com/bpboard4/hu/customavatars/avatar152847_3.gif ). A lógódat mentsd le a gépre, és onnan tallózd majd fel.

    Üdv. bnorbi1 :)
     
    macitesopeti és roli00000000 kedveli ezt.
  5. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Szia Devike !! Én sem tudom áthozni a Banneremet , szeretnék helyette egy másikat !! A Bannereid közül kiválasztottam a 740 -est !! Szeretném ha ide tudnád adnád !! A segítségedet szeretném kérni abban is , hogy hogyan tudom feltenni !! 66-éves vagyok kicsit béna vagyok ezekhez a dolgokhoz !! Előre is köszönöm a segítségedet ! Üdv: biborka63
     
    macitesopeti és mami6247 kedveli ezt.
  6. Bakóca

    Bakóca Aktív író

    Szia Devike!
    Szeretnék kérni egy új bannert, ha lehet. A 608-ast szeretném és logót is hozzá. Előre is köszi!
     
    macitesopeti kedveli ezt.
  7. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Szia !! Mi az a logó ? Én még ezzel sem vagyok tisztában !!
     
    macitesopeti kedveli ezt.
  8. szöszkém

    szöszkém Utánpótlás-írogató

    macitesopeti kedveli ezt.
  9. bnorbi1

    bnorbi1 Törekvő

    Az oldal tetején jobb oldalt van az neked, hogy: szöszkém bejövő üzenetek értesítések, ezek közül a szöszkémre kattintasz rá, majd az aláírásra. Utána hátulról a 8. ikonra rákattintasz és beilleszted a képed linkjét( http://noob.hu/2012/04/17/szoszkem.jpg ), majd a változások mentése, és kész.
    Középre is rakhatod a 14. ikonnal.
     
    macitesopeti, bakfis és roli00000000 kedveli ezt.
  10. _Devike_

    _Devike_ Fórummogul

    Szia szöszkém!
    Emlékszem a banneredre, a sok barira. :)
    Norbi jól hozta Neked a banner linkjét, köszönet a segítségért! Azért ide is beszúrom a képet:
    A logót úgy látom sikerült előkerítened.


    [​IMG]


    Szia biborka!

    A logó a kicsi kép, ami a fórum bal oldalán van a Neved alatt. Hoztam Neked is ilyet:

    [​IMG]

    [​IMG]

    A banner beillesztéshez segítséget itt találsz:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-fórum-felépítése-és-használata.6864/#post-22106

    A logó beillesztéshez pedig itt:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-fórum-felépítése-és-használata.6864/#post-22107

    Fogok én is készíteni valami egyszerű leírást, de még nem volt időm.
    A lényeg, hogy a bannert nem kell lementened a gépedre, nem kell feltölteni sehová:

    A képre jobb egérgombbal kattintva kimásolhatod a kép linkjét (URL címét). Tehát, a feltöltéssel már nem kell bajlódni.

    A kicsi képet, logót viszont le kell menteni a saját gépedre, és onnan lehet betallózni a helyére. Ha nem boldogulsz írj a segítségnyújtó topikba, és megbeszéljük hol akadtál el.

    Szia Bakóca!
    Hoztam Neked is az új kosztümöt:

    [​IMG]

    [​IMG] ****[​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 26.8.14
    macitesopeti, bakrisztina23 és Bakóca kedveli ezt.
  11. szöszkém

    szöszkém Utánpótlás-írogató

    Hálás köszönet a segítségért, üdv és puszi Gábor
     
  12. Hölgy-világ

    Hölgy-világ Fórum veteránja

    Szervusztok!
    KhaoszWolf készítette bannerem. Szeretem munkáit, kissé kötődöm hozzá,lévén Földim. Fel szeretném kérni egy logó.illetve avatar készítésére ami harmonizálna az aláírásban lévő bannerrel. Mivel a csapatotok tagja,gondolom kapcsolatban vagytok vele.
    Itt az új fórumon még nem találtam hozzászólást ill. új munkákat se láttam tőle.Devike megtennéd,hogy értesíted? Előre is köszönöm!
     
    macitesopeti kedveli ezt.
  13. bnorbi1

    bnorbi1 Törekvő

    Nincs mit, máskor is! :)
    Nincs mit, máskor is! :)
     
    roli00000000 kedveli ezt.
  14. _Devike_

    _Devike_ Fórummogul

    Szia!
    Szerintem írj neki a farmjára, én is csak ennyit tudok tenni. Esetleg ha valaki tud más elérhetőséget, akkor megkérjük, hogy említse meg neki legyen szíves :) Köszi..

    Nagyon szívesen, máskor is. Bár a gesztenyét Norbi kaparta ki :D;)
     
    -kogito54- és mhanna kedveli ezt.
  15. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Szia Devike !! Nagyon szépen köszönöm a Bannert , és a Legót , de sajnos nem boldogultam :: Holnap még fogok próbálkozni !!
     
  16. Bakóca

    Bakóca Aktív író

    Az a kis kép, a bal oldalon jelenik meg. Avatarnak is hívják.
     
  17. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Szia Devike !! Nagyon szépen köszönöm a Logót és a Bannert !! Megfogadtam , hogy addig nem fekszem le ameddig be nem tudom illeszteni ezeket a remekműveket !! Sikerült !! Nagyon nagyon tetszik !!
     
  18. Bakóca

    Bakóca Aktív író

    Szia Devike! Köszönöm szépen!
     
  19. Katicabogár48

    Katicabogár48 Junior szaki

    Szia Devike !! A segítségedet szeretném kérni !! Régóta szeretnék a unokám farmjára egy szép Bannert ,és legót !! Nézegettem a munkáidat . Kiválasztottam a 720 Bannert . Nagyon örülnék , ha nekem tudnád adni !! Tegnap már kaptam tőled az Én farmomra , amit sikeresen , bár nehezen sikerült feltennem !! biborka63 !! Ezt a meglepetést az unokámnak szánom !!Nyáron Ő rendezi a farmot , de amikor iskolában van Én segítek neki !! Előre is köszönöm !! A Farm neve Katicabogár48 .
     
    macitesopeti és mhanna kedveli ezt.
  20. _Devike_

    _Devike_ Fórummogul

    Szia!
    Nagyon szívesen, máskor is :)

    Szia!

    Nagyon szívesen, használd egészséggel, örömmel :) A következő beillesztés hipp-hopp gyorsan menni fog ;)


    Hoztam Katicabogár képeit is, bízom benne, hogy neki is fog tetszeni. A logót a csibéből készítettem, de ha mást szeretnétek nyugodtan szóljatok.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Napsugár07 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.