Visszajelzés Bevezetés a farmmunkába event csevegője - 2022. április

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 27.4.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!


    Ezennel megnyílik a "Bevezetés a farmunkába" event csevegője!

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2022. április 28. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2022. május 4. (szerda) 14:00 óra


    Event jellege: Növénytermesztős, felröppenős, karakterfejlesztős
    Eventnövények: Farmertáska, Rostmályva
    Az event felröppenője: Öntözőkanna
    Malomtermék: Gyümölcsös zsák
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 3. farmos szint
    Az event nehézségi fokozata: Közepes/nehéz

    Az event a Főfarmon és az Esőerdőn zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a Főfarmon, és az Esőerdőn megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.



    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    [​IMG]
     
    Hahacska, maszilva, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  2. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Ez event, a mechanika sokaknak ismerős lehet, hiszen ez már az 5. ilyen event a játék történetében.
    Farmertáska eventnövényt termelünk a főfarmon. Közben felröppenőt gyűjtünk a farmos-vetős területeken.
    A malomtermék csupán az állatkák felébresztéséhez szükséges, itt jön szóba a 2. eventnövény a rostmályva, amit az Esőerdőn lehet majd ültetni. De nem feltétlenül kell az ültetésével foglalkoznunk, hiszen az állatkákat kétféle módon lehet majd felébreszteni.
    Malomtermékkel, vagy szupertáppal.
    Mindenki maga eldönti majd, hogy melyik lehetőséget választja.
    Az eventben felhősort nem lehet nyerni, csak dekorokat és azok fejlesztéseit.


    Sok sikert kívánunk mindenkinek!
     
    furmint111, bocsinet, Hahacska és 25 más kedveli ezt.
  3. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Szervusztok! De nagy a csend.....mindenki gondolkodik!
    Én is átnézem még egyszer, talán nem jól láttam?;)
     
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Szeretem az etetös eventeket ,:inlove:éhesek ne legyenek a kis állatkák,1 értelmű hogy játszom;)xD
    Nem igazán tudom mi legyen a kezdő növény talán ráérek reggel is macskagyökére.:)
    De lehet este mondjuk Hortenzia is:music:
    Bahán nem lesz röpi azaz 14 h-ig mehet a normál az esőerdöbe is.-/Szupitápot inkább megspórolom ha nem is viszem esetleg tulzásba a növénytermelést:music:( Banán fákat kitetem mert fogyni fog aligha nem:))
    Igazából nem számít mit ad az event felhő vagy kitehető , mindegyxD
    Persze % tp kitehető:inlove:+ ládikó + partyk + piccolok a jutik , valamint az ébresztéeklért a random -mehetxD
    A növény mennyiség 1 területről nem igérkezik könnyűnek:oops:Vélhetőleg valamilyen extra szükséges lesz:music:
    Jelenleg ez ? hogy a kézbe lévő Bónuszokat vagy esetleg jackekket használjak fel:music:
    Partykat nem hiszem hogy bevetek, szupi van mozdítható szerencsére az etetésből is jöhet vissza :music:
    Jó játékot mindenkinek.:)
     
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia. Én ezt még nem csináltam. Azt szeretném kérdezni, hol látod jutikat, pl piccoló?
     
    -forrest-gump-, Éva0315, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  6. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Én inkább a jackkel spórolnék, mert az nehezebben pótlódik, mint a party pörgi. Nem szeretem, ha nincs felhő, mert akkor csak töltődik a pajta kütyüs része. Helyem nincs kipakolni (gondolom, nem vagyok egyedül és nem is mondtam meglepő tényt...). Bár a tulajdonság részén átsiklottam, de általában nem szoktak olyan jók lenni, h. lecseréljem a kinnlévőket.
    Annyira nem is szeretem ezt a mechanikát, mert várni kell a felébredésre, ami időpazarlás nekem. Főleg a vége felé. Azért fogom csinálni...
     
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Parancsolj 1 pldo_O
    [​IMG]


    Szia . Persze a jack élete is fogy , de az 5,30 érésidő ilyenkor ideálisnak tűnik. :music:3* is aratható pld szupi nélkül is / élet/:music:
    A Komfortra nem szerencsés , tény.:music:Még számolgatok hogy jövök ki jobban...:music:
    Nálam a party nagyobb célokhoz kell:)
    Sajnos simán elmehet100-200-300 is eredmény nélkül :music:és az szerintem nem megérős történet ha nélkülözhető:music:
    Hát nyilván speciális és tény hogy jó pár kitehetőm a menűbe van:) , de jelenleg +meg tudom oldani ha kell a kihelyezést:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 27.4.22
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Köszönöm. Az volt a gond, hogy amikor én megnéztem az ismertetőt, ezek a nyereménylisták még hiányoztak. Most már látom én is.
     
    -forrest-gump-, Kuzdern, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    A lúd utolsó beadásánál van a piccoló.
    Amit összeszámoltam az etetésekhez kell összesen
    - farmertáska 11.000
    - öntözőkanna 664
    - tök 2.720
    Bevallom nem tudom már hányszor kell ébresztgetni az állatokat, de nincs kedvem lebontani a bahát, így inkább szupertáppal fogom ébresztgetni az állatokat.
    Letermelem a famon a 11.000 gaz, remélhetőleg összejön addigra a 664 öntözőkanna felröpi is.
    Aztán elkezdem az állatoknál a műveletek elvégzését vetés- metszés - betakarítást, aztán majdcsak készen lesz, így még várnom sem kell 1-1 folyamatra:)
    Lehet rosszul gondolom, nem volt a kedvenc eventem régebben sem, így változás is lehet a dologban, de számomra most ez tűnik a legegyszerűbb megoldásnak :)
     
    furmint111, szellorozsa, -mammy- és 35 más kedveli ezt.
  10. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Igen, meggondolandó, hogy malomtermék vagy szupitáp. Biztosan számol majd valaki, én vakon vagyok jelenleg :)
     
    Fätum, -forrest-gump-, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hát ha 44 etetés kell akkor 40 ébresztés az 80 szupertáp, viszont nem kell hozzá ültetni a bahán és nem kell 600 banán és 600 ananász, de lehet rosszúl gondolom.
     
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Az eventből visszajön 35 ha jól néztem. Remélem jól gondolod, mert akkor én is így csinálom és hagyom a bahát. Ha rosszul taktikázunk majd szólnak a rutinosabb gazdák.
     
  13. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Az ébresztéshez 40x260 = 10400 eventnövény kell. Erre jön még 600 banán, 600 ananász. Részemről 80 szupertáp egyszerűbb, és olcsóbb megoldás.
     
    furmint111, Julcsi-néni, -mammy- és 26 más kedveli ezt.
  14. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Gabinak és Micának köszönöm a számolást és a tippet, hogy ne kelljen bontani a bahát! :)
    Bár ha valamilyen gyorsítót bevetek a SZT + KK kívül (PP +/vagy Jack), akkor még átgondolom, hogy nem érdemesebb-e növényt termelni ott is. Ha Jack, akkor biztosan bontok, mert ott is szeretném kihasználni. Még akkor is, ha nem az eventnövényt termelem. Pl. ananászt. Gondolom, kelendő lesz a piacon.
    Szép napot és sikeres eventet!:)
     
    furmint111, -mammy-, Gio és 13 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok evnetet tervezők :)
    Végig olvastam amit írtatok, köszönöm a számolgatást és a tervezést is. Nálam jelenleg ketyegnek a szintlépő csomagok a farmon, így én úgy gondoltam mivel event van és ezt szeretném csinálni, az eventet nullázással fogom kezdeni amaránttal. Ez hasznos a csíknak, a pajtámnak és a felröppenőknek is :).
    Aztán a főn letermelem gyorsítva és megszórva mindennel a farmertáskákat,. Ennek érdekében pörgetni fogok, talán segít a szerencse, ha nem akkor a kamrában meglévő bónuszaimat és a Jackokat fogom használni, de csak óvatosan, mert a pletyik szerint a május első eventje egy társasjáték event lesz amiről tudjuk, hogy komoly igényei vannak :)A bahát nem bontom le, nem ér annyit. Szupertáppal fogok ébreszteni (ha jól emlékszem már a másik hasonló eventet is így virttem végig).
    Sok sikert mindenkien aki belefog az eventbe :)
    PS: 11.000 növény letermelése nem olyan sok, hogy minden felelhető bónuszt rátegyünk. Óvatosan a bónuszokkal, mert szükségünk lehet rájuk a következő eventekben is. Remélem a kerék kegyes lesz és kapok bónuszt.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.4.22
    furmint111, Lillapilla73, -mammy- és 38 más kedveli ezt.
  16. .Sookie69.

    .Sookie69. Törekvő

    Sziasztok:)

    Meg tudná nekem mondani valaki, hogy merre van az Esőerő?xD
     
  17. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Én is a szupertápra szavazok. Nem irreális a mennyiség mindig van utánpótlás a boltból is lehet venni ha muszáj. Az eddigi ilyen jellegű eventeket megcsináltam tetszett is úgyhogy most sem látom akadályát. A növény mennyisége sem túlzott simán letermelhető. A felhőt ugyan hiányolom, de nem lehet mindig habzsi-dőzsi. Sajnos nekem sincs már helyem ahova kitehetném a dekorokat, de a menüben sem kérnek enni. Sok sikert mindenkinek.
     
    furmint111, Éva0315, marcsi152 és 10 más kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    A szigethez menve a hajó fölött van az esőerdő. Ha ráállsz a területekre kiírja, melyik terület az.
     
  19. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Írjátok, hogy bevetitek Jacket! Nektek honnan van? Nekem is volt, de már rég elhasználtam. Lehet valahol újat szerezni?
     
  20. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Remélem, hogy jót mulattál az általam vétett gépelési hibán.:)
    Van nekünk egy jelentés kapcsolónk, ahol az ilyen és hasonló elírásokat/hibákat jelenteni lehet...
     
    furmint111, Fätum, fakír1020 és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.