Visszajelzés Boldog foltok III. csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 17.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Boldog foltok III


    plakát.png
    Az event kezdete (várhatóan): 2020. március 18. (szerda) 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan): 2020. március 25. (szerda) 14:00 óra

    Az event jellege: ültetős, felröppenős, malomban keverős, minijátékos
    Az event növénye: Fabricia famosa
    Az event felröppenője: Tű és fonal, Cseregomb

    Az event malomterméke: Ruhaanyag
    Az eventhez szükséges minimum szint: 3. farmos szint

    Az event a hírek felületről, az eventórából és az eventes bejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk Téged, amíg hivatalosan nem jelezzük, hogy az event elkezdődött,ne indítsd el a feladat teljesítését!

    Továbbá javasoljuk, hogy az event teljesítését ne hagyd az utolsó pillanatokra.
    Az event ismertetőjét >>>ITT<<< találod.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet
    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.
    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.
    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:

    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok
    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre.
    Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!

    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje
    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv
    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!
    További tudnivalók a fórum használatáról:

    Házirend

    Copyright © 2010-2019 Magyar FARMERAMA csapat
    Wellwisher

    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    Gio, Kuzdern, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  2. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

  3. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Kezdéskor kapunk 6 db ajándék ruhaanyagot (malomterméket).
    A felhősorért és a rávalókért még 209 db kell kevernünk.
    Ami: 13.585 db ( fabricia famosa) eventnövény és 1.045 db (tű és fonal) felröppenő.
    A növényt csak a fő farmon lehet ültetni. A felröppenőt viszont két területen lehet majd gyűjtögetni (fő farm, szédült szántó). Érdemes a kezdést fákkal várni, a magasabb felröppenőmennyiség miatt.
     
    eko19, imi010, arnoldbogi24 és 33 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A felhő az jó , mert ad szerszámosláda II .
    Pont most küzdök szerszám válsággal , és szeretném fejleszteni a Rakárházaimat .
    Pont most nyitottam ki őket , és megosztottam abban a topikban . Minden apró kis szerszám kell .

    Habár , a felhő ad Felszereléses láda II is . Ez 48 db láda tartalma .

    [​IMG]
     
    imi010, furmint111, SzuperTájfun és 13 más kedveli ezt.
  5. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Tényleg muszáj minden eventet elrontani?
    Egyszerűen nem értem, hogy miért kell ezt csinálni a játékosokkal.
    Az, hogy most egyből rögzítve is lesz a lerakott ruhaanyag, nagyon sokat ront a játékon, és még kisebb eséllyel fogja tudni az ember kirakni teljesre. Itt vegyük figyelembe azt is, hogy mostanában sok a megjelenítési probléma, és az akadozás a játékban, ami bizony hatással szokott lenni a minjátékokra is, így nehezítve azon.
    Azt meg már hagyjuk is, hogy megint 1 területen kell letermelni 13ezer gazt, és felröppenő csak két területen jöhet, de úgy, hogy azt az állatos ólak adják jobban, és nem a növény....
    A bolt kínálata nagyon is jó, csak éppen érmét lesz nehéz szerezni, mert alapból megnehezítették a növény termelését, és a felröppenő megszerzését. Vagyis nehogy már a játékosok még a végén jól járjanak.

    A felhő a ládákkal szintén nem rossz, napi egyszer lehet aratni.
    Még átgondolom, hogy megéri e ennyit tervezgetni ezért az egészért, vagy sem.
    Aki belekezd, annak sok sikert, sok felröpit!
     
    SzuperTájfun, moric67, Mica67 és 11 más kedveli ezt.
  6. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szép napot.

    Most én is eventezek. Mert jónak tartom a kínálatot még a felhőre is. A többit majd meglátjuk.:)
     
    Ditti58, ulmo12, furmint111 és 16 más kedveli ezt.
  7. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Nem rossz event, felhő jó.
    Fák már kitéve, pannik majd lesznek cipelve.

    Melyik csodalekvár gyorsítja a fák érését? Mert úgy az 12h XXL-ek is beérnek hamarabb és a napi 2 aratás minden gond nélkül megoldható
     
    SzuperTájfun, Kuzdern, lukimi és 2 más kedveli ezt.
  8. barbi021951

    barbi021951 Junior szaki

    Köszönöm a számolást és a tanácsot, fogom csinálni az eventet, bár meg kell tervezni, mert ma még a 24 órás gazdakörinek is e.növényt kell termelni. Mindenkinek aki hozzákezd sikeres eventezést, játékot kívánok.
     
    furmint111, PalMa, incimami és 5 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezt értem. Azt nem értem, hogy eddig mi kifogásod volt kínálat ellen ebben a típusú eventben?
     
    incimami, -W-595-, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek olvass figyelmesen és ne kelts pánikot!
    Miért is lenne egyből rögzítve a ruhaanyag? Szó nincs erről!
    A játék mechanikájában NEM történt változás.
     
    Éva0315, furmint111, ZozoStarr és 19 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok.Szeretem ezt a játékot , a bolt kínálata jó. A felhő is a jobbak közül való , még van fejleszteni való raktárház , fához minden szerszám hasznos.:)
    A röpikbe nem fogok jól kezdeni,mert az űrrobotok miatt 300% hozam van életbe, amíg le nem jár addig fák nem mennek ki.:music:
    Majd a holnap reggeli aratás után kiokoskodom mi legyen kell-e még Fp esetleg vagy nem?..:)
    A raktárházak nagy része a szédültön van , majd még viszek át oda a tölgytől.:)
    Valószínűleg amíg tart játszom, vagy amíg a bolt ki nem fogy.;)
    Mindenesetre az jó hogy lesz pörgetés akció iso_O elhasználtam vagy 150-et azt pótolom.;)Fp másra kell most.;)
    Jó játékot mindenkinek.:)
     
    bubafejgingo, Mica67, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  12. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Például azt az eventeket nem csinálom amelyek felhőjére oda biggyesztenek 1 szimpla tenyésztő sorok vagy mi, tehát akármennyi tp tenyésztéskor. És passz, semmi más hát azokat meg se látom. Nos így értettem, hogy ezt csinálom mert legalább ládák is vannak a Tp mellett és az érmés kínálatban is lehet durkálni, főként ez utóbbi tetszik.
     
    furmint111, Mica67, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  13. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Mindenképpen elkezdem, szeretem ezt az eventet. Nem tudom hogy eljutok-e a felhőig, de tetszik a bolt kínálata, valamit csak sikerül kimazsoláznom belőle:)
     
    nyaf-nyaf, Evita-55, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  14. CzZsuzsóka

    CzZsuzsóka Járnitanuló

    Sziasztok! Nem vagyok nagy irkáló, de most lenne 1 kérdésem. Gombokat hogyan tudunk majd megfelelő mennyiségben szerezni ha az csak a főfarmról szerezhető és csak az ólak és fák adják. Viszont az e.növény is csak itt ültethető. Lehet valamit elnéztem? Előre is köszi a segítséget.
     
    Fatther és nagyjuli kedveli ezt.
  15. textilmánia

    textilmánia Haladó

    Cseregomb
    [​IMG]
    [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Érkezhet:[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
    • állatos és terményes ólak, fák aratásából az alábbi területeken:
    CSAK a főfarmon

    Felröppenő esélyek:

    • állatok és teményes ólak- alacsony
    • fák- alacsony
    Felhasználási terület: minijátékban a ruhaanyagok cserélhetők vele
    (felhasználható max. 5 db/minijáték)

    • Ajándékként NEM küldhető
    • Gazdabolti vásárlással


     
    incimami, lukimi és -W-595- kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem könnyen. Viszont a gomb nem létszükséglet.
    A felhőig kell majdnem 14 ezer növény, ez 22 aratási körrel van meg. 7 napos az event, egy nappal hosszabb, mint a megszokott. Mivel a növény 4 órás, ami kb. 3 óránként aratható, így napközben beleférhet 4-5 kör. Vagyis éjszakára lehet pont reggelre beérő ólakat kitenni. És az eventet is érdemes lehet talán most kivételesen a növények helyett 20-22 órás fákkal várni.
     
  17. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Szeretem ezt a játékot :).
    A felhő is nagyon jó :), a bolt kínálata pedig szuper - szerintem - :inlove:
    Csak fákkal fogom várni az event kezdést :).

    Jó játékot, sikeres event befejezést kívánok Mindenkinek.
     
    furmint111, Kuzdern, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  18. CzZsuzsóka

    CzZsuzsóka Járnitanuló

    Köszi, akkor mégsem néztem el semmit, én is a fákra gondoltam. Ja vagy mégsem, a mai gazdaköri növénytermesztős, és szintén ugyan itt.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.3.20
  19. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Hurrá, ez a kedvenc játékom. Nagy kár, hogy megint ráindították az még tartó eventre, így nem lehet rákészülni a maximális felröpire. Vagy hagyni kell a csudába a jelenlegit, lehet választani, mert a kettő együtt nem megy.
     
    Kata_rzis, Ribiszke, stellácska26 és 7 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem köekedni akarok. De nem ezt kérdezem tőled. Vagy én érek félre valamit, vagy Te. A bolt kínálata, ezekben a varrósdi eventekben nem volt sosem tré. Elég széles választék volt, így sokan megtalálták benne kedvenc portékáikat. Sőt, nem kevesen vannak azok, akik azt fájlalják, hogy képtelenség teljesen kifosztani. A felhő kínálattól és ügyességtől független, csak darabszám számít.
     
    długa, Mica67, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.