Csoda fotók a természetben | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: .sylvia72., témanyitás ideje: 22.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok Gazdák!Régóta foglalkoztatott már a gondolat,hogy kellene egy olyan topic ahol a természetben fellelhető csodálatos dolgokat meg lehet osztani.Itt a lehetőség!Ebben a topicban olyan fotókat osszatok meg,ahol elkaptok egy pillanatot!Ezek lehetnek állatok,növények,légköri- és optikai jelenségek.Minden,ami a természettel kapcsolatos.Szeretettel várlak Titeket,ámuljunk együtt a csodákban és az ügyességetekben!Ha nem tudod mit fotóztál az sem baj,megpróbáljuk együtt megfejteni!Ha együtt sem megy,akkor legalább csacsogunk egy jót.Fontos,hogy a fórum szabályzata itt is betartatik!Képfeltöltő csak az engedélyezett lehet és nem haladhatja meg a 550*300-as méretet. (550 pixel széles és 300 pixel magas) Fotózásra és csacsogásra fel!
     
  2. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    mimi, Banya-Tanya666, ursa11 és 13 más kedveli ezt.
  3. pjotrovov

    pjotrovov Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Olyan meleg van,hogy csak na!:D Hozok kis hűsítőt!Januárban így szakadt a hó!!! :
     
    Banya-Tanya666, ursa11, -Teena- és 9 más kedveli ezt.
  4. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sali~*.*, Jly15, Banya-Tanya666 és 13 más kedveli ezt.
  5. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Még pár légköri fotó:mellék nap, halo jelenség és felső éríntő ív ,és ezek a jelenségek egyben fotózva.:)Köszi a mai fotókat,jó éjt mindenkinek:)

    Jó reggelt mindenkinek!Reggeli kérdés milyen madárka fiókái látható a fotón?Minden évben fészkelnek nálunk.Farmon még sajnos nincs.:(
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.7.18
    nagymami2, Jly15, Banya-Tanya666 és 12 más kedveli ezt.
  6. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Hoztam egy tájfotót..:)
    Lengyelországban készült...
    [​IMG]
     
  7. Garabonciás

    Garabonciás Fórummogul

    [​IMG]
    Bükki tájkép felhőkkel...
     
    ulmo12, Kuzdern, Jly15 és 12 más kedveli ezt.
  8. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    [​IMG]

    Őszi sétány. Bükk.
     
    ulmo12, Kincsem-birtok, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  9. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Mivel vihar alatt inkább az ágy alá bújnék,vagy ha lenne pincénk akkor oda haladnék le,na de,ha elvonul a vihar,kimerészkedek a kertbe és megpróbálok villámokat fotózni.Kisebb nagyobb sikerrel. 1 2 A második fotóm már a telefonom sem bírta a feszültséget:D
     
    Jly15, Koppi, ursa11 és 8 más kedveli ezt.
  10. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG] Sziasztok!

    Sajnos nekem annyira nincsenek természeti fotóim, mert mostanában nem nagyon voltam kirándulni, de nagyon szivesen kószálok a számitógép segitségével a világban.Ha nem bánjátok én onnét hozok képeket, amik engem el el varázsolnak.

    Például a szivárvány hegyek Kinában.Délkelet-Kina több helyszínén gyönyörű, színpompás vidék magasodik. Az eróziónak köszönhető alakult ki a vöröses homokkő sziklák mai alakja. Kína és talán a Föld egyik legszínesebb, egyedülálló természeti képződménye a Danxia, melyet 2010-ben nyilvánították a VIlágörökség részévé. A „danxia” kifejezés alatt egy különleges , minden mástól eltérő, vöröses felszínformát értünk; „rózsaszínű felhő” vagy „vörös napsugár” a jelentése.
    A geológusok az 1920-as években használták először ezt a kifejezést. Maga a szó a dél-kínai Guangdong tartomány hegységének, a Danxiashannak nevéből ered. Ettől kezdve a danxia felszínforma világszerte ismert fogalom lett.

    Szilvi,
    a villámok egy kicsit félemetesek és szépek is.Azt mondták nekem, addig nem kell félni tőle amig látjuk....

    Igérem, ha legközelebb elmegyek kirándulni készitek én is valami szép természeti fotót, ha sikerülni fog.Idáig, ha nagyon akartam valamit nem igazán sikerült!!

    További szép napot kivánok!
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.18
    nagymami2, Jly15, Banya-Tanya666 és 14 más kedveli ezt.
  11. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szépek a képeid Marika...:)
    Ám majd a sajátjaid jobban fognak tetszeni...:)
    Én még mindig a Bükköt hozom...:)
    [​IMG]

    Egy drónnal a közepén..... :)
    A fotó egyébként a siroki várnál készült.
     
  12. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szia Marika!Gyönyörűek a fotók,és nagyon érdekes.Kirándulni sem kell menni,szerintem nyitott szemmel járkálsz Te is és városban is találunk érdekes témát.Ez a fotó például lakótelepen készült pár évvel ezelőtt.:)Platánfa termése egy kis hókupaccal a tetején:)Azért a villám fotóknál nem messze vagyok az háztól,ha futni kell hamar be tudjak szaladni.:D
    Dani!Nagyon jó ez a fotó is:)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.18
    Banya-Tanya666, Koppi, -Teena- és 6 más kedveli ezt.
  13. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Igazatok van, szoktam én azért fotózni, meg szeretek is, igaz olyan magamféleképpen.Vagy beremeg a kezem és nem lesz tiszta a kép, vagy éppen akkor mozdul meg valaki, szóval olyan magamnak valók.
    Azért én is nagy rajongója vagyok a felhőknek.A múlt hónapban voltam Morvaországban és teljesen felhőmentes időt jósoltak, gondolhatjátok mit éreztem, mikor **** megláttam.

    Akkor most egy újabb próba.. Igen, ha rákattintunk, akkor eltűnik a szöveg és csak a kép látszik.

    A képet töröltem, mert tiltott képfeltöltőt használtál.
    Kérlek, hogy egy másik helyre feltöltve hozd újra. (pl.: képtárhely.eu)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.18
    Jly15, Banya-Tanya666, Koppi és 8 más kedveli ezt.
  14. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Marika !
    Valami hiba volt nálad, mert a Moderátor törölte a képed. Kérlek hozd még egyszer...
    Közben a kedvenc évszakomból az őszből, hoztam volna egy Gyulán készült képet...:)
    [​IMG]


    Hoztam volna egy másik képet is /az Időképen sokáig top listás volt/
    A címe tűzijáték
    Kb. 2008 ban fotóztam egy augusztus 19.-i Hajdúhéten.
    Jobbra az emberi tűzijáték balra a villám látszik és mindkettő egyszerre.
    E képre nagyon büszke vagyok.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.18
    Kincsem-birtok, nagymami2, Jly15 és 12 más kedveli ezt.
  15. pjotrovov

    pjotrovov Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Olyan szép képeket hoztatok,hogy csak ámulok!!!!!Én régebben letettem a kamerát.Lehet,hogy elő kellene vennem újból???????????????

    Szilvi,lövésem sincs milyen madárfiókák ezek!Deee,aranyosak!xD
    Mari,ahogy az egyik felmenőm mondta volt,a természetnél csodálatosabb nincs.Gyönyörűek a képek!!!A másikat hozd valami jobb feltöltővel.
    Dani,nagyon jó szemed van a fotózáshoz.Szeretem a képeidet!A kedvencem nekem is az ősz az ezer színével.;) Azt pedig tudod,hogy Mátra rajongó vagyok és az ott gyönyörű!

    További szép napot!;)
     
    Jly15, Banya-Tanya666, ursa11 és 10 más kedveli ezt.
  16. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Igen láttam, sajnálom, mert az sokkal jobb volt nekem, mert nem maradt ott a sok szöveg.Ám , ha nem lehet, akkor nem lehet.Nem tudom miért, de ez van.
    Hoztam még egyet ami a gyengém.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.18
    nagymami2, Banya-Tanya666, Koppi és 9 más kedveli ezt.
  17. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Pedig Te is jó képeket csinálsz. Már láttam Tőled....:)

    Most egy fekete fehér képet hozok, ami 1976 ban készült...rólam.
    A kupola alatt én "lógok".....:)
    [​IMG]


    Ilyenem nekem is van...:)

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.18
  18. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Dani ezt hol fotóztad, mert én Szigligeten a vár alatt.Nem csodálatos a természetnek ez a műve?A szinek, a formák, az illat, és egyébként úgy minden ami egy rózsának van.
     
    Banya-Tanya666, Koppi, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  19. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Anyósomnál a kertben...:)

    E képet a Tiszánál...a komp lejáróról......
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.18
  20. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Marika!Ugye-ugye?Nem baj,ha nem tökéletes,kíváncsiak vagyunk rá úgyis:)Dani!Nem is csodálom,hogy büszke vagy arra a fotóra,nagyon jó lett:)Péter!rozsdafarkú fiókák vannak lefotózva.És jó lenne,ha elkezdene fotózni megint,nagyon sok jó kép készülne,tuti:)Van pár téma még ahogy hoztátok a fotókat,hozok én is még párat. 1 2 3
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.18
    Banya-Tanya666, -Teena-, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.