Visszajelzés Drágán add a festéked - 2021. március - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 30.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Farmerama HU

    Kedves Gazdák!

    Üdv a húsvéti eventünk csevegőjében!

    [​IMG]
    • Az event kezdete (várhatóan): 2021. március 31. (szerda), 14:00 óra
    • Az event vége (várhatóan): 2021. április 06. (kedd), 22:00 óra
    • Az event jellege: Ültetős, felröppenős, malomban keverős, minijátékos
    • Az eventhez szükséges minimum szint: 3.
    Az event ismertetőjét >>>ITT<<< találod.
    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet


    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.

    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:


    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől! Erre külön topikok állnak rendelkezésre. Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!


    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére


    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik. Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani. Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!

    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend
     
    Sali~*.*, maszilva, genka53 és 17 más kedveli ezt.
  2. Altegor83

    Altegor83 Járnitanuló

    30 napos lezárási idő a felhőnél? Ez valami buta vicc? xD
     
    hakmak, Packosmacko, Atali és 33 más kedveli ezt.
  3. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Igaz, hogy csak átfutottam az ismertetőt, de szerintem nem jól vannak írva a táblázatok. Ha a felhőt megkapjuk az alap 50 játékkal, akkor ott kellene szerepelnie, de nem abban a listában szerepel, hanem a "haladási pontos" legvégén, és ahhoz akkor több mint 20ezer pontot kellene szerezni.
    Mondjuk ezért a 720órás felhőért nem lenne nagy kár, ha csak ott lehetne megszerezni, mert igen elgurult az a bizonyos ott valakinél, amikor ezt a felhőt így megalkotta.
    Számokat még nem tudok mondani, mert nincs időm számolni, de jelezni akartam a felhő megszerzésének problémáját. Amíg ez nem tisztázódik, addig úgy állok hozzá, hogy kihagyom ezt az eventet is, mert már a minijáték is felesleges bonyolításnak tűnik eddig, pláne, ha a pontok megszerzését tekintem, ami nehézkes, és totálisan szerencsefaktoros!
    Később jövök még.
     
    Kacsmacs, 05Zsuzsa, Kukackukac és 35 más kedveli ezt.
  4. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Ez az első event amit kihagyok, a minijáték nekem túl macerás, így elsőre semmit nem értek belőle, azt hiszem nem is akarom érteni, a felhő meg minek 720 óránként?
     
    Kacsmacs, klg-girl, Micse és 44 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tudom, Te hogy vagy vele, de én a pletyik alapján erre a felhőre úgy tekintek, mint egy nagyon hoszzú lezárású kütyűre, ami nem foglal el helyet a tojástárolóban..
    Lekapok róla egy dekort és akkor aktíválom amikor nekem a legmegfelelőbb lesz. 4 óra a hatóideje, tehát egy nagy aratás és egy szép nullázás bőven belefér,. Szóval nekem kell ez a felhő és úgy ahogy van.
     
    maszilva, Éva0315, CsakJucinak12 és 21 más kedveli ezt.
  6. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    A számból vetted ki a szót! ;) Akarom mondani a billentyűzetemből a betűket... xD
     
    Kukackukac, Borosgazda, Éva0315 és 11 más kedveli ezt.
  7. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    A 720 órás felhő.....szerintem Bolondok Napja előzetes!!!
     
  8. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok.
    50 minijátékhoz ha jól számolok kell 50*455=22.750 egaz és 50*10=500 kütyü.Két helyen aratható az egaz.Az 50 minijáték alatt szerintem kiderül mennyire és hogy játszható a minijáték.Én mindenesetre elkezdem.Hogy mi lesz belőle majd kiderül.
     
    Kukackukac, maszilva, Éva0315 és 18 más kedveli ezt.
  9. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszi a visszajelzést. Én írtam el, a táblázatok a helyesek. A felhő a játékpontos haladási sáv végén van. Javítva.


    Szia!

    Ha kérdésed van, állok rendelkezésre. Ha már látni fogjátok magatok előtt, kicsit jobban érthető lesz.
     
    maszilva, Éva0315, genka53 és 18 más kedveli ezt.
  10. szili48

    szili48 Törekvő

    direkt ünnep előtti és alatti event, aki kitalálta az bizonyára nem ünnepel
     
    bananszorp, pukinyúl, Kukackukac és 14 más kedveli ezt.
  11. Altegor83

    Altegor83 Járnitanuló

    Először megnéztem a naptárt hogy biztos nem április elseje van? De úgyis megcsinálom, ha event csinálni kell, nem mérlegelek, de ezt most nem bírtam ki szó nélkül. ;)
     
    Kukackukac, Éva0315, Zsoka7510 és 6 más kedveli ezt.
  12. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    A felhő kilőve, mostanában már sose jutok el az effajta játék végére! Rosszul aludtam, így még innom kell 1-2 kávét hogy átrágjam az ismertetőt, mert első ránézésre macerásnak tűnik:pxD
     
    pukinyúl, Borosgazda, Éva0315 és 10 más kedveli ezt.
  13. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Köszönöm az információt!

    Akkor ez az event is az a kategória, hogy vagy csinálni fogom, vagy nem, még eldöntöm. (Zsinórban ez lesz a harmadik event, amit kihagyok, ha az mellett döntök, pedig sosem hagytam ki szándékosan eventet eddig.) Mert az biztos, hogy egy 720 órás felhőért pontosan nulla darab gazt éri meg ültetni... Egyébként semmi gond, a prémium csomagot már visszamondtam, ha így megy tovább ez az eventesdi is, akkor még szezonbérletet sem fogok venni egyik farmomra se, sőt, kaphatok bármilyen akciós ajánlatot, azok is szépen ott fognak maradni, mert egy fillért nem fogok fizetni értük, bármennyire is legyen csábító az ajánlat.
    Köszönjük...
     
  14. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Első látásra ez felejtős, mert ha a kütyüket meg is szerzem, de a felhőig nem tudom megszerezni a pontokat akkor nem ér semmit sem az egész . Úgy gondolom hogy Húsvéti ünnepre nem ilyen eventet kellene berakni. Hiszen első a család, és utána jöhet a többi.
     
    Kacsmacs, Atali, Ditti58 és 24 más kedveli ezt.
  15. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Szerintem csak azért 720 óra a felhő lezárási ideje, mert a kijelző nem tudná az 1440 vagy a 2160 számot kijelezni.
     
    nikefedra, viben, Ditti58 és 42 más kedveli ezt.
  16. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Na nekem se a felhő a célom.De haladási sor 18-ig soráig bezárólag 4230 szezonpont szerezhető.Ha az 50 minijátékból elérem már nekem az is megfelelő eredmény.
     
    55nagyi55, maszilva, Éva0315 és 14 más kedveli ezt.
  17. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Ez most komoly? egy felhőt 720 órára lezárni, hát nem semmi. ültetgessen érte aki kitalálta, ráadásul ez most megint szerencse függő event.
     
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hát....., mit is mondjak? :wuerg:
    Azt a 22.295 gazt és 490 felröpit összevadászom remélhetőleg 1-2 nap alatt, letudom. :)
    Nálam azért nincs tele extra kitehetőkkel a farmon a dekoros területek, de a futtatóba is tudok szelektálni és helyet szorítani ezeknek a szintszorzós dekoroknak.
    Már a tárgykeresősnél is elvették a játékkedvet, úgy látom itt is. :sleepy:
    Azért havonta egy 500%-os TP/TTP bónusz és még a 2 piccoló láda sem rendít meg annyira, hogy vacak ajándékokért ültetgessek, aztán bosszantsam magam a mini játékkal.:wuerg:
    50 játék után majd eldöntöm mit is csináljak, minden esetre ezért a felhőért nem fogom strapálni magam, akinek van hozzá kedve csinálja :)
    Sikeres eventezést, szép napot :)
     
    ildiko44, Kincső52, pukinyúl és 37 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.:)
    Hát, hát..... Elkezdem , bár nem tudom, hogy mennyi ponttal lehetne számolni egy játékot.
    Az biztos, hogy a felreppenőt gyűjteni fogom, mert 3 felreppenőért lehet cserélni a kapott kártyát és gyorsan le kell játszani 25 játékot, mert akkor feloldjuk az alsó kártyának a mezőjét is.
    Egyelőre eddig jutottam. :D
     
  20. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Na, el olvastam, semmit nem értek, csak azt látom, hogy iszonyatosan be van keverve.Bonyolult, nehéz. A jobb oldali ablaktól első látásra ki akadtam. Most lett vége egy ilyen eventnek, a feléig sem értünk, ahogy nézem, ez sem lesz jobb. Egyetlen pozitív dolgot látok, hogy nem időre megy....hacsak nem tévedek. Nem tetszik. Megint jó lesz, ha az 50 játékot meg tudjuk csinálni, a másik oldal marad. Sokkal jobbat vártam, ha már húsvéti.............Az ajándékokat nem néztem meg, de szerintem attól sem fogunk hasra esni. El kezdem, az biztos, de hogy meddig jutok, fogalmam nincs. Lehet, hogy meg világosodunk a jó tanácsoktól, de mivel ez is szerencse faktoros, aligha fogom szeretni. Szomorú vagyok.
    A felhőt már nem is részletezem. Nem tudom, mit szed, aki ki találta, de hagyja abba, nem tesz jót neki......vagy most csak el gurult a gyógyszer.
     
    Ditti58, bananszorp, Kincső52 és 56 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.