Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A keresett dekor a Égig érő paszuly - Bölcs Tölgy felhősor 7-en díszeleg, holnap beérik és letudod majd szedni róla a dekort.
     
  2. zééfarmer

    zééfarmer Fórum-zöldfülű

    Swallow, köszönöm szépen a segítséget!:D
     
    Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  3. Alize

    Alize Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Van 2 db Szezonkitüntetés fejlesztésem, de a dekort nem találom hozzá. (Nem tudom, hogy kitettem-e valahová, vagy meg sem szereztem). Segítsetek légyszíves. Köszönöm! Név: Calibaby ID: 54710257
     
  4. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az Alap szezonkitüntetés dekort automatikusan megkapjuk az első belépéskor. Az ellenőrzésig szíves türelmedet kérem.
    Köszönöm:)

    Tájékoztató a 2024-es szezonokban megszerezhető
    és a szezonok idején különleges tulajdonsággal rendelkező Szezonkitüntetés I-IX dekorról
    Az Alap szezonkitüntetést a 2024-es szezon kezdete utáni első belépéskor automatikusan megkapjuk.


    Az ismertető készítésekor a szezonkitüntetés dekor összes fejlesztésének azonos a grafikája.
    Neve
    ...........................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függően
    (szezontól függetlenül adja)
    A 2024-es FŐszezonok idején adott plusz ajándékA tárgy méreteKihelyezhető
    Alap szezonkitüntetés[​IMG]2.22:005.5001 db Smaragdos láda1x1Főfarm, Szédült szántó, Kerge kert, Erdei tisztás, Bahama szigetek, Kincses sziget, Esőerdő, Zuhatagok szigete, Hajótöröttek partja, Napraforgódomb, Felhősorok
    Szezonkitüntetés 1[​IMG]2.22:006.0001 db Smaragdos láda
    +
    130% TP/BTP bónusz 2 órán át
    1x1Főfarm, Szédült szántó, Kerge kert, Erdei tisztás, Bahama szigetek, Kincses sziget, Esőerdő, Zuhatagok szigete, Hajótöröttek partja, Napraforgódomb, Felhősorok
     
    -ágianyu33- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU


    Szia!

    Köszönöm szépen a türelmedet.
    A keresett dekort kollégám a szédült szántón találta meg:)

    upload_2024-3-21_15-4-34.png

    További jó játékot kívánok:)
     
    Swartsch, Alize, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  6. Bözsi1955

    Bözsi1955 Haladó

    Szia Tegnap vásároltam a bahára titokfa csomagot és nem találok benne 1db platánfát
    ID 145 169 69 Bözsi 1955 köszönöm
     
  7. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Bözsi1955

    Bözsi1955 Haladó

  9. gyökértelen

    gyökértelen Utánpótlás-írogató

    Szia ! Bocs. a zavarásért de éjjel kettő órakor learattam a két farmterületről az eventnövényt , 4 db/ kiskocka, újraültettem és most látom mindössze 200 db növényem lett...ez túl kevés azt hiszem, valami hiba történhetett. Köszönöm ha megnézed : gyökértelen ID 57271846
     
  10. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm szépen a türelmedet, sajnos azt, hogy mennyit arattál nem tudjuk ellenőrizni.
    Nem lehetett megjelenítési hiba és később rendeződött? Esetleg indítottál malomterméket közben?
    Nem jellemző, hogy bármikor kevesebb növény kerüljön a raktárba, mint ami megtermett. Ezért is tudonk előre tervezni a földterület/db +/x bónuszok ismerete mellett.
    Megértésedet köszönöm, további jó játékot kívánok:)
     
    gyökértelen kedveli ezt.
  11. pomi

    pomi Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni. Tegnap este óta az eventet nem tudom használni. Először nem jelent meg a 9 db detektiveszköz, ma már teljesen üres az evenjáték oldalam.
    pomi
    ID41483356

    köszönöm
     
  12. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám belépett a farmodra, nem tapasztalt semmi problémát nálad.
    Végezz el egy takarítást, helyre fog állni a játék!
    A kép nálad készült:

    upload_2024-3-25_22-40-53.png
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. zambolaszlo54

    zambolaszlo54 Fórum-zöldfülű

    zámbó lászló 52507329 199farmaranyért vettem longángyümölcs csomagot és nem kaptam meg mi az oka?
     
  14. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    2024-03-25-én 15:08:20-kor "Talányos tiki-fa csomag"-ot vásároltál 199 Farmaranyért.

    A csomag tartalma:
    • 30x "Sikoku" talányos tiki-fa
    • 1x Longán fa
    A 30 db "Sikoku" talányos tiki-fákat kiraktad és 2024-03-26-án 02:56:04-kor learattad munkások segítségével.
    A kapott 1 db Longán fa pedig a Zuhatagok szigete területen van kihelyezve.
     
    Sali~*.*, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.