Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. hamorieva

    hamorieva Utánpótlás-írogató

    Szia! Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Valóban így megtaláltam, sőt még a "Hatalmas jetitojás" is sikeresen kikerűlt a játékmezőre.
    Gazda: hamorieva ID: 17715366
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nagyon örülök, hogy megtaláltad. :)
    Köszönöm, hogy visszajeleztél.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Sziasztok! Egy régebbi felhőmről hiányzik a Leveses robbantás dekor. Megnéznétek hová rejtettem?
    Gazda: ktamás ID: 18468436
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    sajnos ez a dekor nincs a birtokodban, nem szerezted meg A Megviccelés művészete eventből.
    Ez a dekor a 3. küldetésben volt elérhető:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-24-órás-gazdakörös-event.24288/#post-1360144
    A Játék naplója alapján az 1. szinten mindhárom részt teljesítetted (Ezüst, Arany, Gyémánt), viszont a 2. szinten csak az Ezüst és Arany feladatot oldottad meg. A dekor itt a Gyémánt részen lett volna megszerezhető.
    Az eventben kettőt lehetett kiváltani, így érdemes esetleg a következő cserenapon megpróbálkozni csere útján megszerezni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm, ez lehetett, amikor kész voltam, "csak" elfelejtettem beadni.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  6. Negedi

    Negedi Utánpótlás-írogató

    Papírvágóművész dekort keresem. Nem találom. Véletlenül vettem észre, hogy hiányzik a felhőről. Tudtok segíteni?
    Gazda név: Negedi, ID 16827595
    Segítséget előre is köszönöm.
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A kolléga a keresett dekort a Vízi kalandok felhősor 1 nevű felhőn találta meg.
    A felhő beérésekor tudod leszedni onnan és helyére mást felrakni.
    (2024-04-08-án, holnap 10:06:28-kor.)
     
    GA-BI-O-Farm, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  8. rezsder

    rezsder Utánpótlás-írogató

    Sajnps a vízi kalandok felhősor 1-en nincs a papírvágóművész dekor. Most néztem.
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jó farmon nézted?
    A keresést én végeztem, az általad kért Gazda név: Negedi, ID 16827595 farmon. Most viszont rezsder névvel vagy bejelentkezve.
    Ismét elvégeztem az ellenőrzést a kért farmon, s ott a keresett dekor a megjelölt felhőn:
    upload_2024-4-8_16-31-59.png

    Ha mégsem a Negedi farmon kellett (volna) keresnünk a dekort, akkor add meg a jó adatokat.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Negedi

    Negedi Utánpótlás-írogató

    Hurrá! Te vagy a csúcs! Hálás köszönet. Ha tudnád hányszor mentem végig a felhőimen. Millió köszönet.
    :D:D:D:D:inlove:
     
    Dolphin kedveli ezt.
  11. Szomasy

    Szomasy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Kérlek segítsetek, 1-2 napja eltűnt a raktáramból 1db "Piccolo" titokzatos láda, 3db volt eddig, egyikből hetekkel ezelőtt "Jack" ajándéka lett (Kerge kertben!), majdnem minden nap megnéztem mert ha "Jack" véget ért akkor a 2 dik "Piccolo" ládát raktam volna ki hátha valami jót ad?! Ma megnéztem és már csak 1db van a raktárba, valahogy eltűnt 1db, pedig nem raktam ki mert még az első ajándék ideje nem járt le. Nem tudom hova lett és hogyan tűnhetett el ez a Bermuda háromszög ami itt kialakult. Kérlek segítsetek, bele sem merek gondolni hogy a sok ezer kitevő közül mi tűnhetett még el így, mert képtelenség ennyi játékelemet fejben tartani vagy nyilvántartást kéne róla vezetni?
    Köszönöm a segítséget előre is!
    Szomasy ID: 6636447
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a farmon nem alakul ki Bermuda háromszög és a farmról nem is tud eltűnni semmi.
    A játék naplójában történt ellenőrzés alapján eddig kettő "Piccolo" ládát nyitottál ki és jelenleg egy van a raktáradban, tehát az általad jelzett 3 db megvan.
    2024-03-25 23:41:36-kor nyitottál egy "Piccolo" ládát, abból Levéltánc (+) fejlődött ki, melyet learatást követően töröltél, így a dobozban találod meg, ha újra kihelyeznéd.
    2024-04-08 21:23:24-kor nyitottad a másodikat, ebből lett a Jack ajándéka (+) dekorod, mely a Kerge kertben van kihelyezve.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  13. unommar1997

    unommar1997 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Gazda: unommar1997 ID: 34400943
    Tegnap léptem be a Gyopárvölgybe, éjszakára elindítottam maximum mennyiségű kis szerszámkészlet elkészítés. Reggel begyűjtöttem őket, de egyszerűen eltűntek a farmomról, nem került be semennyi a raktáramba. Továbbra is 0 darab van a raktáramban. Rá tudnátok nézni, hogy mi történt itt?
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján nem Kis szerszámkészletet gyártottál, hanem Nagy szerszámkészletet. És most is az van bent az Átalakítódban:
    upload_2024-4-17_12-3-46.png

    A csúszka beállításával tudjuk szabályozni, hogy mit szeretnénk előállítani:
    - az *-os szakasz (naranccsal jelölve) a Kis szerszámkészlet
    - a **-os szakasz (kékkel jelölve) a Közepes szerszámkészlet
    - a ***-os szakasz a Nagy szerszámkészlet

    Ha a csúszka beállítása után az egeret a szerszámkészlet fölé viszed, akkor kiírja, hogy melyiket fogja elkészíteni, milyen valószínűséggel és mennyi darabot fogsz kapni belőle:
    upload_2024-4-17_12-6-48.png

    Ez minden átalakítóban így van, hogy a csúszka beállításával tudjuk szabályozni, hogy mit szeretnénk előállítani.

    A legyártott 12 db Nagy szerszámkészleted pedig bent van a Raktáradban, az Anyagok előállítása részlegen találod meg:
    upload_2024-4-17_12-9-4.png

    Sok sikert a Gyopárvölgyben!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. unommar1997

    unommar1997 Fórum-zöldfülű

    Oh, nagyon szépen köszönöm a gyors választ! Ezt alaposan benéztem elsőre, de legalább még ha nem is az, de megvan! Köszi a részletes, képes útmutatót!
     
    Swartsch és Dolphin kedveli ezt.
  16. PapaMangó

    PapaMangó Járnitanuló

    Sziasztok !
    Hetek óta keresem a 2021-es Szülinapi banzáj 2 rávaló dekorját, amiket sajnos sehol nem találok. Mivel a felhősorom megvan, én ebből arra következtetek, hogy a rávaló dekorok is megvannak, csak éppen nem találom, lehet más felhősorra tettem. A két dekor a Születésnapi keringő, és a Flamenco fieszta. Nagyon megköszönöm ha megnéznétek.
    Farmnevem: PapaMangó ID 9799045
     
    Utoljára szerkesztett: 17.4.24, 16:04
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Születésnapi keringő dekort a Világítótorony területre helyezted ki, jobb oldalon keresd; a Flamenco fiesztát a Házi kedvenc futtatóban fogod megtalálni, bal oldalon felül keresd.
     
    Swartsch, -ágianyu33- és PapaMangó kedveli ezt.
  18. PapaMangó

    PapaMangó Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet ! :D
     
  19. Évi77

    Évi77 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! A Lufipukkasztó dekort keresem hónapok óta, segítenétek kérlek, merre találom? Előre is nagyon köszönöm! :)
    Évi77 ID: 53808296