Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -elzemari-

-elzemari- Fórum elő legendája

Ó én csacsi, hogy felejthettem én ezt el.Ezer bocsánat, nagyon köszönöm!!
    Most egy kicsit elszégyeltem magamat, hogy miként felejthettem én ezt el!!!!!!!!!!!

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia -elzemari-!
    Valóban stimmelnek a számok, ahogy Ágianyu is írta, mert 1186 db van a pajtádban, vagyis a helyes mennyiség az 1714 - (132*4) = 1186 db.
    upload_2021-3-12_15-52-52.png

-ágianyu33-, Kuzdern és -elzemari- kedveli ezt.
  3. -elzemari-

-elzemari- Fórum elő legendája

Köszönöm szépen neked is, látod teljesen kiment a fejemből, hogy persze hogy nem egy az egyben megy a tenyésztés.Na jól megjártam, előbb kérdezősködés helyett inkább gondolkodtam volna.

4. Fätum

Fätum Fórum admirálisa

Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. A csodás tulipános felhősoromról hiányzik két dekor. Az egyik a gyepek ura, a másik a virágfestés. Próbáltam megkeresni, mert a menüben nincsenek.
    Köszönöm ha megnézitek hová lett, hol van, mert úgy emlékszem megvannak, de nem találom.
    ID 5222447

5. ChocoBounty

ChocoBounty Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Kollégám ellenőrizte.
    A farmodon nem rendelkeztél és most sem rendelkezel semelyik dekorral. Ezek a dekorok meghatározott számban aratható dekorok.

Gyepek ura
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 2000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint +1 állatot ad az állatos ólakból 10 órán keresztül
    Learatható: 12-szer
    Kihelyezhető:

• a bónuszt adó dekor a futtatóba és minden területre (a teliholdas farmot, a gombaerdőt és a felhőket kivéve)
    • a speciális tulajdonságát elveszített dekor a felhőkre és minden területre (a teliholdas farmot és a gombaerdőt kivéve)
    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.

Virágfestés
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: szint szorozva 10.000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint 10 órán keresztül 20%-kal csökkenti az állatos ólak érési idejét
    A speciális tulajdonságát elveszített dekor szint szorozva 125 TP/BTP-t ad.
    Learatható: 15-ször

Kihelyezhető:

• a bónuszt adó dekor a futtatóba és minden területre (a teliholdas farmot, a gombaerdőt és a felhőket kivéve)
    • a speciális tulajdonságát elveszített dekor a felhőkre és minden területre (a teliholdas farmot és a gombaerdőt kivéve)
    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Fätum

Fätum Fórum admirálisa

Szia. Értem, köszönöm!

Kuzdern kedveli ezt.
  7. mkata1976

mkata1976 Fórum-zöldfülű

A felhősorból csak az első 26 jön be a többi teljesen eltűnt a nővérem farmjáról is ma reggelre.

8. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Felhősorok nem tűnnek el csak úgy.
    Ellenőrizzétek le,hogy a felhősor szűrője "Mind"-re legyen állítva.
    Ha nem ez a gond, akkor megjelenítési hiba lehet.
    Takarítsátok ki a gépeteket CCleaner-rel és váltsatok böngészőt, ha webes verzióval játszotok.
    Ha semmi sem segít, farmnevet és ID-t kérek az ellenőrzéshez.

9. Nattyuktesa

Nattyuktesa Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Tegnapi nap folyamán a piacon vásároltam elég sok Imádkozó sáska tápot. Ma reggelig vártam, hátha megjelenik. Sajnos nem. Meg tudnátok nézni mi a baj? Köszönöm szépen.
    Gazda: Nattyuktesa ID: 56098436

10. ChocoBounty

ChocoBounty Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Kollégám ellenőrízte.

Imádkozó sáska állatot vásároltál és nem tápot.

11. Nattyuktesa

Nattyuktesa Fórum-zöldfülű

Köszönöm szépen!

ChocoBounty kedveli ezt.
  12. Borbála47

Borbála47 Utánpótlás-írogató

Szia! eltünt az összes felhősorom mindenestől Már 3 szor jeleztem de válasz nem kaptam.

Borbála 47 ID 17453936

13. Havasi_Gyopár

Szervusz Borbála47!
    Minden egyes írásodra kaptál moderátori választ.
    Az összes felhőd a helyén van, és pillanatnyilag mind le van aratva:
    upload_2021-3-17_20-17-12.png
    Az "összes" felhősorra kattintva megjeleníthető az összes.
    Ha mégis gondjaid vannak továbbra is a megjelenítéssel, lépj rá valamelyik kategóriára, majd egy másikra, és utána vissza az "összesre".

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. ladanyikalmanne

ladanyikalmanne Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Nemtudom pontosan hány farmaranyam volt ,de most 70 db van, és az biztos hogy sokkal több volt. Szándékosan nem vásároltam semmit,de lehet hogy véletlenül rákattintottam valamire.Köszönöm ha megnézitek. ladanyikalmanne ID 8312688

15. Havasi_Gyopár

Szia!
    Arra jogosult kollégám ellenőrizte a farmarany költésedet, és az alábbiakat állapította meg:
    2021-03-11-én 09:20:02 órakor 2 db Vöröspanda-kuckót vásároltál 50-50 FA-ért -> = 100 FA
    2021-03-09-én 22:43:00 - 22:43:16 óra között 8 db Kis uszkár került a tulajdonába 95 FA/db áron -> = 8*95 = 760 FA.
    Ezek igen komoly összegek, ahhoz, hogy csak úgy véletlenül rákattintunk valamire.
    Gondold át, ha nem te költötted el, akkor ki az, aki ismeri a farmod jelszavát, vagy Isten ments, feltörték a fiókodat.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-felhasználói-fiókok-biztonsága.6730/
    Javaslom sürgősen változtass jelszót! A jelszavadat a fiókadatok változtatásánál tudod módosítani.
    Farm-beállítások-fiókadatok,hírlevél.jpg Fiókadatok változtatása.png
    https://board-hu.farmerama.com/threads/felhasználói-adatok-változtatása-e-mail-cím-megerősítése.577/#post-34389
    A jelszó változtatáshoz élő e-mail cím szükséges.

16. ladanyikalmanne

ladanyikalmanne Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen,nagyon elkeserít hogy ez történt már régóta gyűjtögettem .Sajnos akkor feltörték,mert nem ismeri más a jelszavam.

17. Havasi_Gyopár

Szia!
    Gyerek, vagy unoka nem lehetett? Többször előfordult, hogy ők játszottak nagy örömmel az anyu, apu, vagy mama, papa farmján, és vettek ezt-azt, mert megtetszett nekik.
    Amennyiben úgy véled, hogy tényleg senkinek nem adtad meg és ezért rajtad kívül más nem ismerheti a jelszavadat, akkor ahogy írtam is, sürgősen változtasd meg a jelszavadat, a már fentebb leírt módon. A jelszó tartalmazzon kisbetűt, nagybetűt, számot, (de ne a születésed dátumát!) továbbá különleges karaktereket: úgy mint * [ ] & jeleket.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Sziszi1950

Sziszi1950 Fórum ismerője

A mostani eventben nyert picollo ládából aranyfát nyertem. Kitöröltem, mivel át szerettem volna vinni a főfarmra a másik kettő fa mellé.. és most nem találom sehol sem. Szeretnék segitséget kapni, hova tűnt el.
    ID számom. 5338636.

19. Havasi_Gyopár

Szia Sziszi1950!
    A Farmaranyfa dekoráció, annak ellenére, hogy a nevében szerepel a "fa" kifejezés.
    Ezért a törlés után visszakerült a menüdbe, ahol is a váza ikon alatt keresd, mivel dekoráció.
    A szűrőbe írd be, hogy "farm" és már ki is adja.

Sziszi1950 kedveli ezt.
  20. Sziszi1950

Sziszi1950 Fórum ismerője

Köszönöm a segitséget. Kellemes hétvégét kivánok.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.