Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Nem szaporítom a szót a témában.

A Rackós dekorok, melyek felhőre kerülnek az év végén (ebben az évben januárban), az általunk készített bejelentőkben minden hónapban megjegyzéssel olvashatók!
    Olyan helyre helyezzétek, helyezzük, ahol biztosan megtaláljuk az év végi esedékes felhőkre!

Többen az újabb dekoros területeket célozták meg ezekkel a tárgyakkal.
    Voltak, akik ki sem rakták, a menüben maradtak a felhők érkezéséig.

Többen a menüből sajnos a nem tematikus felhőkre pakolták a méret miatt. Nem igazán figyeltek a Rackós különcségre.

Emiatt van a legnagyobb gond.
    De biztos vagyok abban, hogy a 2021-es év felhői között érdemes keresni a most aktuális felhősor elemeket.
    Nem tartom szükségesnek a teljes felhősor-arzenált átvizsgálni. Előbb megkerülhetnek a dekorok, az a véleményem.

Moderátorként nekem is voltak egészen új nevű dekorok, amikor vizsgálódtam a saját farmomon.
    Modern világ ide, netes játék oda, van egy kézzel írt listám a különc dekorokhoz. Azokhoz, amiket Rackótól kaptam, vagy éppen más eventből fontosak, esetleg csere útján jutottam hozzá. Abban a listában színezem a Rackós tárgyakat, így a felhősorok feltöltésénél nem használtam el őket.
    Vásároltam a gazdaboltban 1*2-es tárgyakat is, amikkel kivédtem a várható mérgezett helyzetet.

Tudnod kell, tudod is, hogy a kereső funkció csak a menüben létezik a dekorokra.
    Hiába írod, hogy volt, van javaslat a fejlesztéshez tőled, de egyelőre ez még nincs napirenden, nem élvez prioritást.

Azt kell használnunk, olyan eszközökkel, amik most működnek, rendelkezésünkre állnak.

Arra találunk időt, amit fontosnak tartunk. Minden játékban vannak nem szeretem szituációk. Ha nincs az embernek türelme, akkor félre kell tenni, félre is teszi a feladatot. Ha történne változás, akkor ismét neki lehet állni, valamit előre mozdítani a teendők közül.

Lehet szidni a véleményem, a javaslatom miatt. Földhözragadt gondolkodásomat is megkérdőjelezheti, kinevetheti bárki. Ám ezek az én életem részei, ezzel vagyok az, aki vagyok. Mindig lehet valaki bűnbak.
    Mégis azt írom, azt vallom, megoldásokban kell, érdemes gondolkodni. Nem a vágyott elképzelések ismétlése visz előre, hanem a magunk szorgalma, akarata és tenni akarása. Ha felcsillan egy pozitív változás, akkor azt kell kihasználni erőnk szerint.

Köszönöm, ha ennek szellemében átgondolod a lehetőségeket.

2. borderland57

borderland57 Fórum ismerője

Kedves Tamás!

Köszönöm a válaszod, körbenéztem (nem is írtam volna másképp). Lehet hogy beváltottam csengőpengőre, mást nem tudok elképzelni, ha cserélni nem lehetett.
    Biztos nem itt van a helye a kérésnek, de jó lenne lehetővé tenni, hogy az ilyen véletlenül kidobott elemeket később lehessen megvenni akár valós pénzért.
    Köszönöm

3. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Amennyiben megszerezted ezt a dekort, akkor meg kell lennie. Nem tudtad eltüntetni, ha pedig nem szerezted meg, akkor a korábbi években mindig bekerültek a farmárudába ahol FP-ért lehetett kiváltani. (nem azonnal most).

Sali~*.* kedveli ezt.
  4. Magdi501960

Magdi501960 Fórum-zöldfülű

Magdi501960 ID 11638178 Szia! Az ajándékkódban szereplő virágfestés kitehető dekorációt nem találom sehol. előre is köszi

5. Maffin71

Maffin71 Aktív író

Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni mivel 3 napi sokszori kutatás után sem találom a Mélyhűtöt bari dekort.Én 938 napja kezdtem a játékot és minden nap átvettem az ajándékot amelyek között bent kellene lenni a fent említett dekornak is. De sehol nem találom.Legyetek szívessek nézzétek meg hol van ha egyáltalán meg van. Tegnap kértem segítséget de el lettem utasítva " keressem".Hiába keresem nem találom.
    Köszönöm a segítséget.
    ID:55886646

6. |Tamás|

Szia!

Szédült szántóra helyezted középen fentre.

7. |Tamás|

Szia!

Tegnapi stílusod után nem gondolod, hogy ez egy picit meredek?

Amúgy a hajótöröttek partján van kirakva.

8. Maffin71

Maffin71 Aktív író

Köszönöm hogy megnézted. Megtaláltam.
    Tegnap lehet meredek voltam de ahogy reagáltál hogy keressem nagyon mérges lettem, írtam is kerestem. Engem lepasszoltál meg páronkat ,van akinek meg megnézted.Én is egyet kértem nem többet.
    Még egyszer köszi, megpróbálok segítség kérés nélkül játszani úgy mint eddig a tegnapi nap kívételével.

9. |Tamás|

Tegnap senkinek nem álltam neki keresgetni, és ma sem. Akinek megnéztem valamit, az teljesen más miatt került megnézésre. Ne általánosíts.

10. Magdi501960

Magdi501960 Fórum-zöldfülű

Magdi501960 ID11638178 Köszönöm szépen a segítséget, megtaláltam.

11. kandurr2

kandurr2 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! A segítségeteket kérem. Kér farmom van, az alábbi kütyüket nem találom: kandurr2 ID17002097 Toboz és kereszt,
    kandurr3 ID:19501702 Toboz és kereszt és Szorgalmas mint a medve. Előre is köszönöm, szép napot!

12. |Tamás|

Szia!

Kérlek nézz körbe a farmod összes területén, a menüdben és a felhősorokon.
    Amennyiben megszerezted, meg kell lennie, ha nem szerezted meg, akkor meg talán lesz lehetőség később a pótlásra (korábbi években szokott lenni).

13. evve00

evve00 Utánpótlás-írogató

Szia!
    kérnék egy kis segitséget a papirrepcsi dekort nem találom!
    ID 3415300
    evve00
    előre is koszi

koszi de tárgytalan , megtaláltam

Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.1.22
  14. Deni-farm

Deni-farm Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Nem találom az Őszi piknik Segítséget szeretnék kérni. Köszönöm szépen. Gazda: Deni-farm ID: 5472854

15. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kapacitás hiányában sajnos nem tudunk segíteni!
    info: https://board-hu.farmerama.com/thre...-felületén-2022-január-26.22006/#post-1245052

Ha minden hónapban átvettél legalább 21 ajándékot (azaz megszerezted), akkor meg kell lennie, mivel nem cserélhető.
    Kérlek, próbáld meg magad megtalálni ezt a Rackó dekort.
    Mi is csak azt tudnánk tenni, amit ti: kockáról-kockára átnézni a farmot, a felhőket, nem kifelejtve az új területeket: Hajótöröttek partját, Világítótornyot...

Matold kedveli ezt.
  16. szamocajanos

szamocajanos Fórum-zöldfülű

Sziasztok. Szeretnék segítséget kérni.A szédült szántó farmrendezővel történő visszaállításakor több minden nem jött vissza.Egy manufaktúra,egy vadaskert és egy szivárványospisztráng-medence.Azt írja,hogy nincs a pajtában.A segítséget megköszönném. Üdv. szamocajanos ID:4380076

17. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Leírtad a választ is: nincs a pajtádban. Nézzél körbe, hova raktad ki. Elmented az állást, közben kirakod máshova az ólat, akkor nem szedi vissza mondjuk a főfarmról az ólat, hanem visszaszól, hogy nincs a pajtádban.

18. szamocajanos

Szia. Ez azért nem ilyen egyszerű.Event miatt 1 hete töröltem a szédült szántót (farmrendezővel) tegnap pedig több dolgot nem tett vissza,ráadásul a pajtában vannak,ha nem is minden.A farmrendező képe mutatja is.Csak az event miatt vettem le és nem tettem máshova.

19. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szivárványos pisztrángod nincs a menüben. Másik 2, amit kihagy a gép, az pedig raktárház. Ott azt egybe kezeli a gép, ha nincs meg minden ól a menüben, akkor félig nem állítja vissza.

20. szamocajanos

Köszönöm és szép estét!!