Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. csillaglili55

csillaglili55 Rutinos

Köszi, hogy megnézted, nem adtam be sehova, itt nagyon régen nem volt termelésem, csak az új feladatok kapcsán kezdtem el, mert már minden feladat ki volt lőve. Most szuper tápokkal etetem a horrorparit, hogy minél hamarabb meglegyenek az új cuccosok..
    Na, mindegy, reggelre megfigyelem kicsit pontosabban.
    Köszönöm szépen a segítségedet, további szép estét! :D:inlove:

2. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Reméljük reggelre előkerülnek a hiányzó horrorparadicsomok!
    1-1 Tintahal kiváltásához 60 horrorparadicsom kell, lehet, hogy ahhoz "használtad" el őket ?
    Kérünk majd egy visszajelzést!
    Köszönjük.

csillaglili55 kedveli ezt.
  3. csillus35

csillus35 Törekvő

Sziasztok, én is a pokoli kutya alapomat keresem, nézzétek meg légy szíves. köszönöm szépen: Gazda: borichris ID: 5090600

4. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A világítótorony területén van. A múzeum tárolóban.
    Vedd ki a tárgyat a lejáratot, az érést követően, majd helyezd ki külön. Építsd fel a függönyökkel. Az ismételt behelyezéshez figyelj az új érési időkre.

5. csillus35

csillus35 Törekvő

Ó, hogy mit kap ezért a lányom! Még a felhőket is átnéztem:) Köszönöm szépen

Kuzdern kedveli ezt.
  6. csibegazda2014

csibegazda2014 Junior szaki

Sziasztok,kérdezni szeretném, hogy van egy dekorom szezonkehely fejlesztés nem tudom hogy hova kéne kitenni, mert sehova nem engedi.Segítsetek köszi csibegazda2014 ID:51451330790

7. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A szezonkehely fejlesztést az alap szezonkehely dekorra tudod rárakni.
    Fejlesztést önmagában nem tudsz kirakni.

Részletek <<< Itt >>>

8. csibegazda2014

csibegazda2014 Junior szaki

köszönöm,azt tudtam hogy már van alapom, csak nem találtam, arra kértem segítséget, hogyaz hol van. elnézést rossz volt a kérdésem, már meg van

9. kertmesterrozsa

kertmesterrozsa Utánpótlás-írogató

Szia szeretném kérdezni miért nem tudok belépni hogy megkapjam a mai tárgyat Kertmesterrozsa vagyok köszi

10. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Pontosan milyen tárgyat szeretnél megkapni, és hol akadsz el a belépésben?

11. Apaasz1

Apaasz1 Fórum-zöldfülű

Befejeztem az eventet de a Piccolo ládat nem kaptam meg és nem tudom, hogy miért? Gazda: Apaasz1 ID: 42508932

12. daruka.ilona

daruka.ilona Utánpótlás-írogató

Befejeztem az eventet de Piccoló ládát nem kaptam meg Gazda daruka.ilona id 15152758.

13. ilu50

ilu50 Fórum-zöldfülű

Most fejeztem be az eventet a piccoló ládát nem kaptam meg,gazda ilu50.id17073848

14. adancs

adancs Fórum-zöldfülű

Befejeztem az eventet, de nem pipálódik ki a Piccoló láda, és nem is találom sehol Adancs gazda, ID 27940030

15. Swallow

Szia!

A nyeremény tárgy központilag került jóváírásra, mert mindkét oldal teljesített a farmon. Valóban nem volt kipipálva a haladási sorban az utolsó nyeremény.
    A játéktéren az állapotjelzés ugyanolyan, mint volt a jelzés idején, de a nyeremény könyvelése megtörtént.
    Köszönjük a türelmedet.

16. Swallow

Szia!

A nyeremény tárgy központilag került jóváírásra, mert mindkét oldal teljesített a farmon. Valóban nem volt kipipálva a haladási sorban az utolsó nyeremény.
    A játéktéren az állapotjelzés ugyanolyan, mint volt a jelzés idején, de a nyeremény könyvelése megtörtént.
    Köszönjük a türelmedet.

17. Swallow

Szia!

Köszönjük a türelmedet.

18. Swallow

Szia!

Köszönjük a türelmedet.

19. bea1973

bea1973 Utánpótlás-írogató

Sziasztok,

nálam is ugyanaz az helyzet, mint az előttem szólóknak, kérlek, hogy nálam is könyveljétek a nyereményt. Gazda: bea1973 ID: 6665621

Köszönöm szépen, üdv.

20. smoldering

Szia!
    Kérésed továbbitva lett a központba, a farmod adataival, a "Piccolo" titokzatos láda jóváírásához.
    Türelmedet kérjük!.

21. smoldering

Szia ismét!
    Már csak holnap reggel lesz várhatóan jóváírva számodra a Piccolo láda.
    Köszönjük a türelmedet!