Visszajelzés Farm divatshow 2. tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 3.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Ezennel megnyílik a "Farm divatshow 2." tenyésztős event csevegője

    Az event kezdete várhatóan: 2020.november 4. (szerda) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2020. november 10. (kedd) 14:00 óra


    oktató képsor.png

    Event jellege:
    tenyésztős, beszállítós
    Eventnövény: NINCS
    Felröppenő: NINCS


    Különleges kellékek: Emlősök jelvény, Halak jelvény, Madarak jelvény, Hüllők jelvény

    Az event elkezdéséhez szükséges minimum szint:
    - 21. szint a farmon
    - a bahamara sziget elérése
    (a Maja majmok templomában kiváltott állatok és tenyésztésük)



    Az event a hírek felületéről, az eventórából és az eventes bejáratból érhető el


    [​IMG]

    Az event leírása << ITT >> olvasható.

    Bónuszlexikon a játékhoz.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topicokban kérhettek választ, tanácsot
    - a probléma leírásával, a farm nevével és az ID-számmal-:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topic áll rendelkezésére

    Panaszkönyv

    A topicra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!


    További tudnivalók a fórum használatáról:

    Házirend


    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
    .
    Copyright © 2010-2020 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    vcsaba18, ljanika6, marcsi152 és 14 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok! Kedves Eventezők!

    Egy korábbi event mechanikája tér vissza, de tenyésztős event az alap.

    Kategóriánkénti jelvények gyűjtése a fő feladat, melyeket emlősök, halak, madarak és hüllők tenyésztéséből kapjuk.

    Érdemes számolni, felosztani a tenyésztés lépéseit, hogy a saját tervek szerint legyen elegendő a rendelkezésre álló jelvény a teljesítéshez.

    A modellek ablakain belüli feladatok teljesítésének sorrendje szabadon választott.

    A nyeremények között a modellek feladatsorainak utolsó lépcsőjében régebbi neon ólfejlesztések lesznek.

    A haladási sor jutalmaiból új dekorok duplázhatók, de lesz egy felhősor is.


    Várjuk a Ti megvalósítási ötleteiteket.

    Köszönjük!

    Imi* játékostársunk összegzése a feltételekről: #26


    Sikeres játékot, szórakoztató eventet kívánunk!
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.20
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Egy kissé drága mulatság lesz,ha jól értelmeztem! 420 jelvényre van szükség,amihez elég sok szupertáp szükséges.Egy kör berakva még az 1 szupertáppal,ennyit nyerek rajta.Holnap munkára fel!
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    105 jelvényt számoltam meg kategóriánként . Tervet nem készítek, kategóriánként első aratással már kapni fogok 33 jelvényt, utána meglátom, hogy mit hogyan teszek terepbe. Szépen sorba viszem végig a beadásokat. A beadandó színes állatok jelenleg is megvannak, tehát azért tenyésztenem nem kellene elméletileg :D A saját örömömre fogok tenyészteni a jelvényekért.
    Kapunk neon ólakat és felhőt is. Nekem tetszik :)
    Sok sikert hozzá és szép ugrásokat mindenkinek :)
     
  5. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Aki nem akarja a neon ólakat,vagy épp nincs annyi szupija az minden állatnál 40 jelvényt spórolhat!
     
  6. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Jelezni szeretném, hogy a kisebb farmosok számára megint necces az event, ugyanis az első beadandó részben, amivel ugye kezdjük az egész eventet, olyan állatot kér, ami nem feltétlenül van kiváltva nekik. Ez lenne a delfin, amihez alaphangon kellene 45 AB, illetve +45 AB, ha az előtte lévő állat nincs kiváltva, valamint további AB is kellhet, ha maga a kamra sincs kiváltva (9. kamrában van a delfin. Ha a cápa sincs kiváltva, akkor további AB kell, amit nehéz összeszedni még gazdakörikkel is. Ami könnyíthet a helyzeten ez ügyben, az az, hogy nem sorrendben kell elvégezni a beadásokat az egyes állatoknál, hanem szabadon választható, hogy mit adunk be. A felhő azonban elérhető 28 játékkal, vagyis nem gond, ha nincs kiváltva a delfin, bár ezzel szezonpontot veszít a játékos, valamint a dekorok duplázásának lehetőségét.
    Emellett igen szupertáp igényes, főleg ha valaki teljesen szeretné megcsinálni az eventet. Ehhez 800 körüli szupertáp fog kelleni, ha nem rakott be egy kör tenyésztést az 1 szupertápos eseménykor.
    A felhő TP-t ad, illetve TP bónuszt tenyésztéskor, így annyira nem nagy probléma, ha nem sikerül elérni, bár sok kicsi sokra megy alapon a bahán jól jön a sok TP, hiszen azzal szerzünk AB-t szintlépéskor.
    Akiknek kisebb farmokon nincs elég AB, vagy nincs még kiváltva - hozzám hasonlóan - a delfin, azoknak a teljes teljesítése az eventnek nem fog menni, vagy csak abban az esetben, ha átnézi a gazdaköriket, és megpróbál CSP-ért AB-t kiszedni belőle. Bizonyos baha szint fölött ez már viszont nehézkes, mert kevés gyorsan, vagy kevés csp/pajta készlet beáldozásával már nem megoldható.
    Így javaslom minden kisebb szintű gazdának, hogy mérlegelje az event teljes teljesítését, és alaposan mérje fel a készleteit, valamint lehetőségeit. Egy ilyen event fullos teljesítéséért nem feltétlenül éri meg lenullázni a CSP és pajta készletet. Javasolnám még azt, hogy folyamatosan ólak legyenek kint, és azokból az állatokból, amiket konkrétan kérnek a feladatok, mert azzal lehet CSP-t keresni a piacon, ugyanis hamarosan igen drága lesz a piacon a hiúz, lúd, pulyka, delfin, cápa, kaméleon, teknős. ( az én kis farmom piacán már most 140ezer csp körül jár a teknős darabja!) Érdemes még ráfeküdni az állatok tápjára is, mert olykor drágábban lehet eladni, mint az állatokat. Ha sok AB kell valamelyik állat kiváltásához amit kér az event, akkor érdemes azokat termelni, amit kér az event ( hiúz, teknős, lúd, pulyka stb), és vinni a piacra a felesleget. Ha van ólakra ható +termés bónusz, akkor használjuk fel, hogy minél több állatot tudjunk termelni, és piacra vinni.
    Akit nem fog meg az event, vagy csak szemezgetne belőle, azoknak jó alkalom a piacozásra ez az event, és sok Csp-t kereshet most az állatok eladásával, illetve tápjaik eladásával.
    Mindenkinek sok sikert, és érje el a kitűzött célját.
     
  7. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Szuper jo a felho, tenyeszteni nagyon szeretek, talan ugralni is fognak ;) Nagyon orulok, hogy lesz baby boom , tenyesztesre fel , majd a piacra is kinezek egy kis csp gyujtogetesert :)
    Sok sikert mindenkinek, jo tenyesztest :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.20
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, nézz rá az új hivatalos bejelentések fórumrészre.

    Köszönöm.
     
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Már holnap 14 órától lesz boom és farpengős tenyésztés is.Köszönöm a tervezőknek, hogy ezt ilyen jól összehozták.
     
    maszilva, Éva0315, Böbebaba60 és 22 más kedveli ezt.
  10. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Javitottam a hsz -m , koszonom , hogy szoltal, nem vettem eszre .
     
  11. Böbebaba60

    Böbebaba60 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Az event nagyon klassz, imádom is!
    Csakhogy:
    A négy állatból már háromnál megvan az ötös szintű....
    A kaméleon neon ól miatt végig kellene csinálnom az egészet...
    Azt hiszem, nem vagyok vele egyedül.
    Sok-sok más állat és szupertáp beadása egyetlen ólért. :-(
     
  12. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nem tudom. Van, amit nagyon nagyon szeretnék belőle, de tény, hogy ez rengeteg szupertáp. Ráadásul lemaradtam a gyors malom akcióról, ami nekem elengedhetetlen volt eddig. Remélem majd lesz megint, így hónap elején. :music::music:
    De természetesen elkezdem az eventet, mert szeretem a tenyésztős eventet. És majd összekaparom a szupertápot, ha útközben elfogy, de kapkodni nem fogok... A felhő tetszik, jól fog jönni. Már korábban rákészültem az eventre, van egy pár állat a tenyészterepen. Majd meglátjuk mi lesz.
    Még az is lehet, hogy inkább várok holnapig az event elkezdésével... ha már tenyésztek kapjak érte farmpengőt is. (Ez ki lett javítva, de most már nem húzom ki innen ^^)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.20
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Mindannyian megvárjuk a szerdai napot. :)

    A bejelentések ma történtek, de éles csak szerdától lesz mindhárom eremény.
     
  14. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója



    Ó jaj! :D:D:D Megint elveszett az időérzékem :music:
     
  15. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Nem lessz estleg 1 tápos tenyésztés? Mert a hagyományos 2-vel ha jól néztem 840 szupertáp kellene.
     
  16. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Az egytápos tenyésztés mindig az előző hónap végén esedékes, akkor lehet berakni – tájékozódás után, lásd pletykarovat – az állatokat és türelmesen várni a következő tenyésztésre.
    Így 132 db tápot lehet megspórolni.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.20
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Pont most lehetett pörgetni olyan dekort , ami adhat szupertápot .:inlove:

    Ez 137 db Pu Fo Ka cuccainak a ládája . Sok kicsi sokra megy . :inlove:

    [​IMG]
     
    maszilva, Éva0315, bugavalika40 és 12 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Tudjátok az oviban felhő volt a jelem így az kellxDaddig megcsinálom, a neon ólak nem igazán izgatnak:)
    637 db a szupitáp készletem, ezzel nem nagyon lehet bravúroskodni, igaz az első kör már bent huncutkodikxD
     
    -W-595-, Döbi65, Éva0315 és 23 más kedveli ezt.
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    juliannakoczkas, vcsaba18, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  20. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Sziasztok!
    Amiket írsz,maximálisan igaz rám is. Delfin, és az előtte álló állat sincs kiváltva, így eleve ennyivel kevesebbel számolok. A múltkori eventekre ki adtam mindent amit lehetett arany banán szempontból. Azok a gazdakörik, amiket lehetett, ki pipáltam, hogy a cápát a mostanira ki váltsam, plusz a tenyésztés jogát, és akkor még a papagáj tenyésztése sem volt meg. Azóta azokat az állatokat termelem, hogy legyen némi előnyöm, valami készlet, amivel bele foghatok. Több gazdakörire ilyen szempontból nem tudok készülni. Ahogy szokták mondani, egy fenékkel csak egy lovat lehet megülni Csalódottan olvastam, hogy még 90 banánra volna szükségem, már az első feladathoz. Erre most tényleg nincs kapacitásom. De ha jól látom, úgy haladunk, ahogy szeretnénk. A felhőig bízom benne el jutok.
    Tenyésztelep várja várja a nyitás pillanatát,ennyi szupertápot én is tudtam spórolni.
    Mindenképpen bele kell vágni, aztán meg látjuk hogyan is tovább.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.