Visszajelzés Farm divatshow csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Farm divatshow


    Új eventmechanikával érkezik egy igazán kedves grafikájú event.
    Öltöztesd divatos ruhákba az állatmodelleket.

    Farm divatshow képregény.png

    Az event kezdete (várhatóan): 2020.08.20. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan): 2020.08.26. (szerda) 14:00 óra

    Az event jellege: ültetős, malomban keverős, bedobálós
    Az event növénye: Bőrcsík
    Az event felröppenője: Fűzőlyuk
    Az event malomtermékei: Műbőröv, Divatos táska
    Az eventhez szükséges minimum szint: 3. farmos

    Az event a hírek felületről, az eventórából és az eventes bejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk Téged, amíg hivatalosan nem jelezzük, hogy az event
    elkezdődött,ne indítsd el a feladat teljesítését!
    Továbbá javasoljuk, hogy az event teljesítését ne hagyd az utolsó pillanatokra.

    Az event ismertetőjét >>>ITT<<<
    éred el.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet
    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.
    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.
    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:

    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok
    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre.
    Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!

    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje
    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv
    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!
    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend



    Copyright © 2010-2020 Magyar FARMERAMA csapat
    Wellwisher

    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    LadyM77, stellácska26, Kuzdern és 14 más kedveli ezt.
  2. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Eventezők!

    A jelenlegi event mechanikája egyszerű, de érdemes átgondoltan előkészülni minden lépésnél a beadandók miatt.
    A modellek ablakain belüli feladatok teljesítésének sorrendje szabadon választott.
    Mivel két malomtermékünk van, így a mennyiségekre fokozottan figyeljetek!
    Ne feledjétek, hogy a modellek utolsó beadási ablaka csak a 7-7 teljesített feladatot követően nyílik meg!

    Matek:
    matek.jpg

    A >>> Hozzávalókat itt <<< találod.
    A részletes számolást köszönjük Nolwe játékostársunknak!
     
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Bocsánat, egy gyors visszajelzést szeretnék kérni, hogy jól értettem-e a feladatot. Tehát: Cicamodellnél megcsinálok egy feladatot, majd átugrok a Juhmodellre és itt nem feltétlenül kell az első feladatát megoldanom (tehát a 33 fűzőlyuk beadását) hanem beadhatok akár 12 divatos táskát is.
     
  4. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Egyik modellnél sem kell az első feladatot elvégezned.
    A lényeg: a Cicamodellel tudsz csak kezdeni, de a 7 feladatból bármelyiket megcsinálhatod.
    Ezt követően a játék átugrik a Juhmodellre és ott is az általad kiválasztott feladatot végzed el, majd átugrik a feladat a Tehénmodellre.
    Itt is és a következő modellnél is kiválasztod a Neked tetsző feladatot és elvégzed.
    Ha mind a négy modellnél végigjártál, akkor kezdődik a kör elölről.
    Akkor természetesen a maradék 6 feladatból választhatsz.
    Mindaddig így haladsz körönként, amíg a 7-7 feladattal nem végeztél.
    Csak ezt követően tudod a 8. feladatot elvégezni, ami már NEM követelménye a bal oldali nyeremények megszerzésének.

    Kiegészítés: A modellek sorrendje nem cserélhető, csak a feladatok elvégzésének a sorrendje a modellek ablakában!
     
  5. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Rendben, köszönöm, teljesen érthető! Nagyon szépen köszönöm a választ :inlove:
     
  6. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Sziasztok!
    A komplett teljesítéshez szükséges:
    • 21243 db bőrcsík (eventnövény) - ebből 11443 db kell magában, a többi malomtermékhez
    • 1621 db fűzőlyuk (felröpi) - ebből 441 db kell magában, a többi malomtermékhez
    • 32 db műbőröv (malomtermék)
    • 22 db divatos táska (malomtermék)
    Két területen, a főfarmon és a szédült szántón lehet termeszteni, illetve innen jöhet a felröpi is.
     
    HéricsBáró, Zuhi, ZitaGAZDA03 és 62 más kedveli ezt.
  7. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Szerszám fa,és xl-es változatát nem találom a nyeremények között.
    Lehet hogy én vagyok a vagsi?
     
    koko.54, SzuperTájfun, heureca3 és 2 más kedveli ezt.
  8. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Jelenleg nincs XL-es változat a nyeremények között.
    De mivel az XL-es megelőzi az XXL-es fejlesztést, így ezt is fel kellett tüntetnünk az ismertetőben.
    Bízunk benne, hogy emiatt később találkozhatunk majd az XL-es változattal is.
     
    kukori80, stellácska26, Ribiszke és 16 más kedveli ezt.
  9. bactriaanus

    bactriaanus Haladó

    Sziasztok!
    Hasonló a kérdés : csak XXL mint szokásosan vagy nagyvonalúan kompletten a fával?
     
  10. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Köszönjük a számolásodat, betettem a 2. hozzászólásba.
     
    CsakJucinak12, -W-595-, kukori80 és 16 más kedveli ezt.
  11. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Az előzetes információink szerint csak az XXL fejélesztés érkezik alap nélkül.
     
    maszilva, kukori80, Ribiszke és 12 más kedveli ezt.
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    A szezonos jutalompontok miatt nem kérdés, hogy mind a 32 feladattal számolok (Nolwe mennyiségei jöttek ki nekem is).

    Holnap reggel nem javaslom Rackó ajándékát elfogadni, legkorábban az első körös felszaporítás aratása előtt érdemes átvenni. Aki siet, és 1x1-en fog szupertrágyázni, annak pedig majd akkor, amikor már ezeket a köröket aratja.

    Normál ütemben felszaporítás után 17x kell aratni (egy aratás normál hozama a 2 területen 1212), ha a felszaporított növény mennyisége 639 növény.

    Az eventnövény locsolva+trágyázva 4x aratható egy nap, és trágyázás nélkül is, így arra csak akkor lesz szükség, ha csúszás van az aratásnál.

    Akinek nincs elegendő Pannija, és gondja lesz a felröpikkel, éjszakára ültethet nemesítéssel rövidített hosszú érésű növényt, így csak napi 3x fog tudni bőrcsíkot aratni, de az időbe ez is belefér (de tartani kell a napi 4 aratást).

    Jó játékot mindenkinek! :)
     
    Zuhi, ZitaGAZDA03, Tamarg és 54 más kedveli ezt.
  13. bactriaanus

    bactriaanus Haladó

    Köszönöm szépen, közben megkaptam a választ!
    Marad talonban az XXL.
     
    Kuzdern, koko.54, SzuperTájfun és 4 más kedveli ezt.
  14. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nem tudom. Már átrendeztem a farmot, tettem bele növényt. A Tölgyön ott a Páncél Panni, meg a többi felröpit segítő kitehető. Szupertrágya kevés maradt, de mivel viszonylag gyors érésű a növény, így igyekszem nem aggódni.
    Alapos átgondolással és tervezéssel nem egy teljesíthetetlen event.
     
    -W-595-, nolina1965, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Köszi a matekot, elsőre nálam kevesebb gaz jött ki, de átszámoltam, s rájöttem lehagytam a nyúlnál az utolsó 817 gazt, épp csak a farkincáját xD
     
    -W-595-, kukori80, Fuhur és 22 más kedveli ezt.
  16. Bozolo

    Bozolo Járnitanuló

    tudnátok segíteni melyik területen ültethető az új eventnövény
     
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Holnap 14 órától ültethető a főfarmon és a szántón, továbbá felröppenő is csak erről a 2 területről szerezhető.
     
    -W-595-, kukori80, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  18. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Azt tudod ugye, hogy a Páncél Panni csak azon a területen fejti ki a hatását, ahol éppen ki van helyezve?
     
    -W-595-, stellácska26, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  19. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    A matek nálam is ugyanazt az eredményt adta ki, mint Nolwe gazdatársunknál :) Csak sajnos időm nem volt megírni, mert időközben egy vásárlásra küldött el a drága feleségem... ;):p
    Úgy látom egyébként, hogy ez egy lazán, minden nekifeszülés nélkül teljesíthető event, benne kinek-kinek hasznos és kevésbé hasznos nyereményekkel. És akik nem szeretik bontani a Tölgyesüket, azoknak jó hír, hogy ismét csak a főfarmon és a szédültön kell kapálni, s a felröppenőt is ez a két terület adja!
    Mivel szezonpontokat, bónuszládát és TP bónuszokat is kaphatunk, nem kérdés, hogy megcsinálom. Kis szerencsével (bónuszpörgetés) elég gyorsan abszolválhatom, aztán folytathatom a termelést a gazdakörikhez! :)
     
    maszilva, CsakJucinak12, -W-595- és 19 más kedveli ezt.
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Én is köszönöm a számolást! :)

    Két témában hivatkozok Máriuszra.....
    Az eventet növényekkel fogom várni. Nekem jobban beválnak, mint a fák.
    Az érkező új gazdakörökre készülve, tudok válogatni a hosszú érésű növényekből. xD
    Szuszával ellentétben, én most nem fogok pörgetni, mert közeleg egy új kerekes dekor, ami nem is tűnik olyan rossznak. Inkább arra tartalékolom a pörgetéseimet.

    Rékuci figyelemfelhívását én is nagyon-nagyon támogatom.
    Rackó holnapi +1 növényes bónuszát akkor érdemes átvenni, ha már felszaporítottunk. Aki eventezik, figyeljen rá, hogy reggel, álmosan NE pazarolja el ezt a bónuszt!

    A mechanika egyszerű, a grafika tetszetős, az event nem teljesíthetetlenül nehéz.
    Bízunk benne, hogy a hosszú hétvége programjaiba belefér majd az aratás is!
     
    czcsgyöngy, Koppi, maszilva és 52 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.