Visszajelzés Fess hóember show csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 18.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    e02423f4f2b2def12087d84063089580.png

    Fess hóember show

    A farmra megérkezett az év legszebb ünnepe, a Karácsony.
    Ebből az alkalomból egy mesésen aranyos grafikájú, könnyű event vár Rád.
    Segíts a kisegereknek a karácsonyi hangulatot idéző hóemberépítésben az ünnepek alatt.

    Fess hóember show plakát.png

    Az event kezdete (várhatóan): 2019. december 19. (csütörtök) 14:00 óra

    Az event vége (várhatóan): 2019. december 26. (csütörtök) 22:00 óra
    Az event jellege: növényültetős, felröppenő gyűjtős, bedobálós event
    Az event növénye: Rügyező hóember
    Az event felröppenői: Hókupac, Ünnepi ajándék
    Az event elkezdéséhez szükséges minimum 3. farmos szint

    A teljes befejezéshez 70. farmos szint és több, a szentélyben kiváltott jog is szükséges.

    Az event a hírek felületről, az eventórából és az event bejáratából érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk Téged, amíg hivatalosan nem jelezzük, hogy az event elkezdődött,ne indítsd el a feladat teljesítését!
    Továbbá javasoljuk, hogy az event teljesítését ne hagyd az utolsó pillanatokra.

    Az event ismertetője >>> ITT <<< érhető el.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet
    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.
    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.
    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok
    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre.
    Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!

    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje
    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv
    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!
    További tudnivalók a fórum használatáról:

    Házirend




    Copyright © 2010-2019 Magyar FARMERAMA csapat
    Wellwisher

    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    Emőke, stellácska26, osztrak12 és 15 más kedveli ezt.
  2. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Nem bonyolult, viszonylag könnyen teljesíthető eventet kaptunk az ünnepekre.

    Matek:
    matek.jpg

    A tökéletes matekot >>>ITT<<< találjátok.
    -BombadilToma- számolását köszönjük szépen!
     
    Emőke, Napsugaram, csio70 és 19 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok!Én belekezdtem a szezonba úgy hogy nincs sokk választási lehetőség.:pDe nem tűnik nehéznek .:music:A szédültre most összegyűjtöttem mindent most kezdhettem elölről.:oops:Még a mamutok egyszerűek ,de raktárházakat nem szerettem újra tervezni.:oops:
    Viszont Juhom Zsályám tevém rénszarvasom van legalább lesz ára a piacon.:)( a baha ültetvényen narancs fókákkal és tevékkel fogok kezdeni, a főfarmra meg mehetnek a rénszarvasok juhok./Hát mindenesetre miért ne játsszak partyt ad kupont felhő elfér, szóval eventezem.:)
    Kellemes ünnepeket, és sikeres eventet .:inlove:
    Ui: Az ünnepi ajándék 482 azért az ültetvényen nem lesz egyszerű.o_OHa a papagájok hozzák no probléma,:D de ha sárga koala kell az 1/1 re:oops: az feszített aratást és a rekeszcseréket fog igényelni:eek:;)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.12.19
    ildiko44, osztrak12, Kuzdern és 13 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Azt hiszem nem először írom le, ha ezt az eventet elkezdem azt a grafika miatt lesz. Egyszerűen imádni való. Sem a felhő sem a nyeremények nem mozgatták meg a képzeletemet. A Téli csemegés ládáktól, már túlcsordul eszköztár és nem igazán tudtam meggyőzni magamat, hogy van benne bármi amire kimondottan szükségem lenne, főleg ilyen mennyiségben.
    Ezzel áll szemben egy tündérire tervezett grafika amit nagyon nem szeretnék kihagyni :D :inlove::inlove: Húzó ereje a játéknak? Számomra igen :D Reggelig még alszom rá egyet, de ezt ültetni szeretném: [​IMG] Nagyon tetszik :D
    Sok sikert mindenkinek aki nekiáll :D
     
    tyúkól1017, csio70, ildiko44 és 29 más kedveli ezt.
  5. maya

    maya Fórumlakó

    Sziasztok! Ha jól számoltam összesen kell: 10360 Rügyező hóember, 556 Ünnepi ajándék, 564 Hókupac.
    Ha nem annyi elnézést.
     
    Rékalány2004, ildiko44, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  6. -Öregfater-

    -Öregfater- Fórum-zöldfülű

    Tényleg olyan kedvesek, hogy most megint költözhetnek a raktárházak, mamutfák - de tényleg.
     
    bildi73, osztrak12, Kuzdern és 14 más kedveli ezt.
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Hétfőn pakoltam át a szédültre. Most már tényleg sport lesz abból, hogy mindig más földön van valami? Foglaljanak mindig le egy földet az eventeknek, egy szót sem szólok. Úgy néz ki már, hogy csak a kattintásból folyik be pénz?

    Az event amúgy elég gyenge.
    Ez a mostani ezerszer jobb, még, ha sok kattintással is jár. Persze ez még nem jelenti azt, hogy visszavárom. :) Kár, hogy nem az értékes eventekre van idő, akár több is az átlagosnál, mert igazából erre a karácsonyi eventre nem érdemes még betűt sem pocsékolni.
     
    papirocska, Forradalom, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  8. sepleta

    sepleta Fórum-zöldfülű

    Karácsonyfa gömb? Honnan?
     
  9. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem csak az eventnövény sikerült nagyon aranyosra, hanem az eventablak is.
    Érdemes lesz haladni az eventtel, mert mozgókép vár ott is és a beadások után folyamatosan változik a kép. :)
     
    osztrak12, Gio, Kuzdern és 18 más kedveli ezt.
  10. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A játékban van egy fa, melynek termése a karácsonyfagömb.

    Karácsonyfa ( 2011 )
    [​IMG]

    Karácsonyfa "érésideje": 20:00 óra
    Karácsonyfa tapasztalatpontja: 100 TP
    Karácsonyfa termése: 4 db karácsonyfagömb. (Pajta/Növények)
    Karácsonyfagömb piacképes.
     
    osztrak12, Kuzdern, Fuhur és 8 más kedveli ezt.
  11. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Bízom benne, hogy találsz magadnak kedvedre való elfoglaltságot az Ünnepekre és valóban nem pocsékolsz itt több betűt erre az eventre.
    Nem könnyű mindenkinek a kedvére tenni.
    Mégis azt gondolom, hogy sokkal szerencsésebb egy ilyen könnyed event az Ünnepekre, mint olyan, ami a géphez köt bennünket.
     
    Enti001, csio70, cillike01 és 32 más kedveli ezt.
  12. mojszin

    mojszin Fórum-zöldfülű

    Köszönöm!
     
    Kuzdern és bugavalika40 kedveli ezt.
  13. zlev1

    zlev1 Utánpótlás-írogató

    Örvendetes az a változtatás, hogy egyre több egyterületes event van, mint ez is. Ha ezt meg lehetne azzal is fejelni, hogy az az egy terület mindig ugyanaz (vagy legalább egy területet konzekvensen elkerülne), az még jobb lenne. Akkor ezt az eventet is csinálnám, de sokakhoz hasonlóan én is nemrég költöztettem raktárházakat és más, preferált ólakat ide, így ezt most kihagyom. Túl a 200-on a TP annyira nem motivál és a szezonok sem, így ez nem nehéz döntés.
    A hozzákezdőknek sok sikert és jó szórakozást kívánok!
     
    osztrak12, Kuzdern, Maryanne1 és 7 más kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A felhőig nem kell végigcsinálni a feladatokat, az utolsó két beadás mindenhol kimaradhat. Ott egy-egy plusz dekor szerezhető, ha valaki rámegy.
    Bal oldal: 9595 gaz, 16 ünnepi ajándék felröpi, no meg némi állat a pajtából. A végére még 18-18 a kétféle felröpiből.
    Középső: 340 gaz, 524 hókupac felröpi, és fatermések. A végére még 405 gaz és 14 ünnepi ajándék.
    Jobb oldal: 434 ünnepi ajándék felröpi, 18 hókupac. A végére még 320 gaz, meg 22 hókupac.

    A felhőig kell tehát összesen 9935 eventgaz, 542 hókupac és 450 ünnepi ajándék.
    A teljes eventre kell összesen 10660 eventgaz, 582 hókupac és 482 ünnepi ajándék.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.12.19
    Emőke, eviii_mee, ikivid és 47 más kedveli ezt.
  15. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Szia! Teljes mértékben egyetértek Veled. Van egy külön föld miért nem lehet ott ültetni, miért kell ide-oda pakoltatni a fákat és ólakat? Sok sikert kívánok a hozzákezdőknek!
     
  16. maya

    maya Fórumlakó

    Újra tervezés: Rügy. hóember: 10360 Ünnepi ajándék:482 Hókupac: 524
     
    osztrak12 és bugavalika40 kedveli ezt.
  17. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Fuss neki még egyszer kérlek! :)
    A hókupac mennyisége nem stimmel.
     
    osztrak12, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  18. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    El sem tudom képzelni, hogy mi örömük van abban, hogy a legkisebb területet válasszák eventes növény ültetésére!Lehettek volna kicsit elnézőek, mivel mindenki készül az ünnepekre.Most pakolgassunk ide-oda.
    Bocsi, elnéztem a területet.Most csak állatokat kell kidobálnom,az még hagyján.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.12.19
    osztrak12, Kuzdern, Leho69 és 8 más kedveli ezt.
  19. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Sziasztok! Szerintem Hókupac: 582
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. ildi11

    ildi11 Járnitanuló

    Sziasztok! Én meg el se kezdem mert nekem még mindig gazos a terület! Jó játékot mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.