Visszajelzés Fontos Unity technikai teszt 24-órán keresztül - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egy újabb fázis érkezett el az Unityra való átállás kapcsán.

    Most 24 órára lekapcsolásra kerül a Flash Player alapú játék, és csak az Unity alapmotorral lesz elérhető.

    Szeretnénk megkérni Mindenkit, hogy vegyen részt a tesztben, mindenképpen farmozzon ebben a 24 órában is.
    Ez is egy nagyon fontos része az Unity alapú játék végleges bevezetésének.

    Mostani teszt során kimondott hibajelentéseket NEM kérünk
    (rózsaszín pacás a pulykalábas festőtelep és hasonlóak).
    Szeretnénk a véleményeteket kérni a játékélményről, stabilitásról, betöltési időkről.

    A hivatalos közleményt az alábbiakban tudjátok elolvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fontos-unity-technikai-teszt-24-órán-keresztül.20283/

    Köszönjük


    Üdvözlettel:
    a Farmerama csapata
     
    .dina1., PalMa, zoldert és 18 más kedveli ezt.
  2. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    ugye, ez az információ ma délután 16 óra után minden belépésnél megjelenik a farmokon is a hírek között, hogy minden gazda fel tudjon készülni az esetleges viszontagságokra?
     
    .dina1., Pocok70, incimami és 6 más kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Ribiszke!
    Valószínűleg, várható róla a Hirdetőtáblán is tudósítás, de addig is, ahogy a szólás mondja: "aki tudja, adja át" a szomszédok, barátok, játékostársi topikok körében.
     
    -W-595-, Fatther, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    És hogyan készülsz fel rá? Ha csak teheted, be sem lépsz? Vagy elveted kedden 13kor azt, amit majd szerdán 18 órakor akarsz aratni, és a többi alibi tevékenység?
    Kb márciusban már tesztelni kellett volna. Ez a pár hét vajmi kevésre lesz elég.
     
    Sauvage, *csepi012, kedvenc62 és 10 más kedveli ezt.
  5. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Lelkileg. :music:
    Csak hogy ne az legyen, hogy valaki kedden munkából hazaérve nekikezd belépni, aztán csak néz, hogy miért olyan nehézkes vagy nem is megy. o_O Ne ijedjen meg, hogy elromlott a gépe vagy a net, hanem számítson rá, hogy lehetnek aznap belépési nehézségek stb.
    Szerintem is késésben van a projekt, de közben nagyon szurkolok, hogy ne legyen igazam. :pxD
     
    kata_katka, KISHONŐR, -happy58- és 6 más kedveli ezt.
  6. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Kedves Kazimir szép estét Neked!

    Soraidat olvasva gyorsan szaporodtak a kérdöjelek a fejemben....
    Ha szabad egy két gondolat tölem. Sem a BP, legkevésbé Ti mint moderátotorok tehettek arról, hogy a flasht
    deaktiválni fogják. A visszaszámlálás elkezdödött. Ennek megfelelöen az unityt tesztelni kell.
    Szerintem egy ilyen bonyolult átállás soha sem jön jó idöben. De van más választásunk?
    Èn szeretnék jövöre is játszani, szeretnék a fórumon vicces, szomorú esetleg haragos hozzászólásokat olvasni.
    Vagy írni...
    Ezért szerintem, ha egy event "Isten ne adja mellé megy" túl fogom élni:cry:
    Èn szeretnék jövöre is sok-sok eventet játszani és ha ennek az ára az, hogy most 24 óráig "darabos lesz a benzin"
    akkor többször indítom a "motort"xD
    Munkátokhoz sok sikert kívánok.:inlove: Öszinte bámulatom a türelmetekért hisz Ti vagytok a "lökhárítók"
     
    achmed1122, maszilva, juci61 és 32 más kedveli ezt.
  7. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Én már annak is örülni fogok, ha döcögős lesz az az 1 nap.:) Minden esetre nagyon parázok, mert a teszt alatt csak 1-2 alkalommal engedett be.:oops: Egyébként csak hibaüzenetet kaptam.:cry:
    Nagyon bízom benne, hogy jövőre is fogok tudni játszani.:p:)
     
    kata_katka, -W-595-, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  8. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Ne pánikoljunk előre ez volt a kérés.
    Könnyű mondani. Elvesznek 4 órát az eventből.
    Vagyis kedden 14-tól lehet küzdeni az új verzióval átrendezni a földeket.
    Ha valaki hajnalban 4 órakor kel, nem biztos hogy egészséges 18 óra után nekiállni szaporítani, mert 4 órás csúszásban lesz.
    Csütörtök reggel mint a mosott sz@r mehetünk dolgozni. :(
    Ahogy írták az év legfontosabb eventje előtt.
    A játékkészítők játszanak a játékkal, mindenféle segítség nélkül?
    Én egyszer próbáltam belépni a melóhelyen telóról.
    A szünetem ráment és nem sikerült :(
    1 héttel előbb nem lehetett volna?
    Na mindegy próbáljunk meg pozitívak lenni.
    Reméljük az event vége is ki lesz tolva és nem kell szabadságot kivenni az utolsó napra. :D
     
    Ádámgazdi, higgins78, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  9. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    Szeretem ezt a játékot, 2010-óta játszom. Szeretnék még sok évig játszani vele. Ha ennek ez az ára, ám legyen. Egy átállás más verzióra, sehol nem egyszerű. Ha egy munkahelyen állnak át egy rendszerről egy másikra, az sem egyszerű! Mégis bele kell törődni!
    Itt sem tehetünk mást! Szerintem a BP mindent elkövet a játék életben tartásának érdekében! Segítsünk ahogy tudunk, legyünk türelmesek, ez a helyzet is megfog oldódni, kitartás!
    Legyen szép napotok :)
     
    Ádámgazdi, 55nagyi55, kyra72 és 14 más kedveli ezt.
  10. buksi.2

    buksi.2 Fórum-zöldfülű

    Csak egy kérdés, 32 bites operációs rendszerx 64 alapu processzorral a gépem, minden másba megfelel a feltételeknek, a próba alatt be tudtam lépni igaz döcögösen, viszont le is fagyott minden alkalommal. a gép teljesn le lett takarítva, milyen teendőm van még? 10 éve játszom, nem igazán akaródzik abba hagyni, viszont új gépet sem szándékozom venni.
     
    daszi, szikat73, -happy58- és 2 más kedveli ezt.
  11. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    x64 alapú processzornál 64 bites rendszert ajánlatos használni.
    Javaslom 64 bites operációs rendszer telepítését / telepítettését szakemberrel.
     
    Fatther, Samborg, kovacstne és még 1 ember kedveli ezt.
  12. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szintén zenész! A laptopomon nem müködik! Érdekes az asztali gépeken megy! Elméletileg a gépem alkalmas rá,de még sem működött! Reméljük a legjobbakat!
     
    Bonzó1945, Fatther és Samborg kedveli ezt.
  13. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Két gondolat...
    Ha előre tudott volt, hogy december a végső határidő, akkor nekem is későinek tűnik, hogy még csak most tartunk ott, hogy stabilizálni, meg tesztelni kell a rendszert. Máshol ez már hónapok óta megoldott, hogy egymás mellett fut a két stabil rendszer, és ilyen-olyan promóciókkal szerintem a játékosok 90%-át (a rendszeresen játszók majdnem 100%-át) már átterelték az új rendszerbe.
    A másik, hogy ha döcögős lesz is az event, vagy akár maga a játék - akkor mi van? Ér valakit hatalmas anyagi veszteség, lesz valakinek fájdalma, éri valakit pótolhatatlan veszteség, elpusztul akár kutyája-macskája? A baj nem itt kezdődik, hogy nem lesz meg egy eventjutalom. Én már (amióta folyton rendezgetni kellene a területeket a felröppenőhöz; most fákat ide, majd szántókat amoda, egy hét múlva ólakat mindenhova...) ehhez szoktatom magam; jön amennyi jön, meglesz ami meglesz. A többi meg nem.
    Úgyhogy tényleg ne pánikoljon senki; de olvassátok, és mással is olvastassátok el a felhívásokat, mert még így is ezrével lesznek 24-én a felháborodott és értetlen hozzászólások (és játékosok...)!
     
    Crispello, csutak007, he1951 és 5 más kedveli ezt.
  14. Katacii

    Katacii Utánpótlás-írogató

    Telefonról, vagy tabletről is be lehet majd lépni? Mert az előző tesztelés során nem ment.
     
    Fatther, Leho69, milanzs és 3 más kedveli ezt.
  15. imifiu

    imifiu Junior szaki

    Samsung S2ről nekem nagyon gyatrán adta, szerintem min, új tab , és új telefon azokból is csak a PRO. Sajnos be kell ruházzak egyre, Puffin web meg megy a levesbe.
     
    aida2330, -happy58-, Boccio71 és 2 más kedveli ezt.
  16. Goran

    Goran Fórum hercege

    Sziasztok!Azon gondolkodtam, hogy ha unityn keresztül valaki nem tud belépni, akkor a fórumba sem tud írni, mert ugye játékon kívül nem lehet bejelentkezni a fórumba. Ezt nem lehetne valahogy visszaállítani, hogy úgy legyen, mint régen, amikor a kettő független volt egymástól?
     
    daszi, Pocok70, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  17. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Szép estét kívánok mindenkinek.

    Körülbelül 3-4 éve játszható volt egy "hajós-játék", ahol a játék egyik "erénye" volt, hogy a több száz darab piacra kitett áruból )kő, kvarc, sör, maláta, ....stb...) akár darabra is lehetett vásárolni.
    A másik, mielőtt bevezették volna a "harc" (úgy emlékszem PvP) lehetőséget ugyanebben a játékban (mert a fiatalok ezért "harcoltak" 8)), a játék készítői úgy határoztak, hogy létrehoznak egy "tesztszervert", ahol az említett lehetőséget gyakorolni lehetett, illetve annak megállapítására, hogy mekkora az a játékos létszám, amely a szervert "kiakaszthatja".....(bizony)
    Elég volt csak "felmenni a tesztszerverre", játékba se kellett lépni, s ezt a tesztet pár hónap alatt kb: 4-5 alkalommal "elvégezték". Csupán a legelső alkalommal sikerült a tesztszerver "célja", többször nem sikerült sem a játékos létszámmal, sem a konkrét játékkal "kiakasztani". CSAK ezután került bevezetésre a PvP.......(a BB-nél).
    Jól vizsgáztak, s egyetlen alkalommal sem volt a tesztelés miatt "játékleállás".

    A unity bevezetésével kapcsolatban sajnálattal tapasztalom, hogy bár az operációs rendszerem "csak" 32 bites, így a játékot nem tudom "játszani", de úgy tűnik, mintha a flash-alapú játék lehetőség is belassult egy kicsit.
    Nem egy alkalommal vettem észre, hogy "akadozik" a területváltás, ill. hosszabb időt vesz igénybe egy-egy feladat elvégzése is.

    További szép estét, sikeres tesztelést.
     
    muksika, -happy58-, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  18. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Akkor már túl vagyunk Unyty teszten mert én nem vettem észre semmit ugyanúgy ment mint eddig.:oops:
     
    mumus és Fatther kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Végre egy pozitív dolog. :D Bennem is csak Valdi maradt meg... ;)
    Viszont ez most a jövőről szól....
     
    Fatther, Leho69 és Mevilla kedveli ezt.
  20. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Azt hiszem idén karácsonyi ajándéknak sok laptop meg számítógépet fog hozni a jézuska,mivel pampogás ide vagy oda de sokan csak a gép hiánya miatt nem fogják feladni.
     
    achmed1122, Ádámgazdi, zoldert és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.