Gazdák a kilencedik X-en túl

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Tigrislady, témanyitás ideje: 26.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Sziasztok kedves Gazdatársak!

    Sokan emlékeztek rá, hogy a régi fórum felületén volt egy Gazdák a hetedik X-en túl elnevezésű topik, ahol gyakran összegyűltünk, és próbáltuk a tapasztalatainkat minél szélesebb körben megbeszélni, vagy épp aktuális problémáinkra másoktól tanácsot kérni.... Nos manapság a rengeteg event és a gyorsan pörgő tapasztalatpont-számláló miatt célszerűbbnek láttam, ha nem a 70-es szint, hanem egy kicsivel későbbi állapot elérése után próbáljuk egymást felcsigázni a játék minél profibb űzésére... :)

    Természetesen ez abszolút nem kizáró tényező azok számára, akik "kisebbek", tehát alacsonyabb szintűek, épp ellenkezőleg: a "nagyobb", magasabb szintű játékosok tapasztalatait látva ők is átültethetik a mindennapjaikba az apró kis furfangokat, ötleteket, amivel talán még élvezetesebb a játék, mindeközben kellemes barátságok is szövődhetnek... :)
    tehát: kortól, szinttől, megyétől, nemtől, és bármilyen megkülönböztetéstől mentes topik - csevegést kívánok indítani... :)

    A topic gyakorlatilag kötetlen témájúnak indul így 90 felett.... Tenyésztési tippek? Aktuális event? Titokzatos tárgyak elhelyezése a farmon? Piac? Műhely? Bármi jöhet, amiről szívesen beszéltek, vagy szívesen kérdeztek... :)


    Mindenesetre arra kérek minden kedves hozzászólót, hogy tartózkodjon a sértő hangnemtől, trágár kifejezésektől, akár a játékkal, akár valamely játékostársával kapcsolatos nézeteltérése van. Lehet észrevételeket megosztani úgy is, hogy közben nem bántunk meg másokat. :)
    Kérlek benneteket, kedves topiklakók - és látogatók, ehhez tartsuk magunkat.

    Mindenkinek további nagyon jó szórakozást és gazdálkodást kívánva
    Üdvözlettel

    Tigrislady
     
  2. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    Csak 90 szint felett lehet használni ezt a topikot?
     
    Minden_esetre és zsuzsa-mama kedveli ezt.
  3. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A topicot nyitó hozzászólásban olvashatod: "Természetesen ez abszolút nem kizáró tényező azok számára, akik "kisebbek", tehát alacsonyabb szintűek, épp ellenkezőleg..."
     
    g.bella és girhes85 kedveli ezt.
  4. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    köszi, túl gyors voltam és csak a topik címét olvastam el :)
     
  5. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa


    Szia !

    Pont az a lényeg , ahogy a bevezetőben is olvasható, hogy itt a tapasztaltabb játékosok ötleteket adnak a gyorsabb haladásra az alacsonyabb szintű játékosoknak. Itt segítőkész gazdákhoz fordulhatsz , ha valamiben elakadsz !

    Legyen szép napod és sikeres eventezést !
     
  6. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    köszi, én is olyan tippusú játékos vagyok, aki szeret segíteni a és megosztani a tapasztalatát másokkal.
     
    igalializ, mya100 és Tigrislady kedveli ezt.
  7. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa


    örülök, hogy ha mások is szívesen cseverésznek erről - arról, tapasztalatokról.... :D
     
  8. katalin1955

    katalin1955 Fórum biztosa

    Szia Szomszikám!

    Hogy vagy? Csinálod az eventet?

    A volt topiklakoknak akik a szomszikáim, üzenem, hogy az eventet csinálom és röpit kérek ajiba.

    Mindenkit üdvözlök a topikban, jó játékot mindenkinek.

    Legyen szép napotok!
     
    mya100 és zsuzsa-mama kedveli ezt.
  9. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    A reneszász event elindult. én csatni, szupi trágy, viz, karácsonyi süti és pinki sütivel. a fehérártatlanságot meg elfelejtettem fel tenni :)
    csinálja valaki a mostani eventett?
     
  10. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa


    Szia Szomszikám !

    örülök, hogy egymásra találtunk, igaz kicsit máshol, de remélem már itt tudok maradni.
    Igen csinálom az eventet.
    Szép napot !

    Szia Eni !

    Remélem többen is csatlakoznak.

    Üdv. Zsuzsa
     
  11. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    a fehér ártatlanság nálam is lemaradt, úgy látszik ez ragadós... :D csinálom az eventet.
     
  12. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    jó sok event nővény kell az összes feladat teljesítéséhez, 20 ezer pontosan és 900 felröppenő
     
  13. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa


    Szia Zsuzsa!

    Én is remélem, hogy jó sokan leszünk, akik egymás segítségére lehetünk, akár csak egy kötetlen beszélgetés, akár tapasztalatcsere címén. :D
     
  14. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    én ilyenkor mindent be szedek a földekről, fákat, olakat, és 1x1-es területre ültetek.
     
    Lillapilla73 kedveli ezt.
  15. katalin1955

    katalin1955 Fórum biztosa

    Sziasztok!

    9 ültetés kell, én mindent letaroltam, hamar akarok végezni a gazokkal, a röpik meg majd jönnek a hosszúra utána.
    Szomszikám,remélem idetalálnak a jó barátok is, nagyon várom őket is, majd holnap telozok, aztán dumcsizunk.
    Szép délutánt!
     
    gyongyosibarbara1 kedveli ezt.
  16. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    nem olcsó 9 ültetésből meg csinálni a 20 ezer növényt :)
     
  17. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Ugy látszik nekem tovább fog tartani az event, mert én nem szedem le a mamutokat és az XXl-es fákat és a bahán is ott vannak , sőt a
    teve és a panda és azok terményesei. Nekem ma fő cél elérni a 810 db gazt és azt éjszakára beültetni. Holnaptól pedig megy a napi 3 aratás. 3,5 napot számoltam rá. Sok elfoglaltságom mellett nekem igy gazdaságos időben.:D

    Sok-sok felröppenőt minden kedves játékosnak.:D:D
     
  18. Gabi922

    Gabi922 Rutinos


    Csodálatosan szép napot kedves vénecskék!!:)

    Hurrá!!! Hurrá!!! De jó, hogy itt vagytok, nagyon örülök nektek. Eventet elkezdtem, event növény szaporítása elkezdődött, a fehér ártatlanság nekem is lemaradt:oops:, de nem gond, mert úgy is csak valamivel később tudok aratni, mert el kell mennem.
    Igyekszem még este visszajönni, remélem tudunk kicsit dumcsizni.

    Puszi mindenkinek!!!
     
    mya100 és zsuzsa-mama kedveli ezt.
  19. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    nekem érdekes lesz ha sikerül a felhősor teljesítése, mert nem teljesítettem még a paszuly feladatsort :)
     
    gyongyosibarbara1 kedveli ezt.
  20. Gabi922

    Gabi922 Rutinos

    Teljesítsd nyugodtan, megvár a felhősor. Addig talonban lesz, és ha kész paszulyos feladatsorod, meg fog jelenni. Milyen nagy öröm lesz :D. Addig meg a kergébe ki tudod rakni a rávaló kitehetőket. Addig ott hozzák a TP-t.
     
    gyongyosibarbara1 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.