Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét, jó estét!
    Kicsit későn van, de egy gyors bekukkantásra még futja az időmből.
    Olvasom, hogy többen betegek vagytok. Gyógyulást, jobbulást kívánok minden betegeskedőnek! Nem csodálkozom, mert tél nem volt, de "előnyár" már igen, most meg visszamentünk az esős, hűvös tavaszba, vagy tél végébe. Bacik vígan élik világukat, mert nem volt fagy, ami elpusztította volna őket. A gyors lehűlés szintén ludas, mert már vékonyabb ruhákat vettünk fel a közel 30 fokban, majd 2-3 nap alatt pedig 20 fokot esett a hőmérséklet. Nem szereti ezt a szervezetünk!
    Tegnap újra bekapcsoltam a fűtést, mert 19, 5 fok volt és bizony már fáztam, főleg akkor, amikor nem mozogtam, leültem.

    Marika, előfordul, hogy elírunk valamit, vagy nem jól emlékezünk valamire! Lajos meg csendben figyel, hallgat, s leüti a labdát!

    Eventet a magam tempójában, kissé komótosan, de megcsináltam.

    Most elköszönök, talán holnap majd bővebben.
    Jó éjt!




    Kedves Játékosok!

    Április 25-én 09:00 órától egészen 10:00 óráig nem lesz elérhető a fiókszolgáltatás a Bigpoint játékokon belül.

    A karbantartás előreláthatóan 1 órán keresztül fog zajlani.
    Előfordulhat hogy a karbantartás hamarabb befejeződik vagy tovább fog tartani.

    A karbantartás ideje alatt a Bigpoint játékokba nem lehet bejelentkezni.

    Üdvözlettel,
    A Farmerama Csapata
     
    Utoljára szerkesztett: 23.4.24, 21:04