Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Ági, boldogságot, jobb egészséget Anyukádnak! Szép kor, vajon mi megérjük?

    Marika, így olvasva bizony elég macerás ez a golyózás. Gyakorolj szorgalmasan és számolj be az eredményeidről, s arról, hogy milyen változásokat tapasztalsz magadon!

    Zsozsó, legalább megcsináltad! Tudnád mióta tervezem, hogy átrendezem a kütyüket? - nincs hozzá lelkierőm, meg kedvem sem.

    Tihamér, puskát az esetek 90%-ban írok és általában el is viszem magammal. A lapocska 3 részre van osztva, első oszlopba írom azokat a dolgok, amelyeket az x boltban, a második oszlopba írom azokat , amelyeket az y boltban és a harmadik oszlopba az egyebek mennek. Mivel vizuális vagyok, így, ha otthon marad a lap, akkor is látom a lelki szemeimmel, hogy mit is írtam a bevásárlólistára. Persze ez közel sem jelenti azt, hogy meg is veszek mindent.

    Lajos, ügyesen kivédted a nemkívánatos hívásokat! Jó megszokni, hogy nem felkapni a telefont, hanem előbb megnézni, hogy ki is hív!
    Az én "okosom" narancsszínűre vált, ha a hívás valószínű, hogy spam, így akkor már tuti, hogy nem veszem fel. A vonalas hála ritkán cseng, sokszor még azt sem hallom, mert a telefon fent van az emeleti részen, onnan meg biztos, hogy nem hallatszik ki a csengése, pláne, ha a kertben vagyok. A vonalason kevés emberke hív, tulajdonképp azért volt főleg, hogy anyával azon beszéltünk, mert ő nem szerette a mobilt. Néha eszembe jut, hogy le kellene mondani, de odáig még nem jutottam.

    Ezt a napi szintű eventet csinálom, eddig még összejött, talán már nem rontom el a maradék egy napot.
    Gyopárost hanyagolom, igaz a farmra is csak akkor lépek be, amikor aratni, vetni kell. Jó az idő, kint vagyok.
    Tegnap volt egy kis kirándulás, gyöngyvirággal tértünk haza, így most nagyon finom illat lepi be a nappalit. :)
     
    -W-595- és zsani_apja kedveli ezt.