Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Tihamér....ez az utazásotok bizony-bizony nagyon hasonlít az én októberi utazásomhoz!
    Eddig sem volt egy jó kaland az utazás....de akkor bizony nagyon kiadtam." Békebeli" utazásaim során...az oda út kb 6 óra
    és a visszaút ennek a duplája./ ezt ajtótól ajtóig értem/ Oda felé...Győrben vártam kb 120 percet....és azt volt a szerencse,
    hogy a Keletiből már eleve csak délutáni vonattal mentem tovább....így nekem is pótjegyet kellett volna venni, még akkor
    ha nem az én hibám volt. A visszaút meg még rosszabb volt. Ott egyébként is van kb 1 1!2 óra szabadidőm....és akkor
    14 órára vagyok a lakásban....ám akkor 15,30 volt.
    Megjegyzem....szerettem utazni....de már most annyira nem!

    Nem tudom, hogy mi van a levegőben....a reggeli aratás után még visszamentem az ágyban és el is aludtam.
    Most is nyomott vagyok....
    Tegnap este is elindultam a kicsi farmokra és ott is hagytam őket...frusztrált az egész, pedig nem a játékkal volt
    probléma. Most menni kellene a Gyopárra, mert a többi helyen hosszú van ültetve...ráérek csak este menni.
    Nahhh....ez van! Ha jó a játék...akkor nekem nincs kedvem...amikor kedvem van...akkor játék szórakozik velem!
    Nekem már semmi sem jó....xDxD arra következtetek!
     
    Baby72, henrietta1223, busika02 és 6 más kedveli ezt.
  2. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Tihamér, az utazásotok, nagyon nem a tervek szerint alakult.
    Húúú... nagyon bosszantó, ha haladna az ember és nem tud, mert késik a vonat.
    Háááát ..... a MÁV akkor nem az utazások fény pontja, mert értem én, hogy előfordulhat késés, előre nem látható okok miatt, de akkor is bosszantó.

    Zsozso, az szép, hogy a gyopároson a 23. szintre értél.

    Tegnap elmaradt a babázás - délelőtt felhívtak, hogy ne haragudjak, tudják keresztbe húzták a napomat, nem hozzák a kis drágáimat. Mondtam, oké, értem semmi gond, nem haragszom.
    El mentem a dolgom egyik részét rendezni, majd haza érve nagyon elfáradtam és használhatatlan lettem - csak feküdtem, pihentem.
    Ma reggel indultam volna megint, de egyszerűen nem bírtam elindulni, nem bírtam fent lenni, csak húzott az ágy.
    Dolgom is lett volna itthon...... hát nem csináltam semmit :mad:.
    A jövőhéten ( 3 munka nap ) délutános vagyok, reggel csak elkéne mennem, a messzebb lévő bevásárló központba.
    Dél körül nagy nehezen összeraktam magam, és elmentem Anyához, mondta is Anya, minek fáradtam, ha nem vagyok jól, de megígértem, hogy megyek. Na meg, muszáj menni hozzá, mert telefonon sokszor félre ért dolgokat.

    Az event kész, nem használtam bónuszt.
     
    Baby72, henrietta1223, _Ilona49_ és 6 más kedveli ezt.
  3. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!
    Tihamér, nem semmi, ami az utazásotok története! Többet soha ilyet! - mondom én, csak sajnos erre semmi garancia.:(
    A kis balettos tüneményre gondoljatok, s talán akkor kicsit feledésbe kerül az utazásotok története. Sajnos az a bibi, amennyiben máskor is utazni akartok, akkor is a MÁV az, ami biztosítja a mozdonyt, kocsikat és nincs választási lehetőség, mint pl. a taxinál.

    Zsozsó, te érzed át igazán a Tihamérék bosszúságát, mert neked is a vonatozás jut, amikor otthonról haza szeretnél jönni.
    Nem szoktam vonattal utazni, így ezektől a tortúráktól mentes vagyok, de még lehet benne részem, mert ki tudja, hogy mit hoz a jövő!
    Hogy vagy, a tegnapi nyomottságod megszűnt?
    Az, hogy semmi se jó, az ismerős nekem is, előfordul időnként, de szerintem ez már így is marad, az is lehet, hogy egyre bogarasabb leszek. Ki tudja??- majd szóljatok, ha már túl sok badarságot írok!;)

    Ági, ugye nem lettél beteg? - biztos csak front van! Kitartás, már csak 2 nap munka, utána "csak" az otthoni!

    Unokám megérkezett tegnap dél körül, ma levizsgázott, következő vizsgája pénteken lesz. Ma vizsga után kis lazítás és holnaptól teljes bedobással újra tanulás.

    Elkezdődött az ünnep előtti utolsó hét, ami igen zsúfolt lesz, de kinek nem az!? Készülünk az ünnepre.

    Eventet befejeztem, már tegnap sem ültettem gazt az apróbb ajándékokért. Már nem fér bele az időbe.

    Legyen szép és jó az estétek! :)
     
    Baby72, henrietta1223, busika02 és 4 más kedveli ezt.
  4. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó reggelt mindenkinek!

    Nem megy az alvás. Este lefeküdtem időben - tíz órakor - de sajnos fél órája arra ébredtem fel, hogy kialudtam magamat. A feleségem mellettem aludt csendben, a Gizi is csendes, mint mindig, csak én ugatok még mindig. De az ugatás remekül megy. Jó hónapja begyűjtöttem valahol valamit a felső légútra és azóta nem tudok megszabadulni tőle. Szombaton a feleségem elkísérte a "kicsi" fiunkat a piacra, közben útba esett jövet-menet a patika, hiszen a ház aljában van, s beugrott lándzsás útifűből készült szirupért. Volt nekik, vett nekem. Én meg iszogatom bőszen. A váladékot felszedi, ezért ugatok.

    Kéne lassan kávét főzni, mert a tegnapi adagok elfogytak. Előre meg nem szoktam főzni. Főzni? Akkor majd ebédet, ami lecsó lesz, amit a nyáron eltettünk. De most az is korai még, akárcsak én. Meg boltba sem kell ma mennem, hacsak a feleségem nem dönt másképp. Ő a főnök, ő szól, én meg ugyan már nem ugrok, de megyek oda ahová küld. De csak a boltokba küldhet, mert ha máshová akar, azt nem hallom meg! Szelektív hallásom van, nem mindent hallok meg. (Juj de rossz ez a bal kéz! A balesetem óta alig tudom a kisujjamat használni azon a bal kézen, s ennek már húsz éve. Pedig két kézzel gépelek most is, csak az a bal kéz, az nem az igazi. Nem mindig nyomja le a kis ujj a kis billentyűket. Sokat kell pótolni a hiányosságokat.) Múltkor is, társaságban voltam, össze voltak tolva az asztalok, négy vagy öt. Az egyik végén ültem, a másik végén valaki kérdezett valamit tőlem. Nem válaszoltam, mire a mellette lévő fiatal nő szólt, hogy a Tihamér bácsi rosszul hall, hangosabban kéne kérdezni. Odaszóltam, mialatt a varázsgyűrűmet raktam össze az én szomszédomnak, mert ő nem tudta, csak szerette volna, hogy nem kell hangosabban szólni, mert azt, amit az Írisz mondott, hogy rossz a hallásom, azt hallottam, de azt amit a Magdi kérdezett, azt nem és ha újra kérdezi, akár hangosabban, azt akkor sem fogom meghallani! Kitört a nevetés. A feleségem is ott volt Magdi és Írisz mellett, nevetve mondta, hogy nekem bizony szelektív hallásom van, ő már csak tudja. :) A kicsi unokám is nem egyszer szól, de nem hallom. Olyankor szól a mamának, hogy a papának be kellene tenni a fülhallgatóját a fülébe, mert nem hallja azt, amit Ő mond.
    - Lehet, hogy újra kéne kérdezned!
    - Miért?
    - Nem hangosabban, hanem másként.
    - De itt vagyok mellette és nem hallja.
    - Persze, mert nem JÓL kérdezted - világosítja fel nejem. A kicsi elgondolkodik, majd újra szól.
    - Papa! Légy szíves ... - És láss csodát, most a papa meghallotta! Majd megtanulja a csemete, hogyan kell kérni, kérdezni. Idővel minden sikerül, csak türelem kell hozzá.

    Megyek kávét főzni a delejes kerámiakályhán.

    Szép napos napot!

    Utóirat: Úgy néztem, nálunk fekete karácsony lesz, a fehér színt valaki a palettáról ellopta, nem tudnak téli tájat festeni ITT.
     
    Baby72, Csacskamacska, busika02 és 4 más kedveli ezt.
  5. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Tihamér, ismerős az idő előtti - vagy nem is tudom jó ez a megfogalmazás, - kialudtam magam, én is sokszor ébredek nagyon korán, és vagy sikerül a vissza alvás, vagy nem - általában nem.
    Szelektív hallás :).... nagyon jóóóó... igen, meg kell tanulniuk, hogyan is kell kérni, kérdezni.

    Judt, nem vagyok beteg, valószínű csak a front.......
    Gratulálok, az unokád sikeres vizsgájához.

    Tegnap reggel, összelapátoltam magam xD, és elmentem a messzebb lévő bevásárló központba, sikerült is megvennem az ajándékokat, de a kis hercegnő ajándéka elfogyott, - mondták a boltban, hogy mindennap kapnak árut, érdeklődjek - mivel telefonos kapcsolatban voltam a menyemmel, mire hazaértem, hívott, hogy megrendeli a neten, mert még ideér, a tegnapelőtti rendelése már a futárnál volt, így nemtudták hozzá tenni, de megfog érkezni.
    Mindenhol, nagyon sokan voltak - de ezt én már egész hónapban tapasztalom.
    Mindjárt megyek a pennybe, tegnap, ugyan mikor leszálltam a buszról, - csak az állomásig közlekedik, ahhoz, hogy ne kelljen " sokat" gyalogolni hazáig, egy másik buszra kellene várnom ( egy megállóig ) - bementem, és nem is érkeztem a kosárba tenni szinte semmit, szóltak, hogy mindenki hagyja el az üzletet, mert a pénztárak nem működnek, amiket betettek a kosárba azt hagyják ott, úgy ahogy van, mert a boltot be is zárják. Azt nem tudták megmondani meddig tart míg kijavítják a hibát, de ha rövid időn belül sikerül és megvárják, újra nyit a bolt.
    Na én nem vártam meg, mondván a bolt holnap reggel is itt lesz.

    Itt köd és szürkeség :sleepy:.
     
    Baby72, miklos4949, Csacskamacska és 6 más kedveli ezt.
  6. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Itt délelőtt napsütéses volt az idő, de most hirtelenjében hatalmas köd lett. Nem is tudom, hogy lehet ez ilyen hamar?
    Olvastátok az event kiírását? Én már kétszer is. Fogom csinálni...az igaz....nahhh biztos, hogy nem a felhőkért!
    Mert azok számomra nem sokat érnek....de elfér a többi közt.
    Aztán meglátom, hogy meddig fogok érni, mivel most még nem látom át...de remélem, hogy menetközben
    megvilágosodok.

    Ági....én még ilyet nem tapasztaltam, hogy nem jó a péztárgép ....na de a felhők korában élünk és ebbe minden
    belefér!
     
    Baby72, miklos4949, Csacskamacska és 6 más kedveli ezt.
  7. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jobb napot!

    Itt még mindig köd van. Már este elkezdődött a tejfelezés, azóta is tart.

    Én már voltam úgy, hogy az egyik boltban - közepes, egyszerre 4-5 eladó plusz a főnökség - elment a delej. Mindenkit megkértek, hogy vagy várják meg, míg újra lesz áram vagy menjenek el isten hírével. A környéken ment el az áram, ami ritkaság, de előfordul. Én hazamentem akkor. A háztól 250 méterre van a kereskedelmi egység. Érdekes, de akkor nálunk otthon volt villany. Áram nélkül a pénztárgépek nem üzemelnek, de a hűtők sem, sőt még az elektronikus mérlegek sem mérnek. Hát ugye fejlődünk, fejlődünk, haladunk a korral. Aztán ha egy kis gikszer van, megáll minden.

    Jó eventezést gazdák!
     
    Baby72, miklos4949, Csacskamacska és 5 más kedveli ezt.
  8. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    ÁÁÁÁÁ....itt már megint ezerre süt a nap! Ám hideg van! Leszaladtam a boltban és meg tudtam venni a hiányzó dolgokat.
    Így már csak kenyér és zsemle és valami ami esetleg fogyóban lesz....az kell!
    Kimosott a gép...a ruhák még egyelőre kint vannak a teraszon...majd este behozom.....karácsonyig már nem is fog
    dolgozni a mosógép. Az is lehet, hogy csak 1 év múlva kell beüzemelni.

    Akkor én jó időben voltam a boltokban. Gyógyszertárban jártam úgy, hogy kártyával nem tudtam fizetni...még szerencse,
    hogy volt nálam annyi pénz! Ebből az a tanulság, hogy legyen nálunk kézpénz is a kártya mellett...de akkor minek is
    kell a kártya???? Nahhh....mindegy is! Haladjunk a korral!

    A területeket még nem tudom holnapra bevetni...de most ugrott be, hogy nem is feltétlenül muszáj!
    Ráér az később is beérni a felröpis területen...addig a másik területen el tudom vetni a magot...hiszen egyszerre
    csak 1 területen tudunk dolgozni....amennyiben jól értelmeztem
     
    Baby72, miklos4949, Csacskamacska és 6 más kedveli ezt.
  9. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó napot mindenkinek!

    Szép napos idő van, de nem nálunk. Itt a tegnapi szürkeség megmaradt, a kedvem sem túl jó.

    Az éjjel az egyik kicsi farmon meglepetve tapasztaltam, hogy a vetőmagok között van páfrány, igaz 0 azaz NULLA darab. Nem szoktam ilyen lyukakat hagyni, mindjárt elmentem a piros (nem CBA) boltba venni pár darabot, amit majd felszaporíthatok. Nem tudtam, nem lehetett. Néztem a Farmerama enciklopédiát, melyik szinttől lehet vele dolgozni. Sehol sem szerepel, egyik szintlépésnél sem. Jó, éjjel van, majd reggel a nagyobbik birtokon körbenézek. Oszt nem lettem okosabb, csak annyit tudok, hogy a pajtában több ezer van, még ültettem is az előbb, remélem nem tűnik el növés közben. Megnéztem az enciklopédiát ismét, de megint semmi utalás a páfrányra. Elmentem a városba a piacra, veszek ott, hátha lehet. Nem lehet, nincs a placcon, nincs kínálat. Gondoltam, akkor eladni sem tudok, de bejött, hogy van a pajtában, eladhatok belőle. Na jó, de ha nincs referencia se a piros boltban, se a piacon, akkor mennyiért kínáljam? Végső soron az érdekel, hogy ha van, akkor miért nincs, nem beszélve arról, hogy egyáltalán minek van a jártékban, ha venni nem lehet, mit kezdjek vele??? Hiába, világ életemben csökött szellemi képességekkel rendelkeztem, most sincs másképp. :wuerg:

    Reggel nekiálltam a feleségem biztatására kalácsot sütni. Kész, lefényképeztem, majd hűlés után felvágom és kiterítem tálcára. Akkor ismét készítek róla egy képet. A tésztája mezei kalácstészta, semmi cukor nincs benne, mert porélesztővel dolgozok. Az illata felséges, ízének is jónak kell lennie, mert semmi édesség nincs benne, a lehető legjobb a tölteléke. A kinyújtott tésztát megkentem ömlesztett, tömlős sajtkrémmel, megszórtam leberregtetett kolbásszal, (az asztali aprítógépet hívom berregőnek) arra meg reszelt füstölt parenyicaféle sajtot szórtam. A többi a szokásos. Feltekerés, pihentetés, megkenés kissé felvert tojattal, majd a készre sütés. Mivel ma délután elfogy, nem csak a tojat sárgáját tettem be a tésztájába, hanem a fehérjét is. Nem fog kiszáradni, nem lesz rá ideje. :)

    Az ebéd is finom, nekem, a felségem meg csak megeszi. Pityókatokányt készítettem, amit értelemszerűen villával eszünk meg.

    További szép napot!

    Estig nem leszek gépközelben. ... De MINEK a páfrány? Hm!
     
    busika02, Baby72, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  10. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Szép napot!

    Valamikor ezzel kezdtük,..kiraktad és naponta termett 1-et.
    [​IMG] Ekkor még csak ez volt,..később lett hogy tudod ültetni és tudod eladni és venni is.Azt ne kérdezd hogy mikor és hányadik szinttől mert azt még nem tudom.
    [​IMG] A piacon adható és kapható.
    [​IMG] És ültethető,..régebben nem volt az.
    Ezek szerint ha a kisebb farmodon nincs akkor szinthez kötött.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.23
    busika02, zsozso577, Baby72 és 5 más kedveli ezt.
  11. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Ma véget ért a munka..... kezdődhet a téli szünet..... nah, mint a gyerek xD, de már nagyon vártam.
    Ilyenkor szokott lenni évvégi ebéd is, igazgató úr, megköszönte mindenki munkáját, meg szólt néhány szót, a várható fejlesztésekről, felújításokról.

    Holnap reggel, Anyával megyek vásárolni a nagysparba, majd ha Anyát haza vittem, megyek a saját dolgom után.

    Az eventet elkezdtem, igaz első olvasásra kicsit kínainak tűnt, de már megvilágosodtam xD.
    Pörgettem jóóóó sokat, láttam is a keréken elég sok bónuszt, de csak a +1 növény bónuszt sikerült elcsípnem, abból is 2 db-t.
    Az Ágica és kisvirág kertjeimben, viszont sikerült 100% és 200%-os bónusz is.

    Itt ma is szürkeség és köd uralkodott -.-.
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  12. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Visszaolvastalak benneteket, képben vagyok!
    Csak röviden, mert időm nincs. Temetőkben voltam, valamint itthoni takarítás van soron. Főzőcskézek is és lábujjhegyen járok, hogy ne zavarjam az unokám a tanulásban. Hétfői vizsgája négyel lett. :) Következő vizsgája pénteken lesz.

    Event kiírását első olvasatra nem igazán értettem, de már megvilágosodtam. Ma délután belehúztam, most még belefért és a pörgetéseim is szerencsések voltak. A farmos gazzal kész vagyok, a bahán szaporítok most. A Kotkodán elsőre bejött a 30-as érme, így ott tovább ugyanazt a kombinációt használva, az első felhőt be is üzemeltem. Itt a Csacskán még nulla érmém van, bizakodom, hogy megtalálom itt is a jó kombinációt.
    Még holnap délután, este tudok többet a gépnél lenni, addig jól kellene haladni. Persze tudom, hogy jövőre ér véget ez az event, de jó lenne hamar letudni és utána csak lábat lógatni itt a farmon.

    Tegnap az orromig is alig láttam, ma már kicsit a nap is kisütött. Most újra felhős, párás a levegő, reggelre fagyni fog.
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  13. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Sikerült, 2:13 percre kialudni magam o_O - pedig az este 10 után mentem aludni.
    Remélem napközben nem fog utolérni az álommanó xD.

    Jöttem farmozni, xD pörgettem juszt is, és most kedvezett a kerék, a polcról is vettem le egy kis segítséget, és Jack-et sem hagyom pihenni.
    Judithoz hasonlóan én is szeretnék hamar a végére érni az eventnek.
    A teliholdason kezdtem, majd a baha, végül a farm.

    Nah... itt írogatok, a farmról meg kidob a rendszer..... :mad:

    Baj lesz ezekkel a csillagos érmékkel... 3 kombinációból semmi >:(... hogy lesz ebből felhő???? o_O
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 6 más kedveli ezt.
  14. Gazgazda-2

    Gazgazda-2 Utánpótlás-írogató

    Jéééé!

    Még egy korai lélek. :) Én este tíz óra előtt mentem el aludni, de tizenegykor felébredtem. Mérgesen forgolódtam, aztán felkeltem és a fotelban fejtettem rejtvényeket. Egytől ismét aludtam negyed négyig. Azóta fent vagyok. Kávét főztem és ittam is. Feleségem is felébredt öt órakor, mert ő meg már fél tízkor aludt. Kissé húzósabb napunk volt tegnap. Ma, meg a következő pár nap is az lesz, de majd karácsony után kipihenjük az ünnep fáradalmait.

    További szép álmokat!
     
    busika02, henrietta1223, Baby72 és 6 más kedveli ezt.
  15. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Szép napot!

    Tihamér Te mindig így vagy, vagy nem? Csak lehet hogy a többieket téveszti meg a gazdanév,..jééééééé 1 új vendég,..pedig dehogy.
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  16. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Nemrég értem haza - reggeltől - nagyon elfáradtam, sok már nekem ennyi mászkálás egy szuszra.
    Ahhoz képest, hogy Anya azt mondta..... óóóó nem veszek én semmit.... sikerült 3 szatyorral hazaérni, na jó nem voltak a szatyrok dugig megpakolva.
    Ami a súlyt nyomta az az egész csirke, a csirkecomb, és én vettem 1 egész guriga sajtot, mert nagyon jó akcióban volt.
    Most pihenek egy kicsit, mert képtelen vagyok talpon maradni... a gerincem.... a hátam....brrrr... nagyon fáj :cry:.
    Főzni nem kellett, volt paprikás krumpli ebédre.

    Lajos, a gazda név, nem volt ismerős, de ahogy olvastam, rögtön tudtam, ez nem más mint Tihamér ;):).
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  17. Gazgazda-2

    Gazgazda-2 Utánpótlás-írogató

    Iiiiigen. Gobio55, vettmalac és gazgazda. A negyedik már csak a túlvilágon található.
    Ma éjféltől nincs köd, van helyette eső. De jó volt négy boltot megjárni a drótszamárral az esőben. Csak úgy repesett a szívem a boldogságtól!
     
    busika02, Baby72, miklos4949 és 2 más kedveli ezt.
  18. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Én is pihenek,..pihentetésképp bejgli tészta a hütőben,..akkor jöhet a töltelék és a lajcsi nehogy az unokák megszóljanak.
    Múltkor már mondtam nekik itt vagyok én,..én is jó vagyok de nekik olyan kell amit meglehet enni.
    Én már rágós vagyok!!!!

    Event nincs,..nekem.
    Áll, de nem a bál!https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/sEKn
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  19. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 3 más kedveli ezt.
  20. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok - ismét :)!

    Hogy én milyen ráérős vagyok o_O..... jövök és írogatok....dolgom meg lenne..... de már csak holnap.

    Lajos és Tihamér, Ti nagyon ügyesek vagytok!
    Tihamér, nagyon jól néz ki a kalács, és biztos nagyon finom is!
    Lajosnál a karácsonyfa szépen feldíszítve és a sütemények is készülnek.
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 6 más kedveli ezt.