Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Judit...nem csináltad a tenyésztős eventet? Úgy látszik már Te is ritkítod az eventeket./Hol volt a kezed?/xDxD
    Én megcsináltam....jól jön az a neonól...amiért elkezdtem.
    A bahán is végeztem még vasárnap az eventtel.....így már most csak termelgetek a farmon.
    Ja....kitettem a titkosokat....eredmény egy nulla!
    Sőt már a piccoló is kezdi elveszteni a varázsát....nálam! Elegem lett a sok sallangból!

    Lajos...én is csak halkan jegyzem meg, mint Judit....nálam is többé-kevésbé jól működik a játék. A nagy gépen és a lapin is.
    Aztán, hogy otthon voltunk... mobil-netről játszom....és nem volt nagy gond.
    Amikor úgy érzem, hgy nehézkes az aratás....vagy a terület-váltás....én akkor frissítek....ezt főleg kis farmokon
    tapasztalom....ám azokat nagyon megritkítottam.

    Tihamér....nem fázott meg a fejed....a nyírás után!
    Nekem is be kellene jelentkezni....de olyan eső után köpönyegnek érzem. A fodrász megcsinálja...és meg a frissen
    mosott...beszárított hajra...felteszem a sapkát....hiszen nagyon hideg szél fúj.
    Nahhh...de mindegy! Telefonálok...Most!
     
  2. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Én gond nélkül feltettem a hajásznál a kötött sapkát, mikor végzett. És nem, nem fázott se a tarkóm, se a buksim. A fülem sem, mert ráhúztam a kötött sapkát.Az én fejemen olyan lesz a haj amilyen a sapka levétele után. Én nem látom, más meg hiába nézi, azt én nem látom, mert tükröt nem hordok magammal. Minek? Zsebkés az van nálam, mert arra bármikor szükség lehet. Például egy bevásárlókocsiba szorult érme kiszedéséhez, mert a vásárló nem a megfelelő likba tette a százast. Mire a sparos dolgozó a célszerszámával odajött, én már kipiszkáltam a százast. A dolgozó meg elmagyarázta a kedves vásárlónak, hogy mellik likba mit köll tennie, máskor. Ha eltéveszti, akkor biz így jár. A kés fontos lehet, de egy tükör? ...

    A játék elmegy nálam is, csak a gyors dupla kattintást nem szereti. Olyankor rendszeresen vissza kell térnem és bepótolni a hiányzó műveletet. Chrome, asztali gép, tisztogatás csak esetenként. Ha máshol gond nélkül megy a játék, de ITT nem, akkor nem az én Gizimmel vagy a netemmel van a baj. Ez TUTI!
     
  3. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Szép napot mindenkinek!
    Igen amire haza kellett jönni arra már megszoktam. Mert már régóta az volt ha elindultunk valahova kocsival akkor mindig máshova vezetett.
    Reggeli,ebéd,vacsora,Svédasztal! Fürdés naponta többször,..kint is csak ott 1 kicsit hideg volt,..nyakig a vízben nem.
    Néha így beáll és van 1 darabig,..van amikor teljesen ki is kapcsol:https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/4ddl
    Jelen pillanatban a böngészők a rosszabbak nálam.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Csatatér!
    Már csak emlék:https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/40oM
    Haragszik a katona mert megázik a lova:https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/4IAp
    Ő is ázik:https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/4Bk9
    Iránydarány:https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/4b4b Dani lesz a pilóta.
    Egy kis mozgás mindenkinek kell,.-..és itt meg törölni kellett mert nehogy már a fórumon jól működjön,..az előző kép maradt bent,...mégegyszer feltölteni meg csak holnap engedi.
    Dióhéjban.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.1.24
  4. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Napsütéses, hideg téli napot!

    Szép, mit szép, gyönyörű!! - Tihamér!;) Lehet ott a nyugati végeken a fodrászat kínzó hely, de itt nálunk, nem az! Legalábbis engem ott nem szoktak kínozni, hanem nemes egyszerűséggel, egy ecsettel, némi festékkel, majd ollóval, hajkefével és szárítóval széppé varázsolnak! - mert én nem vagyok szép, csak olyan közepeske, de, ha a fodrászatból kijövök, akkor már szép vagyok, s még az is lehet, hogy gyönyörű!!;) Az ecset és a festék nem az, amire gondolsz, az olyan ecset és olyan festék, amit a haj festéséhez kell, mer be szoktam festetni a hajam, mert én még nem akarok fehér hajú, mondhatnám úgy is, hogy ősz lenni! Valójában az lennék, de azért van a festék, meg az ecset, hogy azzal szépen el lehet tüntetni azokat a fránya ősz hajszálakat. Nálatok férfiaknál az ősz haj más, mert bizony egy őszes halánték még vonzó is lehet- jajjj, már mindjárt még bókolni is fogok... maradjunk annyiban, hogy van olyan férfi a közelemben, akinek ősz a haja és nekem tetszik!
    Mert egy tisztes őszes halánték,
    A nő számára ajándék
    , - Szenes Iván megírta! Biztos vagyok benne, hogy ezt a kedves feleséged is így gondolja!:)
    Sok időt sem töltök ott, mert egy órácska alatt cakompakkom kész vagyok, de még lehet, hogy hamarabb is!:) Sapkát nem hordok, de kalapot igen, azt fel is teszem ebben a hidegben és nem lesz semmi baja a hajamnak.


    Zsozsó, a kezem nyugalomban maradt, nem indult el. Piccolot ne is említsd, már rég lemondtam arról, hogy igazán jó dolog legyen belőle. :( Lehet bennem van a hiba, mert minden kicsinek is örülni kellene, de bizony sokszor ez nem így van!
    Tedd csak fel a sapkát, nem lesz attól semmi baja a hajadnak! Az egészség a fontos, azt védeni kell! Hiszek abban, ha egy haj jól van levágva, akkor abból könnyű jó frizurát csinálni!

    Egyszer találtam az utcán egy bevásárlókocsiba való érmét, azóta azt használom. Mivel van rajta egy kis luk, így abba befűztem egy kis szalagot, így könnyen megtalálom a pénztárcámban és, ha netalán beszorulna, akkor annak segítségével ki is tudnám húzni. Gondolom én.

    Lajos, örülök, hogy jó helyen voltál és jól érezted magad! :)Szükséged volt rá!! Svédasztal nagyon jó, meg a meleg vízben nyakig ülni a kinti hidegben is! :)

    Napos szép idő volt ma itt. Délelőtt volt egy utam, mint kísérő, kocsival mentünk, de visszafele kiszálltam a kocsiból, elköszöntem és gyalogoltam. Megvettem a szokásos kenyeret, sonkát meg túrót is, mert mézes túróra éheztem.:p
    Délután lebontottam a karácsonyfát.:( Szép volt, de ideje volt lebontani. Csütörtökön jön a kukásautó, a kuka mellé kell tenni, akkor majd elviszik.

    Kedves Ágika, Marika, Editke, Apja, Lujza, Sárika, Márika, Jolánka, Jancsika, Ilonka, Sanyika és a többiek ..... merre jártok? Tessék jönni, olvasni és írni, hogy mi történt veletek! Olyan nincs, hogy nem történt semmi, mert mindig történik valami. Tapasztalatból tudom.

    Néhány fotó a nők szépítkezéséről, vagy kínzásáról? xD


    upload_2024-1-9_16-18-34.jpeg upload_2024-1-9_16-19-34.jpeg upload_2024-1-9_16-24-55.jpeg
     

    Csatolt fájlok:

    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  5. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Azt hittem felsorolod az egész Kalendáriumot.
    Volt régen egy ismerős csak úgy becézték (naptáros Jóska) mondtál neki egy dátumot és Ő már mondta is hogy milyen névnap van akkor.
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  6. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Van még tovább, mondjam még?xDxD
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 6 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Én lakótelepen lakom, úgy 5 fodrász, műkörmös van az 500 méteres körzetemben...a nőket könnyű elvarázsolni xD
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 6 más kedveli ezt.
  8. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Ide értem........ sűrű napokon vagyok túl :)

    Ide is ide ért a tél, igaz még hó mentesen, de a hideg szél és a mínuszok már bejelentkeztek.
    A héten délelőttös vagyok, tegnap munka után voltam kozmetikában, majd egy keveset mászkáltam a belvárosi bevásárló központban, mert a fodrászhoz is volt időpontom, és a fodrász után még felmentem Anyához, mire haza értem már délután 4 óra volt, és nagyon elfáradtam, úgyhogy egy forró fürdő, és már bújtam is be az ágyikómba, tv-t néztem, de semmi másra nem voltam képes.
    Úgy ahogy Judit mondja, a fodrászat nálunk sem kínzó kamra :).
    Én is festetem a hajam, mert az ősz hajszálak nálam is elég régen jelen vannak. Az eredeti hajszínem az gesztenyebarna, de már régóta közép szőkére van festve. Tegnap a fodrásztól elindulva én is a fejemre húztam a sapkámat, és mondtam is nah Enikő munkáját most elrongálom, de Enikő mondta, nyugodtan tegyem fel a sapkát, a hajamnak semmi baja nem lesz, ééésss.... igaza lett :).
    A szülinap jól sikerült, a lányom finomakat főzött, én reggel sütöttem - az elmaradhatatlan sajtos pogit ;)- volt torta is.

    Az Anyukám is jobban lett - megszünt a hasmenése - de a lábszár fekély a lábán az nem gyógyul, holnap viszi a tesóm a szakrendelésre.

    A bevásárlókocsihoz, nekem is érmém van, és a kulcstartómra van téve, így mindig kéznél van ;).

    Lajos, én is örülök, hogy jó helyen voltál, és jól érezted magad.

    Zsozso, a gyopáron én még csak a 22. szinten vagyok, és kell még 11575 ATp - jóóóó sok - hogy újra szintet lépjek.

    A tenyésztős eventet péntek este megcsináltam.
    A mostani eventet először csak a felhőig terveztem, de ma gondoltam egy merészet - mivel ma munka után haza jöttem - így erőből letermeltem az 5 órás event növényt - pörgetni elfelejtettem, de Jack-éket aktíváltam, és szupertrágya + kacsakata segített. Most a felröpit vadászom erőből, a sisakbabhoz használtam érés gyorsítót, + szupertrágyát, - 4 panni is segít, 3 db a bahán a 4. a tölgyön - még holnap is ezt kell alkalmaznom és akkor remélem összejön, kell még 374 db felröpi o_O.
    Jah... most jut eszembe, holnap 13 órára a körmös van időpontom ;):).

    Én is csak halkan mondom, a játék nálam is gond nélkül működik - Chrome böngészőt használom.
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nálam is hibátlan a játék...Win 10-Chrome...szép estét ;)
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  10. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó estét!

    Kocsiba való érme? Nekem is volt egy Penny által adott, szintén likas érme, amit addig használtam, míg lehetett. Aztán jöttek új kocsik a "kocsiparkolóba", akkor szakadt meg a sorozat, mert azokba akadozott, nem akart belemászni a Penny saját érméje. Na akkor bepöccentem és egy laza csuklómozdulattal belevágtam a szemetesbe az érmét. Az is fel volt kötve egy vékony kis láncra, de azt is együtt dobtam el az érmével. Azóta minden kabát, dzseki, mellény jobb zsebében ott van 1-1 db százas és 1-1 db húszas. Meg a táskámban is van külön kis zsebben egy készlet kocsiérme.

    Tudod Csacska, ma is megnéztem, míg a hajammal volt elfoglalva a fodrásznő, hogy van ott a pulton/munkaasztalon ilyen sütővas, meg olyan sütővas, meg ilyen elektromos izé, meg olyan elektromos izé. Az egyikkel azok haját göndöríti a fodrásznő akiknek sima a hajuk, hogy göndör legyen, a másikkal azokét vasalja ki, akiknek göndör, mert ők meg egyeneset akarnak. Sosem akartam más hajat, mint amilyent kaptam születésemkor. Nekem pontosan megfelelt mindig és most is jó. Azt tanulmányaimból tudom, hogy a középkorban, de még az újkorban is sok embert a hóhér tüzes vassal kínzott, hogy beismerje azt is, amit nem is követett el. Vagy gondolj csak Dózsa/Dósa Györgyre, akinek a fejére tüzes koronát tettek, őt magát tüzes trónon égették meg, közben közvetlen harcostársait, akiket sikerült élve elfogni, arra kényszerítették, hogy az élő, eleven ember húsát fogaikkal marcangolják, azt egyék is meg. Tüzes vasak, tüzes fogók ... ááááá! ... az ördög találmányai, emberek kínzására valók.

    Fenyőt a hét végén szedte le a főnököm, de a fenyő nem került le a kuka mellé, hanem az asszonyom kitette vissza az erkélyre. Még huszonkettő karácsonyára vett egy gyökeres fenyőfácskát. Amikor vége lett az előző karácsonynak, kitette az erkélyre. Rendszeren öntözte, gondozta és meg is lett az eredménye, idén is ez a fa volt a fenyőfánk. De biztos, ami fix, azért karácsony előtt kiment a Lidlbe, vett egy kicsike fenyőt. Most kettő van kint, barátságban egymás mellett. Amikor a fiatalabbik fiunk jön, elviszi magukhoz és a kertben elülteti. Ott van hely erre (is) elég, kilencszáz négyszögöles a telek. Az testvérek között is van háromezer-kettőszáz négyzetméter. A nagyobbik fa minden ágán friss, kicsi hajtáskezdemények vannak, jól érezte magát nálunk. Remélem ültetés után is megmarad. Majd egyszer talán jó lesz a fiaméknak karácsonyra. Vagy megmarad fának. De ez legyen az ő gondjuk.

    Névnapok? Hát ami azt illeti ... Az én nevem sem túl gyakori, Lajos, Károly, Géza több volt, van, mint az enyémből. Hívtak engem már sokszor Elemérnek, Tivadarnak, Tibornak, meg tudj isten minek nem. Öööö ... Régen, nagyon régen az apósom mesélte, hogy az egyik munkatársa elküldte a férjét hozzá varratni. Apósom szakmája szabó volt, amit Brassóban tanult, a második világégés előtt. Ő igazi eredeti székely volt. A családneve Csutak. A munkatársa mondta a férjének, hogy MI a neve, mondogassa útközben, ne felejtse el. A férj mondogatta is, de közbejött egy itatóhely, ahol a folyadékpótlás megtörtént. Aztán csak odaért apósomékhoz. Megbeszélték amit kellett, majd a férj hazatért, szintén betért az itatóhelyre hazafelé is, mert ugye jól tudjuk : ÚTBA ESIK JÖVET MENET A .... Hazaért, jelentkezett a felségénél, mondta hogy minden rendben ment. Amikor a feleség látva a férj állapotát rákérdezett, hogy - És milyen néven szólítottad? - a férj rögtön rávágta sértődötten. ahogy te mondtad, Tuskó úrnak. A feleség másnap sűrűn kért apósomtól elnézést. Szegény apósom. Idén lesz negyven éve, hogy meghalt, december huszonhetedikén. Anyósom meg négy évvel később, november hetedikén.

    Megyek sznúkert nézni, az érdekesebb nekem, mint amit felségem néz.

    További szép estét minden gazdának!
     
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    ...s, ha már el vannak varázsolva, akkor a férfiak szeme is jobban megakad rajtuk? Elvégre a nők a férfiaknak akarnak tetszeni amellett, hogy igényük is a szép, elegáns megjelenés. :) Persze kivételek mindig vannak.

    Tihamér, én azért nem hasonlítanám a középkori kínzóeszközöket a mai fodrászok által használt hajsütővassal.

    Ági, nálad nem változik semmi, pörögsz, mint mindig! Anyukád állapotának javulásához drukk, drukk!


    Egy kis mosoly?

    Sétál a medve az erdőben, s egyszer meglátja, hogy egy fán ül az agresszív kismalac.
    - Szia kismalac, mit csinálsz ott a fán?
    - Cseresznyét eszem.
    - A fenyőfán?
    - Hoztam magammal!

    Az agresszív kismalac ül a vonaton. Jön a kalauz:
    - Jegyeket, bérleteket!
    - NEM KELL!!!

    Agresszív kismalac mohón majszol egy mogyorós Boci csokit. A nyuszikának már csorog a nyála, nem bírja tovább:
    - Te malacka! Én még sohasem ettem ilyen csokoládét!
    - NEM IS FOGSZ!!
     
    busika02, erzsike511, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  12. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok... jó korán van.... csak bekukk így munka előtt :) - mert korábban ébredtem, mint kellett volna.

    Judit, megvolt a mosoly... tetszett így hajnalok hajnalán :).

    Az eventhez, már csak 47 db felröpi kell ;).

    Itt most - 6 fok van.
     
    busika02, miklos4949, erzsike511 és 4 más kedveli ezt.
  13. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó reggelt!

    Alakulgat a hőmérséklet. Most reggel mínusz tíz fokban mentem boltba kenyérért. Nem fáztam, de melegem sem volt.

    Ha már agresszív kismalac.

    Az agresszív és buta kismalac kerékpározik az erdőben. Az ösvényen keresztül fut egy fa gyökere, amiben a kerékpár első kereke "megbicsaklik", a kismalac meg előrefejelve eltanyázik az úton. Pont ott álltak a barátai, akik szánakozva nézték a nagy esést. Az egyik kérdezi tőle.
    - Nincs bajod kismalac? Hatalmasat estél. Nem fáj?
    - Kuss! Én így szoktam megállni.

    A buta és agresszív kismalac kimegy a nem messze lévő tó partjára és nekiáll horgászni. Mit ad isten, kifog egy aranyhalat. Nézegeti, mit kezdjen vele, mert a hal bár szép, de kicsi. A hal tátog, majd emberi hangon megszólal.
    - Kismalac! Én egy aranyhal vagyok, ha visszadobsz a vízbe, egy kívánságodat teljesítem, bármi is legyen az. - A kismalac gondolkodik, majd vigyorogva mondja.
    - Igen? Akkor **********!


    Megyek ki a konyhába. A feleségem kelkáposztából csinál főzeléket csípős frankfurtival. Én meg desszertnek lekváros, tejfölős prószát. Jó lesz, ha ebéd után megéhezünk.

    Gizi jól működik, csak ebben a játékban nem szereti a gyors dupla kattintást. Meg egy kicsit lassan töltögette be a játékot a farmokon. Meg kell dorgálnom érte. Viselkedjen rendesen, ne "húzza" az idegeimet!
     
  14. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Szép napot!
    Még 1 próba (egy kis mozgás mindenkinek kell) tegnapról:https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/440J
    Apja,..apjafia,..és apjafiánakalánya!!!!
     
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Gyerekkoromban ping pongoztam utoljára... Hmm...azok a felhőtlen gyerekévek...lehet, hogy már nem is menne xD
     
    busika02, zsani_apja, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  16. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Ez is olyan mint a kerékpározás!?!?Eleinte esetleg nagyot esünk,.és felkelünk csak már nem gyorsan.

    Fiam sokszor el van ámulva mert az ütőt mindig varriálom hol rendesen fogom hol meg Tollszárba.
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/4HoA
     
    busika02, zsani_apja, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  17. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ohhh...a ping-pong....gyerekkoromban az iskolában....de sokat is voltunk ott! Szabad volt használni.

    Elolvastam az event kiírását. Erősen gondolkodom...kell ez a minijáték nekem? Ha elkezdem lehet, hogy hétvégén kiadom
    bérbe. Engem az időkorlát nagyon feszültté tesz....ideges leszek tőle. BRRRR!!!!!

    Itt a csücsökben hideg van....de süt a nap! Végre látni a napot!
    Most megyek ki...egy kis sétára.
     
    busika02, zsani_apja, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  18. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Napsütéses szép napot!

    Ági, nagyon korán ébredtél! Röpik mennek ma is és kész leszel, nem olyan sok az a 47 db!

    Tihamér, itt csak -9 fok volt, most meg nulla. Hogy felmelegedett! ;)

    Lajos, klassz dolgot csináltatok! Jó kis mozgás, bizonyára jó volt a játék!:) Milyen nagy már az unokád!

    Norbi, tuti, hogy menne, csak egy kis gyakorlás kellene! Hajrá, próbáld ki!

    Zsozsó, én már vissza is jöttem! Ragyogó napsütés van, igaz még mínusz volt, amikor elindultam, de hála a szél nem fújt, így nagyon kellemes volt a sétám, amit egy kis ügyintézéssel is összekötöttem.
    Az eventtől ne izgulj, vannak nagyon kedves segítők a csevegőben, akik le fogják írni a lépéseket. Így volt előzőleg is. Annak segítségével csináltam meg nagyon könnyen és gyorsan. Köszönet érte! Erre számítok most is, én biztosra veszem, hogy ott lesz a csevegőben a megoldás! :)
    A felhő annyira nem tetszik, mivel a bahán már rég egy helyben állok.A láda az jó lesz.

    Pingponghoz kapcsolódom. Facebookon láttam még az ünnepek előtt egy ügyességi játékot. A labdákat kellett bepattintani egy kb. 40x40-es mezőbe, amiben mélyedések voltak. Ketten játszották, egymással szemben álltak és felváltva pattintottak. Cél, hogy 4 labda kerüljön egymás mellé, akár függőlegesen, akár, merőlegesen, vagy átlósan. Tetszett, olvastam a kommenteket is, s volt egy hozzászóló, aki leírta, hogy egy tojástartó is megteszi alapnak. No, mentem a piacra, kértem tojástartót, vettem 12 fehér és 12 narancsszínű labdát. Karácsonykor, amikor itt voltak az unokák, akkor elővettem és elkezdődött a játék. Nem hiszitek el, hogy milyen sikere volt! Mondhatni, hogy sorban állás volt, hogy ki kivel következik..játszottak a gyerekek, de a felnőttek is! Náluk a nyerő az volt, amikor 5 labdának kellett akármilyen formában érintkezni egymással.
     
    erzsike511, busika02, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  19. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Judit, meglett a felröpi, reggel az éjjelre ültetett, és megszupertrágyázott Ixora nagyon jól adta, ezután ültettem kaktuszt, és délelőtt meg is lett a hiányzó mennyiség.

    A holnap kezdődő event ismertetőt elolvastam, el is fogom kezdeni, és a végére érni is jó lenne.
    Ha jól emlékszem a tavalyi ilyen event nem volt gáz, talán nem sikerült minden lépést időn belül megcsinálni, és elmaradt néhány + ajándék, de a lényeg meglett.

    Anyát elvitte a tesóm arra a rendelésre - a házi doktornéni javaslatára - ahol a lábszár fekélyre specializálódott hölgy - azt nem tudom, hogy orvos volt, vagy csak szakápoló, de nem is ez a lényeg - hanem az, hogy Anya mindkét lábán, a fekélyes megvastagodott réteget, végtelen türelemmel és kedvességgel, lekaparta szikével és fájdalom mentesen. Adott rá megfelelő kötszert és elmagyarázta, hogy két naponta elég átkötni. Két hét múlva kell újra menni.

    Ahogy olvasom mindenkiben régi emlékeket ébresztett Lajos a pingpong-gal. Valamikor régen.... iskolás koromban mi is játszottunk.
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  20. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Igen!!!!..... voltam kint és este 6 után értem haza...de nem mentünk végig....beültünk és újévi koncintásra.
    A mai nap nem olyan verőfényes, mint a tegnapi...ahogy látom....így bentről!
    Fodrászatról sapkában fogok hazajönni ....elkezdtem az eventet....és utána megint lesz egy séta....persze sapkában.
    Aztán majd érek valamikor.....és a hajam olyan lesz, mint most...persze rövidebben!
    A hajam nem szereti a beállítás...pár óra után saját életet él...és oda kunkorodik...ahová ő akar!:pxD:cry:

    Olvasom, hogy titkosfák jönnek megint. Szeretem a fákat..azokat eddig mindig vettem. Aztán a legutolsó
    akciónál elszakadt bennem valami. Elég volt! Benéztem a raktárba és 743 xxl-s cukorjuhart láttam!
    Aztán megkérdeztem magamtól....hogy kell-e még több????? Így most lehet, kihagyom!
    Bár, ahogy nézem....nagyon jó a pajtaértéke! De nem kell több cukorjuhar!!!!!

    Judit....tudom, hogy te teázol. Milyen teát veszel? Én amiket eddig vettem el is vittem Anyunak, mert valamiért
    nekem nem jött be. Én gyógyszertárból vett teát forrázok napi szinten..de jó lenne valami mást is venni, így reggelre.

    Szép napot! Aztán jó hajrát az eventnél!
     
    -W-595-, busika02, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.