Visszajelzés Gyümölcspiac eventcsevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan:) Nekem is a TOP miatt van bajom, bár ezekért a nyereményekért már nem adnék be semmit, de nem tudom eldönteni hogy most érdemes tartalékolni vagy lesz jobb alkalom is.
    A rózsa létrásról meg csak álmodozzál, mert álmodozni jóóó.:D
     
    marcsi152, iboly54, h.lajosvilmos és 8 más kedveli ezt.
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Jónás szerint ugye lesz 1-2 havonta event ahol tudunk szerezni FP-t. A kérdés nyilván csak az, hogy ugyanebben a formában, vagyis állandóan pajtát csapolva, esetleg máshogyan.

    Meg a másik a bolt kinálata. Elhiszem, hogy a régi gazdáknak már nincs semmi érdekes boltban, mert bőven van AB, meg varázsfa, meg a többi, csak nem lehet tudni, hogy valamikor nem raknak-e be valami érdekeset. Nekem mondjuk értelemszerűen az AB az nagyon kell.

    Ha ennyire nem lesz népszerű a bolt, akkor valamikor csak betesznek valamit, ami már sok mindenkinek érdekes, akkor meg hiányozhat a FP. Nem egyszerű:)

    Azt hiszem a mamutfákról olvastam jó pár csevegőben, hogy az elején mikor jöttek, akkor sokan legyintettek, hogy minek az, nem is jó semmire, most meg tudjuk mennyit érnek:) Nem mondom, hogy a FP-nek is ez lesz a sorsa, mert ez fogyóeszköz, vagyis pótolható, de én szeretem ha van tartalékom.
     
    marcsi152, iboly54, _Cygnus_ és 10 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem erről mindig Valdi jut eszembe. Az is nehezen indult, aztán csak beraktak tojást meg Páncél Pannit. De ezekre is sokat kellett várni, szerintem itt se lesz pár hónapon belül jó ajánlat. Jóóó most saját magamat győzködöm, de tényleg fogalmam sincs hogy mennyit tartalékoljak.:)
     
    zotmar, §Böbe13§, ljanika6 és 11 más kedveli ezt.
  4. lippi02

    lippi02 Fórumlakó

    Hát, nekem nem túl jól kezdődött ez az event, mert 2 órán keresztül be sem tudtam lépni, pedig az összes böngészőt kipróbáltam. A comodo dragon telepítése után, csak azon most fut a játék. Ha valaki csak olvasni tud, de játszani nem, próbálja ezt letölteni, hátha neki is segít. A modik betűje már elég piros a technikai topikban. Megértem őket, de ez mit sem változtat azon, hogy nem fut a játék. Aki nem tud belépni a farmeramaba az hogy tud írni a fórumra egyébként?
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akinek nyitva van a csevegője az tud írni ,csak a játékba nem tud belépni, ott van a gond.
     
    ljanika6, Fätum, Meellcc és még 1 ember kedveli ezt.
  6. lippi02

    lippi02 Fórumlakó

    Direkt bezártam mindent, újraindítottam, aztán már nem sikerült bejutnom :(
     
    ljanika6, Ria23, libuskafarm és még 1 ember kedveli ezt.
  7. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    _Cygnus_, ljanika6 és Gio kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    66 felröpi lett :eek:o_OAz egyedüli az eventben , ami nem tetszik , hogy nincsen megszámozva hol tartok :cry:

    De a célom az eventben , hogy ezren felül legyen a FP . :inlove:Most 93 van , vagyis volt xD
     
    _Cygnus_, §Böbe13§, ljanika6 és 5 más kedveli ezt.
  9. afranya1945

    afranya1945 Fórumszaki

    Hello! a 96-os szinten nem lehet hozzájutni a zsázsához?
     
    _Cygnus_ kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nálam nincs különösebb gond, néha kidobál, aztán visszakecmergek.:)
    Kimész a piacra és veszel, vagy a piros kosárból is lehet venni napi 100-t. De ha kiveszed a gazdaköriből a pár darabot akkor tudod ültetni is.
     
    _Cygnus_, §Böbe13§, ljanika6 és 3 más kedveli ezt.
  11. magdalena1967

    magdalena1967 Fórum nagymestere

    Szia, Nem is kell értened, én se értem. Hatalmas matek zsenik vannak a túloldalon, már régen rájöttem. Csak játssz, és döntsd el, megéri vagy nem éri meg:)
     
    ljanika6, Gio és kukori80 kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ez nem egészen így van, de lehet hogy Neked van igazad:) Nem mindegy hogy valaki 25 milliót ad ki ugyanazért amiért a másik meg 28 milliót.
     
    _Cygnus_, zotmar, §Böbe13§ és 7 más kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Szia! Így van, nekem is a számontartás a gondom. A táblázat mindig nyitva, a hivatalos is, aztán vagy eltalálom hol vagyok, vagy nem :)

    Strigulázni nem fogok, mert akkor inkább butít, mint edz a játék :D

    Volt már más event is, ahol együtt kellett nézni a hivatalossal, tudjam hol vagyok. Igazán számozhatnának a kiírás alapján a játékfelületen is.
     
    _Cygnus_, zotmar, §Böbe13§ és 4 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha libuskafarm
    Nem is olyan vészes a beadogatás. Jobban féltem a bahától , mert ott még egy plusz ablakot nyitni kell.:cry:

    De haladok , már 500 felett van :inlove: Holnapra is hagyok a fincsi gyümikből :p
    Aloha Borostyán

    Az elsőbe kb 24 millió Csp értékben kell gyümit beadni és összesen 200 FP ad

    A második kb 68 millió Csp értékben kell gyümi beadni és összesen 600 FP ad

    A harmadik kb 156 millió Csp értékben kell gyümit beadni és összesen 1600 FP-t

    Ha megnézed az elsőt , és azt 6x megcsinálod , akkor ugyanott leszel mint a 3.nál , és 1200 FP-t kapsz 1600 FP helyett

    Ha így nézzük , ha csak az egyik oszlopot csinálod meg , akkor a 3. éri meg :p Kinek a pap, kinek a papné xD:inlove:
     
    iboly54, _Cygnus_, libuskafarm és 6 más kedveli ezt.
  15. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    620 fp-t tudtam kiszedni, kiváltottam a tápokat maradt még 250 fp. Itt szerintem befejezem mert lassan kong a pajtám ez elég drága móka volt.
     
    _Cygnus_, zotmar, §Böbe13§ és 5 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Meg a sok turbótrágyával. Ki kellett lépnem. Pár perce tudtam visszajönni. 25%ig betölt, 27% centralizálja a képernyőt, és kihajint, mint macskát........Volt egy tervem. Borult. Másikat nem fogok csinálni. Nem érdekel már az egész. Hiába no, annyira örültek az áremelésnek a vezetőségben, hogy elfelejtették, mit és hogyan kellene csinálni. Volt egy másik tervem, hogy újabb 6 évig nem vásárolok semmit. Felülírtam, nyolc évig nem fogok vásárolni semmit. Én így moderálok.
    Most még kiszedek egy pár FPt, amíg lehet. Mert előfordulhat, hogy a húsvéti eventig nem lehet majd belépni. Kezdődik a Nagybőjt.
     
    marcsi152, Ribiszke, iboly54 és 27 más kedveli ezt.
  17. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia! Ne már! Ne böjtöljünk még, 1 nap híján addig még van 3 hét :D

    Egészen 9 óráig nálam nem volt gond, igaz lassan vette be a gyümit, de utána mostanáig nem engedett be engem sem.

    P.S. Na most már én rúgom ki magam :)

    Gyümölcshozó jóéjt :)
     
    _Cygnus_, zotmar, §Böbe13§ és 7 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Professzor Uram ne adja fel, dobáljon be mindent amit lát, kecskét és káposztát is:) Nálam nem volt ennyire drasztikus a helyzet, csak néha kidobált, de hamar vissza tudtam jönni.
     
    Ribiszke, iboly54, _Cygnus_ és 11 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép estét vagy inkább éjszakát mindenkinek:)
    Kb este 8 óráig nem láttam a farmomat és ennek nem örülök.:cry:
    Most már látom, de jelenleg azt nem láthatom, hogy hol is tartok az eventben.. Azt hittem, hogy kicsit morcos, vagy fáradt vagyok és ezért van vele gondom, de látom, hogy mást is zavar, nem csak engem:) Na majd holnap pihentebben, jobb kedvűen talán többre megyek:) Addig inkább próbálok piacozni, de valahogy a piac sem pörög..
    Lehet inkább aludnom kéne? Meg is teszem mindjárt:)
    Szép álmokat mindenkinek:)
     
    Ribiszke, iboly54, _Cygnus_ és 10 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Itt tartok. Most gyűjtögetek egy kis felröpit.
    SszCspFPÁtlagSszCspFPÁtlagSszCspFPÁtlag
    24756000243150039480870011741100451562400036043400
    Összes2118870050142292,81
     
    marcsi152, Gio, iboly54 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.