Visszajelzés Gyümölcspiac eventcsevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Látom Maga is adogatja szépen a Bp-nek a faterméseket. :D Csak így tovább.:D
     
    Gio, HéricsBáró, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  2. .*dóra*.

    .*dóra*. Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a bemásolt idézetet, sosem hallottam még erről.
    Onnan tudom hogy másolt, hogy az IE-ről van benne szó amit nem említettem.
    Az XP jogtiszta, ezért még megtartanám, és igazából nem az XP támogatottságának megszűnése a probléma, hanem a rajta futó szoftverek, pl. böngészők leállított támogatottsága, vagyis hogy nem fejlesztik.
    De attól még hozzáértő kezekben teljesen használható az oprendszer - magam is supporter vagyok, nem is a legalsó szinten, így ez nem igazán okoz gondot (még).

    kukori80: köszönöm az egyedüli érdemi választ, csak te válaszoltad meg a feltett kérdést 8)
    Egy másik XP-s gépen ment, és egy cleanup után az érintett gépen is megjavult.
     
    Ribiszke, _Cygnus_, §Böbe13§ és 3 más kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok :)
    Ma a technika ördöge miatt szinte az egész délutánom eventezés szempontjából pocsékba ment, mert ~ 15:30-tól 18:45-ig nem tudtam rámenni sem a Edgén, sem a Chromen, sem a Mozillán a hét farmom egyikére sem, annak ellenére, hogy Win 10-em van, komplett Avast-tal. Bár részben telefonon le a Puffinnal le tudtam aratni, de eventezni már nem, ezért kénytelen voltam este. Kíváncsi vagyok kapunk-e valami kompenzációt a rengeteg játékos időkiesése miatt? :wuerg: Egy farmon teljesítettem a kitűzött célt, megvan az 1200 Farmpengő. Holnaptól jöhet a többi farm.:p8)

    [​IMG]
    [​IMG]

     
    meszimarsi, Ribiszke, iboly54 és 19 más kedveli ezt.
  4. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Buktam a kuponom, a bónuszokat.....
    Én is várok valami jó kis bónusz kódra :D
     
    Ribiszke, _Cygnus_, h.lajosvilmos és 9 más kedveli ezt.
  5. ritasoros

    ritasoros Fórumlakó

    Sziasztok,

    A varázsfát ki tudtam váltani, én most ezt szerettem volna.:D Nem veszek most több fatermést. Én sem tudtam belépni tegnap este, buktam kb. 60 csodagyümölcsöt.:( Remélem, ma már nem lesz több probléma.:music:
     
    Gio, h.lajosvilmos, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Szép napot !
    Tegnap oszt jól kiszúrt velünk a BP!!! :D
    Egy darabig görcsöltem a belépéssel, de aztán feladtam.
    Nem is próbáltam, csak ma reggel.
    Az ugye úgy van, hogy elvárják tőlünk, hogy szorgalmasan, naponta többször is belépjünk, csinálgassuk, egyebek! Ehhez a stabil technikai háttér is kellene, mert így.....Egy rakás szarkaláb! :D
     
  7. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az előzetes tesztekkel ellentétben 200. szint után is megy tovább, tehát 201, 202, 203................végtelen.
    Tehát ugyanúgy működik, mint az első gyümölcspiac.
    Az ismertetőt is módosítottuk ennek megfelelően!
     
    Gio, HéricsBáró, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  8. Borostyán

    Borostyán Törekvő

    Annyira örülök, hogy levezettétek, hogy megéri több milliót beáldozni a FP-ért. Sehogy se értettem, hogy hogy éri meg többet beadni a drágább FP megszerzéséért. Na, most felfogtam. Nem éri meg, csak gyorsabb, és több ! Innen el lehet dönteni, hogy ki áldozza be a raktárkészletét. :D:D:D
     
  9. OK!
    És a doktorit ebből mikor írod!
    Szerintem egyszerűbb táblázatosan!
     
    Domos52, borderland57, imike911 és 3 más kedveli ezt.
  10. kendazúr

    kendazúr Fórum-zöldfülű

    de jó!!!, hogy kiszálltam Hatvannál!
    csak azt nem értem, hogy ha a teszt alatt visszaugrik, ki az az okos fejlesztő, aki annyira ráér kibabrálni éles verzióban a játékosokkal. Ehelyett nem talált más programozási munkát magának ?
     
  11. gymikii

    gymikii Fórumlakó

    Sziasztok!
    Ez a felreppenő minek van? Tök felesleges volt kirakni a fáimat, nem vagyok vele előrébb....Ez így gáz!!
     
    borderland57, kovacstne és bindi5454 kedveli ezt.
  12. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia!

    A teszt és az éles verzió nem egyszer eltért már egymástól.
    Nagyon sokan tisztában vagytok ezzel, akik a csevegő topikok törzslakói.
    Lehet ellene nemtetszést nyilvánítani, attól a tény tény marad.
     
    Gio, HéricsBáró, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  13. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Aki reggel nem váltotta ki Rackó ajándékát és délutántól nem tudott belépni ő még azt is bukta. A havi utolsó ajándékról is lemarad.
    Egyenlőre csak a csodagyümölcsöt dobáltam be a legkisebbhez. :D Lassan kiürül a piac is. Hamarosan mindenki rászorul hogy maga termesszen. :D Nekem ez nem újdonság. A folyamatos készletbeadást követően ha ez egész évben így tart majd kíváncsi leszek a TOP-ra ha még lesz.
     
    Ribiszke, HéricsBáró, vm68 és 9 más kedveli ezt.
  14. kendazúr

    kendazúr Fórum-zöldfülű

    ezzel mi játékosok tisztában vagyunk, csak szívesen olvasnánk már egyszer olyat, hogy a teszt rosszabb eredményt mutatott, mint az éles verzió, de az ember míg él - remél !
     
    h.lajosvilmos, anci0915 és bindi5454 kedveli ezt.
  15. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia!

    Ilyenre is volt már példa, azonban az emberi természetből fakadóan csak a rosszat tudjuk emlegetni.......
    A témát tovább boncolgatni fölösleges.
     
    Gio, HéricsBáró, h.lajosvilmos és 2 más kedveli ezt.
  16. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok!
    A top-ra készülés egy folyamatos, átgondolt munka, ettől engem egy varázsfa vagy 2 kupon, el nem tántorít. Most megkétszerezem inkább a csengőpengő készletemet, február van, ha csak árában tudom,szép lassan visszavásárolni a dolgokat is megérte. (de a célom most egy rózsa méhészet felépítése bevallom o_O)
     
    meszimarsi, Gio, Ribiszke és 11 más kedveli ezt.
  17. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Biztos hogy lesz TOP de valószinú hogy kevesebb terméssel is be lehet majd jutni a TOP-ba és ez így lesz jó mert aki arra készül nagyobb a valószinúsége hogy sikerül neki aki meg év közben akarja az eventeket csinálni az meg arra gyújt mindenki döntse el mi fontosabb neki:)
     
    meszimarsi, Gio, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.
  18. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Szia. Kicsit még korai elemezni,de ne fogadj rá túl nagy tételben,hogy kevesebb lesz a TOP alja...8) (de végül is bejöhet,ha 19-re húzol még lapot ;))
     
    meszimarsi, Gio, HéricsBáró és 11 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Egyre drágább ez a Farm Pengő! De csábító a bolt kínálata8).... Így ma is dobáltam be egy keveset:music:.. Bár a nagy banáncsomagtól messze vagyok...:wuerg:
     
    h.lajosvilmos, meszimarsi, Gio és 5 más kedveli ezt.
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok! Ismét kidobál a rendszer? Alighogy beadtam a gyümölcsöt rögtön kidobott. Nem is merem újra elkezdeni.
     
    _Cygnus_, bindi5454 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.