Visszajelzés Gyümölcspiac eventcsevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok! Azt hiszem, jól haladok...az 1 pengős oszlopban a 42. sorig adtam be(61000/fp), a 3 pengősben a 41. sornál tartok, de a 42. sort még beadom (60900/fp), a 8 pengősben pedig a 47. sorig adtam be, de itt is tervezem még a következőt (60900/fp). Így 555 fp tudok tartalékolni. Tovább biztos nem megyek, ennél többet nekem nem ér a pengő...
     
  2. tanyasinagyi47

    tanyasinagyi47 Haladó

    Sziasztok
    A Bahás fatermések zömét most becserélem farmpengőre, gazdaköri feladatokba főleg az új fák termései szükségesek, régiekből kell tápokhoz, feladatokhoz nagyon kevés fogy. A pajta újratölthető, nem sajnálom kivételesen a terméseket, a szupertáp, a farmarany, az arató kupon, na és a kék fácska fontos nekem, ha másra nem is , ezekre gyűjtök folyamatosan. Remélem, hogy legközelebb megint 0-ról lehet indulni a beszállításoknál.
     
    meszimarsi, Gio, lüszilke15 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Bruttó 1.000 FP van :inlove: Nettóba amit itt eddig szereztem 903 db eddig :pMég most se tetszik az egyenkénti beadogatás :cry:

    Kicsi kosár : 12. szint

    Közepes kosár : 2. szint

    Nagy kosár : 113. szint
     
    meszimarsi, Gio, -Mayacska85- és 2 más kedveli ezt.
  4. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Hát, Báró :) kifizetődött neked a sok gyümi gyűjtőgetés. Gratula! :D
     
  5. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Szia. Egy kicsit számolgatnék a helyedben,melyik szint mennyire éri meg,de a te dolgod... ;)
     
    Gio, Fätum, marcsi152 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. valibori69

    valibori69 Törzsjátékos

    Tudom nem kötelező ebben a játékban semmi. Sajnos így kell fogalmazni. De a játékírók is tudják, hogy mi akik régóta játszunk, és szeretjük is, szeretnénk max teljesíteni. Már nem megy. És sajnos az új játékosok is ezért mennek el. Érezni a mentor szobán. Ez az event így lett megírva.
     
    Evita-55 kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha h.lajosvilmos
    Eggyértelműen a 8 FP-és .:inlove: Nekem legalábbis az éri meg legjobban . :p
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  8. BBke

    BBke Fórumlakó

    Kicsi Kosár 12. szint: 31.000-be kerül 1 FP (1 Farmpengőt ad)

    Közepes Kosár 2. szint: 24.900-ba kerül 1 FP (3 Farmpengőt ad)

    Nagy Kosár 113. szint: 106.400-ba kerül 1 FP (8 Farmpengőt ad)

    Szerintem rossz taktikát választottál, de Te tudod :)
     
    Gio, bindi5454 és marcsi152 kedveli ezt.
  9. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Milyen bónuszt kaptunk?az eventet elkezdtem ,de hamar abba is hagytam
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  10. lippi02

    lippi02 Fórumlakó

    Na, még két event , ahol lehet farmpengőt szerezni, és meglesz az 50 farmaranyra valóm. Aztán még nyolc farmpengő gyűjtős event, és meglesz a varázsfa is. Csak ki ne szedjék addigra a kínálatból, mint Valdinál a Páncél Pannit :(
     
    meszimarsi, Gio, Evita-55 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Tomo1976

    Tomo1976 Törekvő

    Sziasztok !! Lehet nem jó helyen teszem fel a kérdésem , de a Varázsfát csere napon lehet cserélni vagy nem ? Előre is köszönöm a válaszokat és minél több farmpengőt mindenkinek !:)További szép napot :)
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  12. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    A varázsfa az eddigi tapasztalatok alapján nem cserélhető!
     
    Gio, bindi5454, marcsi152 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Melan fenti táblázata szerint haladtam. Kiváltottam a 60 db szupertápot, az 5x20 szupertápot, a 2-2 galagonya, selyemakác, tamariszkusz, barátcserje fákat, és itt be is fejeztem. Legközlebb megpróbálom a szupertrágya és a munkáskupon csomagokat. Köszönöm szépen mindenkinek a sok számolást és táblázatos kimutatásokat, nagyon jól tudtam használni. :inlove:
    Az összegyűlt csodagyümölcsöket még beváltom az utolsó órában. Szerintetek mit érdemes még kiváltani?
     
    meszimarsi, bindi5454 és Gio kedveli ezt.
  14. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia!
    Először is Boldog Születésnapot !
    Érdemes tartalékolni is, mert nem lehet tudni, hogy következő hónapba lesz e FP-s event.
    Jónás nekem ezt írta a gangon:
    "Tartalékolni soha nem árt. Nem lehet ilyen távon biztosra menni, mivel nincs még kész a jövő havi műsor - arról nem is beszélve, hogy ha készen van, még utána is változhat. Arra azért lehet számítani, 1-2 havonta lesz olyan alkalom, amikor lehet az FP vagyont gyarapítani."
     
  15. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Köszönöm szépen!
    Igen, az utolsó kiváltást már elteszem tartalékba. Nem lesz túl sok, bár most 5 területen is nagyrészt fák vannak.
    Most kitolom az orrom a szabadba, szép napot Mindenkinek! :)
     
    meszimarsi, Gio, Rylee86 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Szia Báró!
    Lehet hogy neked nem tetszik az egyenkénti beadogatás de neked most már jobban megérne a kicsi és közepes kosarakat beadogatni kevesebb gyümölcsből több FP lenne de utána számolhatsz te is;):)
     
    Gio és bindi5454 kedveli ezt.
  17. Zsolti23

    Zsolti23 Fórumlakó

    Sziasztok! Most vettem rá magamat, hogy belenézzek ebbe az eventbe. 58.000-ig csináltam meg mindegyik árusnál, mármint hogy levezetve 58.000 volt 1 pengő. Csak egyedül a 60 db szupertápot váltottam ki. Aki a szupertápokra hajaz, mint én, annak csak ez éri meg, a másik 2 szupertáp kínálattal ne foglalkozzatok. Minden hónapban ki tudjátok váltani ezt a 60 szupertápot 120 pengőért és még mindig ez a legjobban megérős. A bodega nem tűnik el. Sajnos. Nekem egyáltalán nem tetszik ez a *** bodega. Nem tetszik, hogy lusták normális eventnyereményeket kitalálni és betették állandóra ezt az elemet. Nekem ez arra utal, hogy ha nincs ötletük, akkor fogják ezt bedobni, hogy "hú basszus mit csináljunk, ja ott a bodega , majd jó lesz az eventnyereménynek." Elnézést, ha valakit megsértettem, lehet h nektek bejön ez az új dolog, számomra ez rossz irány. (más kérdés, h beadogatni is borzalmas volt egyenként a dolgokat.)

    Elnézést érte.
    *** moderáltam!/mamarygen
     
    Utoljára szerkesztett: 12.2.17
    lüszilke15 és bindi5454 kedveli ezt.
  18. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    ALoha Báró Úr:)
    Igazságot nem akarok tenni :) Táblázatot is hoztam a legjobban megérő verzióról:)
    Kis helyesbítés:)
    113. szinten a 8 FP nem lehet 106.400 csp, mikor az első szinten már 224.000-et kérnek:) Vagy félre értettelek?:music:
     
    bindi5454 és HéricsBáró kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Rylee

    Köszi :inlove: asszem belezavarodtam :oops:De mindegy , csinálom ahogy tudom :p
     
    Rylee86 és bindi5454 kedveli ezt.
  20. janiszuzy70

    janiszuzy70 Utánpótlás-írogató

    valaki megtudná mondani a teliholdas ládát hol találom és mit takar?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.