Visszajelzés Gyümölcspiac eventcsevegő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 8.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!
    Ezennel megnyílik a "Gyümölcspiac event" csevegő

    Az event kezdete (várhatóan): 2017. június 09. (péntek) 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan): 2017. június 11. (vasárnap) 22:00 óra



    Az event részletes leírása az Eventismertetők között olvasható:
    Eventismertetők

    Az eventek teljesítéséhez taktikai segítséget itt olvashattok:
    Segítség az eventekhez

    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre.
    Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!

    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére:
    Panaszkönyv

    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!
    További tudnivalók a fórum használatáról:

    Házirend

    Copyright © 2010 - 2017 Magyar FARMERAMA csapat

    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Mint olvashattátok, nem készült táblázat a beadandó mennyiségekhez, még az első 10 lépcsőhöz sem.
    Ennek 2 egyszerűnek mondható oka van:
    • Nem szabályszerűen növekszik a beadandó mennyiség
    • Hivatalos tájékoztatóban az első beadás szerepel, de teszt alapján sem volt megírható, mert teszten már az első beadás sem stimmel a hivatalos tájékoztatóval (elég gyakori dolog, hogy teszt és élesben nem ugyanaz).

    Mint írtam, nem szabályszerűen növekszik a mennyiség, tehát "S" beadás esetén nem jelenthető ki, hogy +1000 ponttal fog nőni, lehet, hogy az egyik 1000 értékű faterméssel fog nőni, a következő 1500, utána 1700. Az viszont biztos, hogy adott mértékben fog növekedni minden farmon.

    Számok példaértékűek!
     
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Most a szokásomtól eltérően elég sok bahás fát leadtam. Se tamarillóból se cukoralmából nem kell 10000-es készleteket fenntartani.
    Túl nagy cél , nincs mostanában elég sok sima pörit váltok ki(kosza hozamokra Partyra sok mindenre jó.
    :)
     
    Kuzdern, -gyöngy-581 és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Ügyes voltál :)

    Megszámoltam egyetlen egy bahás beadás 7 kattintásba kerül amiért 8 pengőt kapok (+ a fatermés értéke amit még adok érte).
    Hiába van fatermésen egyszerűen nem akarok ennyit kattogni..

    Képet nem mentettem, de leírom meddig bírtam cérnával:
    8 FP: 2,469,192-nél tartok

    3 FP (ennek a haladását már nem bírtam, abbahagytam) 269,527

    1 FP ? olyanig el sem jutottam :D

    Szóval most is megállapítottam ügyesebb és monotonitást tűrőbb vagy, mint én xD:cry:xD
    Nekem is kell a farmpengő, de megvárom amíg megreformálják ez a piacot egy kicsit, aztán majd kapnak tőlem többet is, mert ez így drága, nem szapora, nem halad és enyhén szólva is kimerítő művelet számomra :D

    PS: Már délután akartam ide írni, csak zárva volt a topik :)
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Úgy szoktam csinálni , hogy felállítok egy célt .
    Annak veszem a felét .
    Ha a feléig eljutsz , utána valahogy könnyebben száguldasz , akármennyi a fennmaradó bármi .
     
    -gyöngy-581, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  6. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne a tapasztaltabbak felé.
    A gyümölcspiacos eventet hogy érdemes csinálni?
    A kis- közepes- vagy nagymennyiséget éri meg?
    Tudom hogy nőnek az értékek és nem szabványosan nőnek, de úgy sacc/kb kérdezem, mert ahogy nézegettem a kis- és közepes mennyiség jobban megérik mint a nagy.
    Válaszaitokat előre is köszi! :D
     
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    A beadandó értéket mindig oszd le 1 FP-re, és azt hasonlítsd össze.
    Például, ha a kicsinél elmész 100.000-ig, akkor 3 FP-nél elmehet 300.000-ig, a 8 FP-nél pedig 800.000-ig a beadásokkal. Mindenki maga dönti el, hogy neki mennyi pajtaérték ér meg 1 FP-t
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.20
    Fuhur, HéricsBáró és imi010 kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája


    Az előzőre dobtam még rá még egy picit . A következő ilyen mini eventnél már egy új egeret is kell vennem .

    Ez a 1 FP : [​IMG]

    Ez a 3 FP : [​IMG]

    Ez a 8 FP : [​IMG]

    Ennyi farmpengőt szereztem : [​IMG]
     
    Kuzdern és -katalinjani- kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt tudod, hogy ezért a 950 FP-ért kb. 410 milliós pajtakészletet adtál be?
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem én ezért nem csinálom..;)
     
    -BombadilToma- és HéricsBáró kedveli ezt.
  11. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Már én ezzel nem töröm magam különösebben. Fám sincs sok kint. 2 napra, vagy mennyi, nem érdemes átpakolni a farmot.
    Nekem túl drága. Majd FP jön máshonnan. Hisz a ládáim is csurig vannak. 124 csodám van, azt majd lehet beadom valahova. Ennyi.
    Most meg különösen élvezem a "láblógatást". Végre kis nyugalom van a farmon. Szépen megy a saját tempómban a dolog. Annyira, hogy az este üresen maradt a baha :D :D Mentem volna aratni most, hát nem volt mit. :D Hirtelen azt hittem valami támadás ért itt is és ellopták a termést :D

    A legnagyobb sikerem, hogy most reggelre sikerült 100%ban kinemesíteni a gyékényt végre. Az utolsó 5-6 kör(vagy több is?!) üresjárat volt. Már majdnem azt hittem befonom a nem létező hosszú hajam :D
     
    Utoljára szerkesztett: 8.4.20
    ho-hoboy kedveli ezt.
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok kedves Játékostársak!

    A Gyümölcspiac csevegő ismét megnyitja kapuit!


    A jelenlegi Gyümölcspiac event várható vége : 2020. augusztus 26. (szerda) 22:00 óra.

    Szokás szerint az eventes dolgokból csak a felröppenő kell hozzá, ami egy különleges kellék, a Csodagyümölcs:
    [​IMG]
    Kizárólag fák aratásakor röppenhet fel.
    Farmos fák és bahamás fák egyaránt adják a Csodagyümölcsöt!
    (főfarm, szédült szántó, erdei tisztás, baha ültetvény, esőerdő, zuhatagok szigete)

    Jó szórakozást! Sikeres játékot kívánunk!
     
  13. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok! Esetleg van e valakinek ötlete hogy hogy kell beadni a csodagyumolcsoket? hogy éri meg legjobban?
    Köszi
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Szerintem úgy érdemes beadni a gyümiket hogy mindig megnézed, hogy 1 farmpengőért milyen értékben kér .
    Vagyis a közepest osztod hárommal, a nagyot meg nyolccal.
    Indulásnál a kicsi éri meg , de utoljára 410 millió értékben dobáltam be itt , és 950 FP-t szereztem .
     
    -gyöngy-581 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A gyümölcspiac nem olcsó módja a FP szerzésének, de alkalmas a felesleges fatermések becserélésére. El kellene döntened, hogy mennyi FP-t szeretnél szerezni, VAGY mekkora értékben adnál be faterméseket. Ha ez megvan, akkor megmondom, melyik standot meddig szolgáld ki.
    Én - ha foglalkozom vele - legfeljebb addig adok be, amíg összességében 1 FP 50000 CSP értékű fatermésbe kerül. Ehhez az utolsó beadások: az első standon 81104, a 2. standon 253831, a 3. standon 672934 CSP. Ez összesen 66 beadás 13,5 millió értékben, és 271 FP az eredmény.
     
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok kedves Játékostársak!

    A
    Gyümölcspiac event véget ért, a gyümölcsös kofák hazamentek.

    Remélhetően mindenki beváltotta az összes Csodagyümölcsét,
    meg amennyi gyümölcsöt még akart azon kívül, hogy egy kis csörgő-zörgő farmpengőre szert tegyen.

    A csevegőt a gyümölcsárusok legközelebbi látogatásáig,
    ideiglenesen berekesztjük.

    További kellemes időtöltést kívánunk a kedvenc játékunkkal!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.