Hencegő event

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: berni112000, témanyitás ideje: 30.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. berni112000

berni112000 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Már korábban írtam amiatt, hogy nem találom a kezdő hencegő nevezetű event tárgyamat. A mai napon megszereztem hozzá a fejlesztést és még mindig nem találom. Az lenne a kérdésem, hogy mi lehet ennek az ok, valamint rá tudna e valaki nézni, hogy csak én nem találomvagy tényleg eltünk mert arra emlékszem, hogy nem tettem le seova.
    A gazda nevem és ID-m: Gazda: berni112000 ID: 32200255
    Előre is köszönöm a válaszokat

Berni112000

2. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Az alapdekort mindenki megkapta, aki az event 5 hete alatt belépett a játékba.
    Ha úgy emlékszel, nem tetted ki sehová, a Menüdben kell lennie.
    Írd be felül a keresőbe, hogy hencegő, meg kell jelenjen.
    Ha mégsem találod, lehetséges, hogy már ráhelyezhetted a fejlesztéseket, és olyankor megváltozik a nevük.
    Itt megnézheted hogyan változnak az elnevezések: https://board-hu.farmerama.com/thre...öri-küldetések-hétvégékre.19433/#post-1094011

Kérlek, nézz körül eszerint a farmodon.

Viszont szükségtelenül nyitottál új topikot.
    Kérdésedet bármelyik Segítségkérő topikban feltehetted volna.
    Például itt: https://board-hu.farmerama.com/threads/eltűnt-tárgyak-keresése-Ól-fa-dekor-elem.19461/
    Kérlek, ha továbbra sem találod a dekort, ebbe a topikba hozd át a problémádat.
    Valószínű viszont, hogy csak reggel tudja megnézni egy kolléga, mivel most nincs szolgálatban olyan, aki ezt megtehetné.

Kérlek, hogy ismerkedj meg a Fórum felépítésével is, valamint a szabályokkal!
    Fórumszabályzat / A fórum felépítése és használata

Ezt a topikot zárom!

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.