Bug Hibák észlelése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. olaszpatrik2001

olaszpatrik2001 Utánpótlás-írogató

sziasztok tud valaki segiteni hogy tudom megnézni melyik szerveren vagyok?

2. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Nem tudod megnézni.

A farmerama játék mindenki számára ezen az egy szerveren fut, a száma: 171.

3. ektorp

ektorp Járnitanuló

köszönöm a választ, továbbítottam a kérdésemet.

Kuzdern kedveli ezt.
  4. babo0810

babo0810 Aktív író

szia bocsi de segitségetr kérnék ma a második napja hogy a bahamalomban nem találom a cápatápopot nem tudok cápatápot keverni mi lehet a probléma ? ID : 15518191

5. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A cápatenyésztés előkészítése a játékban most van.

A cápa titokállat volt eddig, de a tenyésztéshez bahás állat kategóriába került.

Így a Maja majmok szentélyében a cápatanya szobor (új szobor) kiválasztása vár mindenkire. (2. kamra)
    Ára 30 arany banán.
    Ha a kiváltás megtörténik, az állat tápját lehet készíteni a malomban, a cápa is és a tápja is vásárolhatóvá válik a piacon.

Sőt, több cápatanya ól is megvásárolható válik a szigeti piros kosárból.

Mindezek segítik, hogy készülni lehessen a tenyésztésre, tömegesen lehet így az állat előállítást tervezni, megoldani.

Itt a közlemény, olvasd el kérlek:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/megújuló-cápatanyák-a-gazdaboltban-cápatenyésztés-előkészülete-2020-január.19073/#post-1066062

6. BelkaMimi

BelkaMimi Törekvő

Sziasztok!
    A beállítási oldalon miért nem tudom az e-mail címemet módosítani (a megadott mailt már 2 éve nem használom, be szeretném állítani az új címemet).
    A segítséget előre is köszönöm!
    BM

7. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Ha tudod olvasni a régi címedet, akkor a változtatás 2. lépése, hogy oda belépve kell jóváhagynod, kattintanod az e-mail-cím megerősítési szándékodat. Ezután az újonnan megadott e-mail-címedre is érkezik egy levél, melynék szintén jóvá kell hagyni a változtatási szándékodat.
    Ha a régi címedet már nem tudod olvasni, fordulj a supporthoz, add meg számára az újat, melyen tudod olvasni a válaszát.

Válaszd az általános kérdések témakört! Részletesen leírva mi a problémád.
    Support válaszát, a megadott email címeden olvashatod majd.

A supportot a farmodról az alalábbi módon éred el:

A supportról bővebben az alábbi linkre kattintva olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-support.6729/

8. tibidabo

tibidabo Utánpótlás-írogató

Egész nap szinte elérhetetlen a játék, ha mégis belépek egyik kertből a másikba nem tudok átmenni. Most éppen a gazdakörben 352 új feladatot jelez, persze megnyitni nem engedi. Ez csak nálam probléma? Mert több farmon játszom és mindegyiken így van. Köszi a választ.

9. Othep

Szia.

A játék ma teljesen rendben működött.
    Javaslom, feltétlenül végezz el egy géptakarítást, sütitörlést.
    Ha több farmod van, összeakadhattak, bezavarhattak a sütik.

10. vica0813

vica0813 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Nekem sem sikerül megváltoztatnom az e-mail címemet. amikor beírom az újat és a továbbra kattintok, hibaüzenet jön, hogy az oldal nem működik. Egy rég nem használt e-mailt szeretnék lecserélni.
    vica0813 ID: 20031635

11. Othep

Szia.

Ha semmiképpen nem tudsz bejutni a régi e-mail címedre, fordulj a Supporthoz.

Válaszd az általános kérdések témakört! Részletesen leírva mi a problémád (minimum 140 karakterrel).
    Adj meg számára egy másik e-mail-címet, ahol a válaszát fogadni tudod majd.

A supportot a farmodról az alábbi módon éred el:

upload_2020-1-25_20-31-55.png

A supportról bővebben az alábbi linkre kattintva olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-support.6729/

12. BelkaMimi

BelkaMimi Törekvő

Köszönöm a válaszod!
    De egy 500 hibaüzenettel nem is enged az 1. lépésnél tovább.
    Az már más kérdés, hogy a régi e-mailem szerintem zárolva is van, mert már 2 éve nem léptem be...
    Írok a supportra
    Üdv.:
    BM

13. évaauth

évaauth Junior szaki

Sajnos megint lassú a játék! Csak nálam van igy? A gépem teljesen új,pár napja vettem.

14. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Jelenleg nem tapasztalunk lassulást, illetve nemzetközi jelzést sem láttam még eddig.

15. Kata_rzis

Kata_rzis Fórum félistene

Sziasztok!
    A felhők rendezgetése során tűnt fel, hogy a "Mozivarázslat" felhősor, ami csak TP-t ad, véletlenül "Egyéb bónusz sorok" kategóriába van sorolva, így a bónuszt adó felhők között jelenik meg. A besorolást - a rend kedvéért :) - javaslom átállíttatni "Haladási sorok" kategóriára.
    Üdv, Kata

16. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Jogos, továbbítottam a központ számára, köszönjük a jelzést.

Kata_rzis kedveli ezt.
  17. Nelli60

Nelli60 Járnitanuló

Sziasztok! Most léptem be újra a farmomra, mert nem sokára aratnom kellene az eventnövényemet és meglepődve látom, hogy valami keveredés van , mert a jobb felső sarokban olyan növények jelentek meg amiket én nem ültettem, plussz egy titokfa és a tenyésztelepben is megértek a betett állatok, amiket nem én tettem be. Ezen kívül a farmaranyam is több volt 200-nál, most pedig csak 99 van. ID: 2744989 Nelli60

18. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Ha biztosan nem te tevékenykedtél a farmodon és más családtagod sem fér hozzá, vagy lépet be a farmodra.

Sürgősen változtassál jelszót!

Jelszó változtatáshoz az alábbi linken találsz segítséget:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/felhasználói-adatok-változtatása-e-mail-cím-megerősítése.577/

Kuzdern kedveli ezt.
  19. Eraska78

Eraska78 Utánpótlás-írogató

sziasztok!Valami nem stimmel a felhőimmel ne jelenik meg mindegyik. Meg tudnátok nézni? ID1381096

20. Nelli60

Nelli60 Járnitanuló

Megpróbáltam megváltoztatni az ajánlatod után, de nem sikerült, mert miután a tovább gombra kattintottam, azt írta ki, hogy az oldal nem működik. Most még megpróbálok egy géptakarítást.

Utoljára szerkesztett: 26.1.20
    Kékmadár1 kedveli ezt.