Bug Hibák észlelése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Sziasztok!

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket, és az User ID számotokat, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

Mielőtt bármit írnátok ebben az alfórumban, érdemes az írás témájának megfelelő topicba tájékozódni: másnak volt-e már hasonló problémája, és ha igen, akkor arra milyen választ kapott. Aki "századjára" írja meg ugyan azt a hibát, számíthat arra, hogy írása válasz és külön indoklás nélkül törlésre fog kerülni. Ennek egyszerű az oka: nincs értelme ugyan azt a választ megadnunk az Ő számára is, mint amit a többi játékos már megkapott korábban.
    Igen, az olvasás legalább annyira fontos, mint maga a kérdezés.

ID.gif

Ha valaki csak panaszkodni szeretne valamire, annak a panaszkönyv áll a rendelkezésére.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/panaszkönyv.14375/

Mint látjátok, ez a kérdések alfórumban helyet foglaló kérdések topic. Ezért mindenkit megkérnék arra, itt csak kérdését tegye fel.

Minden más jellegű hsz. OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:
    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése
    - moderátori válasz kommentálása[/B]

A fórumra vonatkozó előírásokat itt találjátok meg:

https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/farmerama-a-fórum-szabályzata.6827/

https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-fórum-felépítése-és-használata.6864/

Kérek Mindenkit a szabályok betartására, a sikeres és hatékony fórumozás érdekében.

Köszönöm.

2. Olivafarm

Olivafarm Fórum-zöldfülű

Az utóbbi időben tapasztaltam, hogy feladatok teljesítésekor a farmmunkást nem kaptam meg. Most pl a Tejivó feladatnál az 50 órás farmmunkásom nem érkezik a dobozomba. Szeretném kérni a lemaradt jutalmakat. Köszi!

3. Csocsoovb

Szia!

50 órás munkás kupon nem létezik.
    A nyeremények egy része nem munkás kupon, hanem farmmunkások x órára. Ezek azonnal induló nyeremények, nem kerülnek be a menübe.

HéricsBáró kedveli ezt.
  4. Olivafarm

Olivafarm Fórum-zöldfülű

Értem, köszi. Viszont azonnal sem indult, nézz rá kérlek. Minden alkalommal néztem a dobozon kívül is, hogy talán aktív azonnal, de nem. Ezt kb 1 hete tapasztalom, 2-3 ilyen eset volt. Ennek az 50 órásnak akkor kb 10 órája aktívnak kéne lenni.

Csatolt fájlok:

• farm.JPG
      farm.JPG
      Fájl mérete:
      126.8 KB
      Megtekintések:
      35
    Utoljára szerkesztett: 5.5.20
  5. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Ahhoz, hogy az ellenőrzést megtehessük, a farmod azonosító adatai nélkülözhetetlenek.

Farmnév és ID szám a játékkeret alsó részéről.

Pótold kérlek!

6. Olivafarm

Olivafarm Fórum-zöldfülű

Gazda: Olivafarm ID: 56127357

7. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Olivafarm!
    Az ellenőrzésre jogosult kollégám megnézte a kérdésed alapján a teljesítéseket, és megállapította, hogy
    2020-04-18-án 01:10:59 órakor teljesítetted Tejivó küldetés azon feladatait, amelyekben a munkásokat megnyerted.
    Minden nyereményt megkaptál, de már lejártak a munkások, mivel azok azonnal induló munkások voltak.
    Ha egy gazdaköri feladatban ilyen jelű munkásokat kapsz: upload_2020-5-5_11-21-22.png , akkor azok azonnal indulnak, ha pedig ilyent: upload_2020-5-5_11-24-49.png , akkor ez pl. egy 1 órás munkáskupon, ami a menübe kerül, és egy általad kiválasztott időpontban használható fel.

rozo52, Kuzdern, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Lizikertje

Lizikertje Kivételes tehetség

Szia! Most elösször ültettem Piros levelű bazsalikomot , és lássatok csudát, lila lett mire beérett. Vagy csak szintévesztő lettem?

Kuzdern és Fatther kedveli ezt.
  9. Olivafarm

Olivafarm Fórum-zöldfülű

Jó, mindegy. Ma éjjel csináltam meg a tejes feladadatot, azután írtam. Köszi.

10. Havasi_Gyopár

Szia Lizikertje!
    Rossz szemüveggel nézted! :D Hát ez bizony ilyenre sikeredett. :D
    Piros levelű bazsalikom
    (régi eventnövény)
    [​IMG][​IMG]219.07:5012028810430egyéb

rozo52, Lizikertje, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  11. rozsakukac

rozsakukac Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó helyen kérdezem, de van valami oka annak, hogy a tenyésztésnél jelenleg egyszerre csak egy tenyésztés megkezdését engedi a rendszer? Sem a szám ablak (amiben elvileg be lehetne írni, hogy ugyanabból az állatból hánynak a tenyésztését szeretném megkezdeni), sem pedig az a gomb nem aktív, ami az elérhető helyek maximumáig engedné a tenyésztést.

Előre is köszönöm a választ!

Gazda: rozsakukac ID: 15971843

12. dabaka

dabaka Fórum-zöldfülű

Nekem is ugyanez a problémám....

13. Havasi_Gyopár

Sziasztok!
    Nézzétek meg légyszi, hogy a tenyésztő robot aktív-e, vagy sem.
    Ha nem aktív, akkor ez látszik: upload_2020-5-6_14-56-53.png , és akkor egyenként kell ki-be pakolni.
    Ha aktív, akkor ehhez hasonló: upload_2020-5-6_14-58-21.png , vagyis a kombájn jel és a betakarítási szimbólum között mutatja az időt, hogy meddig aktív.

14. rozsakukac

rozsakukac Fórum-zöldfülű

Köszi szépen!

Kuzdern kedveli ezt.
  15. dagi18

dagi18 Fórumelemző

Sziasztok!

Nekem úgy tűnt lenullázódott az illatos varjúháj.
    Belépéskor mintha kiírta volna, hogy visszaváltotta.
    Megnéznétek?
    ID szám az aláírásomban.
    Előre is köszi
    üdv.

16. turbokné

turbokné Fórum-zöldfülű

turbokné 14541510 Tegnap 14.30 körül a szerencsekeréken kaptam egy 200 %-os termés bónuszt 24 órára, azonban ma a reggeli bekapcsolás után már nem adta a bónuszokat

17. Sárika555

Sárika555 Törekvő

A 200% os csak 12 órás lehet a keréken.

Kuzdern és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  18. Havasi_Gyopár

Szia Dagi!
    A Molyhos napvirágot és az Illatos szappant váltották át.
    Nem lehetséges, hogy azért fogyott el az eventnövényed, mert mindet beadtad a malomba, hogy viking erőlevest csináljál?
    Pillanatnyilag nincs olyan kolléga a közelben, aki jogosult arra, hogy ránézzen a farmodra, hogy láthatná, hogy mi történt?
    Ha elfogyott az eventnövény vetőmagod, akkor türelmes várakozást kívánok, mert legkésőbb 5 óránként ad 5 db új magot a rendszer, amit ismét felszaporíthatsz, hogy többet tudjál elvetni a gyarapításhoz.

dagi18 kedveli ezt.
  19. zsuzsi621

zsuzsi621 Fórum-zöldfülű

Sziasztok zsuzsi621 vagyok id18416451 A mostani tenyésztős eventet meg csináltam és nem kaptam meg se a pók se a csiga fejlesztéseket

20. Csocsoovb

Szia!

Azért nem kaptad meg őket, mert még nem teljesítetted a feladatokat. Egyik helyen 1, a másik helyen 11 db jelvényt kell még beadnod.