Bug Hibák észlelése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. fraudragon

fraudragon Rutinos

Szép napot!Annyira nem érthető,mert én példáúl nagyon sok mindent az állandóból még soha nem szedtem ki.Akkor elvileg azokból lenni kellene.Vagy áthúzva a kivett,hogy mind elfogyott...de hogy semmi nincs ott az "állandó"-ban az egy kicsit zavaró.

2. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Szia!
    Mivel minden, ami az Állandó fülön volt, limitálásra került, így minden át is került a Limitált fül alá. Ott megtalálod. Ha még nem vettél pl. 50 FP-ért 20 szupertápot, akkor 0/2 jelölést látsz a jobb felső sarkában; ha viszont vettél már júniusban legalább 2 adagot, akkor rajta lesz a piros csík az Elfogyott felirattal.
    Az Állandó pedig azért üres, mert semmi sincs, amit korlátozásmentesen, állandóan kivehetnél.

Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. kislosi2001

kislosi2001 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy a lekvárföző műhelyben szintet léptem. Utána megcsináltam a szokásos feladatokat, azonban a haladási sáv 100%-on maradt. Nem tudok terméket befektetni tovább haladni. Köszi a segítséget!

kislosi2001ID: 8497775

4. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A játékban működő mesterségek legmagasabb szintje az 5.

Ha valaki eléri ezt a szintet, akkor a haladási sáv "teljes zöld" színű marad.

Nincs szükség tovább haladni, nem kell ebben a mesterségben már több terméket beforgatni a haladás érdekében.

Maximum élvezni, hogy minden termék a rendelkezésre áll, használható a farmos termelésben vagy eladható a piacon, elajándékozható (amit lenged a rendszer) a farmtársaknak, barátoknak, szomszédoknak.

A Te farmodon a lekvárfőző mesterség van ezen a szinten már.

Sikeres felhasználást kívánunk!

5. MJade

MJade Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Én is kerestem az állandó kategóriás termékeket. A leírást is elolvastam, ott ez áll: "Az eddigi többszörös vásárlási lehetőség szűkül az állandó kínálatban, limitált érték szerepel ebben a kategóriában is!"
    Plusz külön táblázat van az állandó kategóriás termékeknek.

Viszont, a fenti tájékoztatás alapján ez a kategória megszűnt, pontosabban "nincs semmi, ami korlátozásmentesen" megvehető.
    Ez esetben nem kéne kivenni a táblázatból azt a rekeszt? Vagy nemsokára kerül oda valami, ami nem korlátozásmentes?
    Illetve így a leírást is pontosítani kellene szerintem.

6. mamarygen

Szia!

A hivatalos kiírás a központi ismertető alapján készült. (Előbb, minthogy élesben látható lett volna a végleges megoldásforma 2020. június hónapra.)
    A látvány, ami a szemünk elé tárult az éles játék során, követte azt az elvet, hogyha valami limitált számú lesz, az a saját kategóriájába, a limitált kategóriába kerül, ott lesz látható.
    Emiatt a a döntés miatt az állandó kategória kiürült.

Bizonyára lesz olyan elem, ami újra bekerül a központi döntés alapján az állandó elemek közé a kínálatban.

Amíg ez nincs, addig az állandó csoport üres.
    Az eddigi elemek átkerültek, átköltöztek a limitált csoportba.
    Ott kell megkeresni, mi az, ami egyénenként megvásárolható a farmpengők használatával.

2020. július elsején, a farmáruda havi frissítése - eddigi menetrend ilyen - várható. (jobb felső ablakrészben a hátralévő napok száma szerint követve)

Amint lesz nyilvánvaló változás, arról hírrel leszünk.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  7. domóca03

domóca03 Utánpótlás-írogató

Szia Modi! Egy kis segítséget szeretnék kérni!
    A profik a magasban játékban az utolsó lépést nem tudom megtenni, a luxus üzemanyaggal
    Gazda: Apóca47 ID: 40181637

Gazda: domóca03 ID: 39676968
    Köszi a segítséget

8. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Mivel a felhő az utolsó nyeremény. És a felhőt nem lehet duplázni.
    Használj egy sima bioüzemanyagot a befejezéshez!
    Legalsó nyíl:
    Megduplázódik az ajándék

Lépések száma: 1 előre
    Szükséges hozzávaló: 1 luxus bioüzemanyag

Speciális tulajdonsága:
    Használata esetén a kiválasztott ajándék mennyisége megduplázódik (a felhőt kivéve).

Tehát pl. kétszeres mennyiségű titokólat, szupertápot, 2 dekort, dupla mennyiségű tp-t stb. lehet szerezni a luxus üzemanyag használatával.
    Csak akkor lehet kiválasztani, ha 1 lépés múlva ajándék következik.
    Köztes (ajándék nélküli) lépéseknél szürke a jele. Így el tudod kerülni, hogy véletlenül elpazarolj egy üres lépésre ilyen értékes malomterméket.

https://board-hu.farmerama.com/threads/profik-a-magasban-2020-június.19668/#post-1108109

9. zsütter

zsütter Járnitanuló

Köszönöm a választ, akkor rosszul tájékozódtam, azt hittem az új rúnák előtt a Barkácscucc XXL 1000db szerszámot tartalmazott, és az új rúnákkal az értékét tudom növelni 2000-ig!
    Köszönöm a választ!

-BombadilToma- kedveli ezt.
  10. Zsófilány

Zsófilány Fórum-zöldfülű

megcsináltam a repülös mostani edventet de az egy dekort nen tudom rárakni a paszujfára!

11. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Pontosan miért nem tudod rárakni?
    Hol akadsz el? Hogy viselkedik a játék? Milyen hibaüzenetet kapsz?

12. -picikefarm-

-picikefarm- Utánpótlás-írogató

Szia!
    Segíts kérlek szépen.
    Megcsináltam a profik a magasban c. eventet, de a bambuszvillám dekorra azt írja, hogy sajnos nincs nálam.Lehet, hogy én bénázok, de nézd már meg légyszi.
    -picikefarm- ID: 48950763

13. Szikrázó

Szikrázó Utánpótlás-írogató

Sziasztok!Miért nem tudok farmmunkás előfizetést vásárolni?Azt írja ki hogy tranzakció nem hajtható végre.Próbálkozzak play play fizetéssel.Úgy meg nekem nincs lehetőségem vásárolni.

14. mamarygen

Szia!

Összeépítetted az alap dekort a fejlesztésekkel?

Az eventes alap dekor: Rozsdás bambuszvillám.

Nézz bele kérlek a linken hozott eventismertető dekoros posztjába:

https://board-hu.farmerama.com/threads/profik-a-magasban-2020-j%C3%BAnius.19668/#post-1108133

-ágianyu33- kedveli ezt.
  15. mamarygen

Szia!

Milyen formával, milyen módszerrel szeretnél rendelni?

A bankkártyáddal engedélyezett a internetes vásárlás? (ezt a lehetőséget a banki szerződés teszi lehetővé)

Ha volt már a játékban ilyen vásárlás, ugyanezzel a kártyával, akkor kérlek, lépj a farmodra egy másik böngésző közreműködésével.
    Így rendelj arról a felületről. Remélhetően sikerrel jársz.

Tedd meg, hogy jelzel, mi a fejlemény a másik böngészőt használva. Köszönöm.

16. -picikefarm-

-picikefarm- Utánpótlás-írogató

17. Suzzy1

Suzzy1 Utánpótlás-írogató

Sziasztok miért akadozik a játék az Chome meg az operán is

18. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A játék jelenleg rendben működik. Nincs jelzés akadásról.
    javaslok egy alapos takarítást a >>CCleaner<< programmal!

19. katica063

katica063 Junior szaki

Köszönöm!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.6.20
  20. Doriszka81

Doriszka81 Járnitanuló

Sziasztok !
    A Farmáruda állandó cikkei mért nem láthatóak ??
    azonosító : Doriszka81ID: 44871326