Bug Hibák észlelése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Piaclady

Piaclady Fórum bárója

Üdvözlet. Nem tudom miért az 5 és 6 úszósapka teljesítést nem tudom megcsinálni mivel nincs + jelem ahol beadhatnám.
    Az felhő már élesítve van azon túl vgyok. Türelmetlenül várom a megoldást ,melyet előre is köszönök.

2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Piaclady!
    Ha kész a felhőd, akkor már nincs mit hova beadnod. Akkor amit azóta event kelléket termeltél, az már plusz, és majd visszaváltják az event után.
    Arra ügyelj csupán, hogy a Medencecápa eventben kapott Síp kellékeket add be a Vízmániás event-ablakba, hogy a csaliládák termelése megtörténhessen. Azokat 23 óránként arathatod, majd kinyitod azokat, és lehet pecázni.

3. Piaclady

Piaclady Fórum bárója

Köszönöm a választ .Az eddigi sípokat már betettem de a a cápás event csak szerdáig tart a pecás meg idők végezetéig .Nem teljesen értem csak félig meddig kapisgálom a pecás eventet nem olyan mint eddig volt de ezzel nincs probléma.
    Van még egy bajom! A felhőt valamiért nem szereti a gépem, mert belassul majd a kép felső részén egy sárga csíkban megjelenik "Webhely böngészője lassítja mit szeretnék csinálni? jobboldalon bezárja vagy várakozik és a a bezáró "X" jel. Hiába próbálom bezárni ugrál a kép le és fel, alig tudtam kitenni a kirakókat többszöri próbálkozásra. Már többször újra indítottam a gépet de csak a Farmerama van nyitva. Erre van segítséged? Köszönöm.

4. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A pecás valóban más mint eddig volt.
    Más eventekből kapunk hozzávalókat hogy a buborékokat kipukkasszuk. Aztán az óra jellel ellátott buborékokat rendszeresen lekattintjuk, és ezekből kapunk csalis ládát a pecáshoz.

A Paszullyal kapcsolatos problémádra kérlek olvasd el Beko írását, az alábbi linkre kattintva:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-észlelése.19465/page-48#post-1115919

5. benikemark

benikemark Utánpótlás-írogató

Sziasztok. Olyan problémám lenne (lehet nem is probléma, de csak most vettem észre), hogy a pajtámban az egyéb fül alatt találtam ilyeneket: szappankő, szakácskötény. Ezek mik? Honnan lettek? Aktívak, tehát nem olyan, mint a vásári zseton vagy a renzó jegy. Felvilágosítanátok? Vagy ez egy hiba? Köszönöm

6. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Szia
    Biztos nem váltották vissza
    Szappankő ennél az eventnél volt : https://board-hu.farmerama.com/threads/vissza-a-múltba.15427/
    Szakácskötény meg ennél az eventnél : https://board-hu.farmerama.com/threads/sörfesztivál-gyors-kiszolgálás.15533/

benikemark kedveli ezt.
  7. Kékmadár1

Szia!
    Két régi 2017 augusztusi és szeptemberi event felröppenői.
    Ilyen távlatból már nem lehet kideríteni miért maradtak a pajtádban. Vélhetőleg a visszaváltások idején hosszabb ideig nem léptél be a farmodra, ezért nem történt meg a visszaváltás.
    Két ritka, de haszontalan tárgy, büszke tulajdonosa lettél ezáltal. :)

barnus06, benikemark, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  8. kovacsniki84

kovacsniki84 Fórum admirálisa

Kiabálok ;).
    Rá tudsz nézni ?

9. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia

Bocsánat. Csekkoltam, panelen a reggeli időpontok voltak, amiket írtam is.
    Beléptem hozzád, jóváírt TP-t meg termést is (biztos).
    Érési ciklus kezdete: 19:55:14
    Befejezése: 2020-07-28 02:24:02
    Most egyforma :eek:o_O

Még amit el tudok képzelni az a kihelyezésnél
    Kiraktad aaaaa (amelyik kevesebb), utána pár perccel később kiraktad a másikat viszont közbe lejárt valami bónuszod és az ergo magasabb érési időről indult, mert kevesebb bónusz hatott rá.

Utoljára szerkesztett: 27.7.20
    genka53 és kovacsniki84 kedveli ezt.
  10. kovacsniki84

kovacsniki84 Fórum admirálisa

Szia.

Köszönöm szépen.
    Amivel gondom van farm visszarendezővel volt helyreállítva .
    Ezért nem tartom valószínűnek, hogy mi hatott rá, de ami érdekes a raktárházaknál van gond.
    Megpróbálom megfejteni mi is lehet a hiba, ha egyáltalán van de nem lesz egyszerű az már biztos.
    (lehet nem is ér ennyit, hogy foglalkozunk vele).
    Tudom sok minden kivehető egy írásból de ez most nem szemrehányás mármint az utolsó mondat.

Utoljára szerkesztett: 27.7.20
    genka53 kedveli ezt.
  11. -ágianyu33-

-ágianyu33- Fórum parancsnoka

SZia Zsu !

Köszi az ötletet, nálam bevált ez a verzió, így aratva nem fagyott le, nem kellett böngészőt zárni, újra belépni, ment simán.

Kuzdern és BackOffice kedveli ezt.
  12. Havasi_Gyopár

Szia -ágianyu33-!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Nagyon hasznos, hogy megírtad a tapasztalatodat.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  13. Samyramis

Samyramis Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Nagy problémám van, az utolsó kört arattam le, de nem írta jóvá a számláló, ez miatt most bukni fogom az eventet. SamyramisID: 36716920

14. Havasi_Gyopár

Szia Samyramis!
    Tegnap adtad be az utolsó előtti feladatba, azóta négyszer arattál, melyek termését jóváírta a rendszer, és szerencsére nem adtál be az ellenőrzés időpontjáig az utolsó feladatba, tehát maradt még vetőmagod.
    Nyugodtan ültess még egy kört, (hiszen a felesleget event után jóváírják), mivel még bőven van időd a befejezéshez:

upload_2020-7-28_12-36-5.png ugyanis az event vége (várhatóan): 2020. július 29. (szerda) 14:00 óra.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  15. Samyramis

Samyramis Utánpótlás-írogató

Nagyon szépen köszönöm, hogy utána néztél, idő zavarban vagyok, azt hittem, hogy ma van szerda:D Köszönöm még egyszer!

16. zselike

zselike Járnitanuló

Sziasztok! Most vásároltam közepes csalikosarat ,kiírta hogy megszerezted de nem kaptam meg.tuli57 ID 43960544. Köszi ha megnézitek

Bocsi megtaláltam

Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.7.20
  17. LukácsMama

LukácsMama Fórum-zöldfülű

T.Fórum a mai napon 14,50.kor rendeltem 100 db csillaggyümölcsöt a csengőpénzt le húzták de az árút nem kaptam meg mi az oka?
    LukácsMama

18. Havasi_Gyopár

Szia LukácsMama!
    Az ellenőrzéshez kérlek add meg a farmnevedet és az ID számodat, különben nem tudjuk megnézni.

19. foresttom

foresttom Járnitanuló

Valaki tudja mi van a * paysafecard háza táján mért nem lehet vásárolni ??? ha tudtok nézzetek utána ...:cry:
    előre is köszi 8)

20. Kékmadár1

Szia!
    Pontosan mi a problémád?
    Mi nem sikerül? Hol akad e a vásárlási folyamat?
    Kapsz hibajelzés? Tudná róla képet hozni?