Bug Hibák észlelése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. maci0325

maci0325 Fórumlakó

Köszönöm szépen

2. anett2005

anett2005 Fórum-zöldfülű

Sziasztok,

az elveszett jegyek gazdakörit nem tudom befejezni jegy hiány miatt. Elméletileg kellene lennie elegendő jegyemnek, de nem tudok tovább menni sehol, mert ez után kapnám még meg csak a jegyet amit be kellene adnom.

Kérlek nézzétek meg, hogy rendesen lekönyvelte-e a rendszer a beadásaimat.

farmnevem: anett2005 ID: 9085347

Köszönöm szépen!
    anett2005

upload_2020-8-4_8-43-4.png

3. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Sziasztok!
    Valami gubanc van a piros kosár alatti vásárláskor.-.- /nem most először és tiszta a gépem/

4. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Szia!
    Mire gondolsz? Hogy nem csak állatok jelennek meg? Ez sajnos mindig így volt...

Sali~*.* kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Szia Toma!
    Igen arra, mivel az állatos ikonra kattintottam, de van ott minden. Köszönöm szépen a válaszod.

-BombadilToma- kedveli ezt.
  6. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!

Képzeld el a játékot egy óriási adatbázisnak.
    Minden elemét "bekategorizálták". Mondok példát: az összes farmos állat "farmos állatként" szerepel, az összes ól "ólként" szerepel, függetlenül a fejlesztés szintjétől.
    Ezért, ha bemész a dobozba, vagy a pajtába és lenyitod az állatos, vagy az ólas menüt és abban keresgélsz, akkor abban a kategóriában szűri le neked a rendszer az elemeket.

De minden megvásárolható portéka "árucikk"-ként IS meg van címkézve. Teljesen mindegy, hogy az egyébként micsoda (ól, dekor, vagy szolgáltatás).
    Tehát, amikor a gazdaboltba mész, ott hiába vannak "fülek", a mögötte lévő adatbázisban a szövegszűrés esetén az "árucikk" kategória alapján keres a rendszer.

Emiatt van, hogy a boltban a szövegszűrés használatakor mindent látsz, amiben az általad beírt betűsor benne van.

Bízom benne, hogy érthető a "körülményes" magyarázatom. :)

GYuGYu1003, Havasi_Gyopár és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

Sali~*.* Fórum császára

Szia Beko!
    Köszönöm szépen a kimerítő válaszod. Mindent értek!:) Elnézést kérek az "értelmetlen" kérdésemért.

8. Emma021177

Emma021177 Utánpótlás-írogató

9. Emma021177

Emma021177 Utánpótlás-írogató

nem működik az elhasználandóm és a felhősor <Miért;,;?

10. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Kifejtenéd kicsit bővebben, hogy mi nem működik és miért?

11. blogger55

blogger55 Junior szaki

HElló BP
    SAjnos mint irtátok én hamarébb inditottam a tenyésztést most 2 után azonban azt tapasztalom hogy a jelvények nincsenek mellette mármint a nyeremény mellett ...most akkor learathatok ha nincs ott a jelvény , már 2x frisitettem de semmi nyomuk.
    blogger55 ID: 8981872

12. böbe4948

böbe4948 Fórummogul

Sziasztok! Tudna valaki segiteni. Nem tudom a tenyésztett állatokat leszedni. Már többször ki-be lépése, tisztítás, két böngészőn megpróbáltam, leszedni, de itt tartok.

Csatolt fájlok:

13. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia böbe4948!
    Működik már a tenyésztő robotod? Mert ahogy a képen látom, nem.
    Így, anélkül csak kézzel, soronként, azaz egyenként tudsz berakodni.
    Ha van aratógéped, azzal meg le tudod aratni.

14. böbe4948

böbe4948 Fórummogul

Sajnos soronként sem engedi. Egyet kettőt enged és vége. Állandóan ki be lépek. Már egy órája. Viszont nem tudom, hogy hogyan kell azt a tenyésztő robotot használni.

15. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia böbe4948!
    Lehet, hogy rosszul, vagy nem egyértelműen fogalmaztam az előbb, learatni aratógéppel is tudnád, ha lenne, de így egyenként lehet csak aratni.
    A tenyésztés berakodásához kell a tenyésztőrobot, különben azt is egyenként kellene bepakolni, indítani.
    A tenyésztőrobotot ugyanúgy FA-ért tudod vásárolni, mint az aratógépet.

16. böbe4948

böbe4948 Fórummogul

Szeretném egyenként leszedni és nem engedi Már az egész internetemet újraindítottam és nem sikerült semmit elérni. 2-3 db és vége. 14 órától nem tudom leszedni, eddig is mindig egyenként szedtem le és nem volt problémám.

17. bativa

bativa Utánpótlás-írogató

Bocsi, lehet én vagyok ostoba, de, hol van lehetőség, és mi az elérhetősége, hogy LÁMÁT tenyényszthessek???

18. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Adj kérlek ID-számot, farmnevet.

Leellenőrzöm, mi a gond a farmodon.
    Köszönöm az együttműködésedet.

19. mamarygen

Szia!

Kérlek, lépj ki a játékból, a farmodról.

Takarítást követően lépj be újra.
    Ellenőrizd az eventórát a farmodon, bent van-e az event ikonja, a baby boom ikonja is.

Ezt követően kellene learatnod a tenyésztést, ha mindkét ikon rendelkezésre áll.

Kézzel, ha nincs aratógéped. Ha van, akkor az aratógép egyben leszedi a tenyésztett állatokat az idő lejárta után.

20. mamarygen

Szia!

A lámát még tenyészházban, tenyészterepen nem lehet tenyészteni.

A kókuszparti nyaralóhely eventben csak lámákat lehet leadni, az adott feladatba.
    Lámaólat a piros kosárból tudsz vásárolni.
    Majd a kihelyezés, etetés majd beérés után learatva begyűjtve a pajtába, lehet a tenyésztős feladatba beszállítani magát a láma állatot, állatokat.

Az event ideje alatt az eredeti láma állat pajtaértéke duplán szerepel.

Kérlek, olvasd el ismét az event ismertetőjét:

https://board-hu.farmerama.com/threads/kókuszparti-nyaralóhely-tenyésztős-event-2020-augusztus.19830/