Visszajelzés Illúziók cirkusza - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 8.6.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene


    Kedves Játékosok!


    Ismerős mechanika tér vissza, legutóbb a Nászutas sziget eventnél látott mechanika mintájával érkezik ez az event: bűvészelőadásokat kell tartanunk!

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2022. június 9. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2022. június 15. (szerda) 14:00 óra


    Event jellege: ültetős, malomban keverős, bedobálós
    Eventnövény: Varázspálcavirág
    Az event felreppenője: Fehér kesztyű
    Malomtermékek: Nyuszi a kalapban, Színes zsebkendő

    Különleges kellék: nincs
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 3. farmos szint
    Az event nehézségi fokozata: közepes / nehéz

    Az event a Főfarmon és a Szédült szántón zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a Főfarmon és a Szédült szántón megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.


    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    [​IMG]
     
    jucus1976, maszilva, -vadocka70- és 7 más kedveli ezt.
  2. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Sziasztok!
    Ismerős lehet az event mechanikája, találkoztunk már vele.


    A felreppenőre ügyeljünk, hiszen az event teljesítéséhez elengedhetetlen elem. Jól időzítsük az eventnövény ültetését, aratását, olyan módon, hogy lehetőségünk legyen felreppenőket is gyűjtenünk.

    Egy adott finomsághoz tartozik egy bónusz feladat is, amit csak akkor tudunk teljesíteni, ha az adott finomsághoz tartozó 6 darab feladatot már teljesítettük! A bónusz feladat teljesítése nem számít bele a haladási sávba (baloldali)!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Ebben az eventben összesen 3 db Pokoli kutya villa fejlesztés szerezhető.

    A Pokoli kutya villáról további információk >>ITT<< olvashatók.

    [​IMG]

    Sok sikert kívánunk mindenkinek!
     
    jucus1976, PalMa, bocsika67 és 9 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nem tűnik nehéz eventnek;)
    Termelünk malmozunk... gyűjtögetünk;) Hajrá mindenkinek aki elkezdi;)
     
    marcsi152, Gio, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  4. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!


    Az eventismertetőben szerepel egy link az új többszintes pokoli kutya dekorhoz, de csak később lesz az megnyitható!
    Türelmeteket kérjük, hamarosan (június 8. 10:30 órától) az az ismertető is olvasható lesz!
     
    PalMa, -vadocka70-, PZoli64 és 14 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm!

    Kíváncsian várom az ismertetőt;) Remélem eventre csábító tulajdonsága lesz;)
     
  6. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    Örömmel látom, hogy ismét egy 333 órás felhőt kapunk, úgy tűnik hosszútávra tervezik a játékot :)
    Ezek után már csak arra leszek kíváncsi, hogy az új többszintes dekor mit fog adni.....
    Legyen szép napotok, eventre fel! :)
     
    Fätum, mosolyka23, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Remélhetőleg a pokoli kutya fejlesztés megérős lesz.:)szeretem az összerakható kitehetőket.:)
    A felhő ugyan jónak tűnik elsőre,de a 2 hetente 1* érik kategória miatt úl nagy jelentösége nem lesz az 5% röpinek , a tp és a ládikó + majd megy a többi közé , ártani biztos nem árt .:)
    Az event egyébként rendben lehet:) rövid növény 2 területen +2 területes röpi +tenyésztés ( várható event ) szóval azzal aligha lesz gond.
    4*8 feladat kell a felhőhz nem olyan nagy számok:music:remélem nem csak illuzió hogy könnyűnek tűnik;)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.22
    -Erbrow-, szekulagábor, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  8. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Sziasztok
    Számításaim szerint a teljes eventhez szükség van 24.032 db Eventnövényre és 1.029 db röpire.Ebben benne van a malomtermékhez szükséges mennyiség is.
    Malomtermék: 18 db Nyuszi a kalapban, és 14 db Színes zsebkendő.
    Mindenkinek szép napot
    Zsuzsa
     
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Játékostársak!

    Íme a kalkulációm. Ha nem értetek egyet, nyugodtan jelezzétek. Én átnéztem, akkor javítottam benne hibám, mielőtt kiposztoltam, szerintem jó.

    Javaslom azoknak, akiknek nem lesz sok idejük most erre az eventre vagy "kisebb farmjuk" van, hogy vágjanak bele bátran, ugyanis lehetőség van arra, hogy csak nekünk tetsző feladatokat oldjunk meg az éppen aktuális feladatsorból. Ez ügyben érdemes alaposan átolvasni az ismertető vonatkozó részét, hogy hogyan megy a dolog!

    Ha valaki csinálta a hokis eventet és még nem rendezte vissza területét, ne is tegye. Főfarmon és Szédült szántón ültetünk és ezekről a területekről is kapjuk a röpiket.

    Varázskalaptrükk feladatsorhoz 5060 egaz kell önmagában, a malomtermékhez (7 db) 1400 egaz és 210 felröpi.
    Veszélyes ugrás feladatsorhoz 239 felröpi kell önmagában, malomtermékhez (6 db) 3840 egaz és 64 felröpi.
    Könnyebb a levegőnél feladatsorhoz 6830 egaz kell önmagában, malomtermékhez (8 db) 1600 egaz és 240 felröpi.
    Cikkcakkmajom feladatsorhoz 1822 egaz és 138 felröpi kell önmagában, malomtermékekhez (3 és 6 db) 3480 egaz és 138 felröpi.

    Összesen a teljes teljesítéshez 24032 egaz és 1029 felröpi kell. Malomtermékként 14 db zsepi és 18 db nyuszi szükséges, de az összesített számadatban ezek nyersanyagigénye már benne van.

    A növény vízzel és trágyával 04:20 alatt, csak vízzel 04:48 alatt érik be (feltételezve, hogy a Tölgynél a gyorsító bónuszok vízre és trágyára ki vannak váltva). Ez hagyományos életritmus mellett napi 4 aratást jelent sétatempóban, s nem is feltétlenül szükséges hozzá trágya, csak víz. Körönként a két teljes területről 1*1-es földkockán 1212 nettó hozam várható RACS-csal. Tehát felszaporítás után 20 fordulóval (kicsit kevesebb) lehet teljesíteni az eventet. Ez a fentieket alapul véve 5 napot jelent. Tehát sétatempóban csak minimális csúszás fér bele az időkeretbe, extrák használata nélkül, a teljes végig vitelig.

    Ezen típusú event átlagosan szokta adni a felröpit, tapasztalatom szerint nincs szükség hozzá a Pannijaimra, nem is fogom kitenni őket, viszont hosszú érésidejű növénnyel várom a kezdést. Szükség esetén a párhuzamosan futó tenyésztős event teljesítése meg fogja oldani, ha mégis cudarul állnék majd a felröpikkel, ugyanis közepes eséllyel tenyésztésből is kaphatunk felröppenőt.

    Mindannyiótoknak nagyon jó játékot kívánok! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.22
    -Erbrow-, ~cicus~, gagi56 és 47 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A pokoli kutya jó lett bár lehetett volna pokolian jó is;)
    Sok kicsi sokra megy alapon:music: A szigetes felreppenő serkentés... elfér a többi között:music:
     
  11. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    OOOÓÓÓ, holnap nem tudok kezdeni (mindig csak a munka :music:) de aztán belehúzok, mert minden is kell. Taktika nincs, csak a szorgalmas kapálás, az elején extrákkal, aztán majd lassítva.
    Nektek is a legjobbakat ;)
     
    szekulagábor, jucus100, PZoli64 és 10 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én is csak pénteken kezdek.... a Való világ nagy úr;)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.22
  13. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Nagyon köszönöm a számításokat.

    Az eventet amaránttal várom. Ebből szinte egy az egyben várható a felröpi.
    Nálam a szédült szántón a pluszos dekorok miatt kilenc hely foglalt ezért
    kb. 390 röpire számítok a két területről.
    A tenyésztős event közepesen adja a röpit. Körönként 65-tel számolva
    4 kör 4 x 65 = 260 db felröpi.
    A maradék 379 pedig csak meglesz valahogy a 24.000 növény termelése közben.:p:D

    Veszek egy közepes kosarat, hogy spóroljak a felszaporítással.
    Pörgetek, indítok egy Jacket, használok 1-2 kör Kacsa Katát. A zöld cseppet fehér
    ártatlansággal, karácsonyi sütivel és felhővel gyorsítom. Ha az 1x1-en kockánként
    sikerül a 10 db, akkor elég lehet hat kör. Ez éppen belefér a felhő és az esetleges
    +1-ek 6 órás idejébe.

    A játék grafikája nagyon tetszik. Aranyosak a kis állatkák.
    A nyeremények közt több hasznos dolog van. A kutya villa fejlesztések kihagyhatatlanok.

    A felhő erősen gyengélkedik. Sajnos csak kéthetenként aratható,
    de nekem ez a felhő is kell!
    Jó játékot, sok sikert.:D
     
    cskati01, maszilva, PalMa és 16 más kedveli ezt.
  14. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Valóban nem tűnik nehéznek bár én nem fogok kapkodni. Természetesen a felhőim ható idejét kihasználom addig nem sajnálom a földi jókat, de holnap már csak simán termelgetek. Nagy farmon nem lesz gond a kicsiken meg jutok ameddig ér a takaró. Azért a felhőt a 2 kicsin is szeretném, de ott még nem vagyok annyira előre, hogy gyorsan haladjak. Nem a növény mennyiség a gond csak azokon a felreppenő jön általában nagyon gyéren. De talán így, hogy a tenyésztés is adja talán sikerül. További szép napot jó játékot kívánok.
     
    maszilva, GYuGYu1003 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Az "Illúziók cirkusza" event élő, online!

    Kérjük, 14:00 óra után lépjetek ki a játékból, majd térjetek vissza.

    Ellenőrizzétek a Hírek felületén, az eventórában az új játékelem játékba kerülését!

    Csak a megfelelő előkészítést követően indítsátok a betakarításokat az eventes területeken a felröppenők érkezéséhez.



    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    GA-BI-O-Farm és .dina1. kedveli ezt.
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    202 db 1*1-es kockán 116 db felröppenő hortenziából. Semmilyen segítséget (mint felhő vagy Panni) nem használtam fel gyarapításukra.
     
    PZoli64 és jutka190226 kedveli ezt.
  17. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    202 + 201 1*1-es területen 6 Pannival és 2 felhővel szintén hortenzia 344 felröpi.
     
  18. csillus35

    csillus35 Törekvő

    Most a szántó is ad felröpit. Nekem szintén hortenziából kb. 250, a lányomnál meg 300 lett.
     
    Kuzdern és jutka190226 kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    A teljes tenyészterep 100 feletti felröpit ad, most fel is írtam 104 db-ot kaptam.
    Kezdésnél 404 felröpi lett az amarantból, 1+3 kör tenyésztésből 861 felröpinél tartok:)
     
    Fätum, Kuzdern, -gyöngy-581 és 4 más kedveli ezt.
  20. berzsi1

    berzsi1 Járnitanuló

    A tenyésztőssel kész vagyok csak jelvényt adtam be. 2 terület hortenzia 2+1 Panni 658 felröpim van
     
    Kuzdern és jutka190226 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.