Kérdések a Bahamarama szigettel és a Maja templommal kapcsolatosan

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Kedves Játékos!

    Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Kérdések a Bahamarama szigettel és a Maja templommal kapcsolatosan témában.

    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.
    Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:
    Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése

    Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

    A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít senkit a felelősségre vonás alól.

    Együttműködésedet köszönjük!

    Eredményes fórumozást kíván

    a Farmerama csapata
     
  2. Edit0209

    Edit0209 Utánpótlás-írogató

    Szialsztok! Van bahafűvészkert I. szintem tele, most teljesítettem a gazdakörben a 2. szintet és nem tudom használni, a meglévőt nem engedi bővíten, szóval akkor nem tudom hova lett a teljesítményem....az egyes szintem tele van fákkal. Köszönöm

    Edit
     
  3. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Baha füvészkertbe maximálisan 8 fát tudunk behelyezni,- amennyiben megcsináltad a fejlesztéshez szükséges Gazdaköri feladatokat és minden szükséges hozzávalóval rendelkezel, ami kell a 2. szint aktiválásához, vagyis az ablakok kinyílásához. Kérlek ellenőrizd, hogy jelenleg mennyi fád van a Füvészkertben, valamint a pajtában van-e mindenből elegendő építőanyag a fejlesztéshez,- ha szükséges. A Gazdaköri feladatokkal építési terveket tudtál szerezni, amik nem vesznek el, ha már az első Füvészkertet felfejlesztetted max-ra. Jelenleg 7 db Füvészkert érhető el a Bahán, ha veszel újabb Füvészkerteket, akkor a megszerzett építési terveket azok bővítésére tudod használni.
    Bővebben itt tudsz a Bahamás raktárházakról olvasni.:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/füvészkert-a-második-raktárház.14072/#post-751095

    Amennyiben ellenőrzést szeretnél kérni, kérlek hozz Farm nevet és farm ID számot mert, anélkül nem tudunk további segítséget nyújtani.
    Együttműködésedet köszönöm
     
    -ágianyu33-, alex0824 és Dolphin kedveli ezt.
  4. Fruzsi9

    Fruzsi9 Utánpótlás-írogató

    Szeretném kérdezni, hogy a BAHAMA számlálóm miért ragadt be 800-nál, már hetek óta nem mozdul
     
  5. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Fruzsi9!

    Jelenleg a Bahamarama szigeten a maximum szint a 800-as.
    Amennyiben ezt elérted, a BTP számláló tovább számolja a Tapasztalat pontjaidat, de több szintet nem tudsz lépni jelenleg.

    Itt találsz információt a szintekről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bahamarama-avagy-trópusi-farm.5871/page-3#post-1271654

    Megértésedet köszönjük!
     
    Luminary kedveli ezt.
  6. katy5757

    katy5757 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok érdeklődnék hogy a hajzseléterményes ólat hol találom Tisztelettel katy 5757
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Hajzselégyár a Hangyász terményes ólja.
    Ólgőzössel érkezett és eventnyeremény is volt.
    Műhelyben nem megépíthető.
    Bahamás, és ha nem rendelkezel vele, akkor csak cserenapon tudsz jelenleg hozzájutni, ha ügyes vagy.
    Ha van ilyen gyárad, akkor pedig a bahamás Láda / Bari ikon alatt találod.
    A termény piacképes, de ládát nem találtam, amiből bontható.

    Forrás:
    Állatok: https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-4#post-860890
    Ládák: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/
     
    Luminary, genka53 és Swartsch kedveli ezt.
  8. Pedit80

    Pedit80 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    A Maja-majmok templomában nem tudok belépni az ókori szentélybe! Már 3x adtam be 45 banánt, ami "eltűnt", viszont még mindig semmi! Játékosnevem: Pedit80 ID: 34079068!
    köszönöm
     
  9. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A szentélybe való belépés ingyenes. A szobákba való átlépésért kell fizetni aranybanánért. Plusz a növények, fák és állatok szobraiért, hogy "használni" tudd őket a későbbiek folyamán.

    Kérlek tanulmányozd át a baha szentély működését az alábbi linkre kattintva.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/maja-majmok-szentélye.700/#post-30160
     
    Luminary és Swartsch kedveli ezt.