Kérdések a Bahamarama szigettel kapcsolatban

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Kékmadár1, témanyitás ideje: 13.2.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bucukipocica

Bucukipocica Utánpótlás-írogató

Sziasztok! A Szentélyben több helyen is látom tenyésztés jóváírás-szobornál (panda, elefánt, etc.), hogy banánnal és Farmarannyal is lehet fizetni. Jól értem, hogy ez egy vagy-vagy dolog, és nem kell a 20 banán mellé a 200 FA-t is kipengetni?
    Előre is köszi.:)

2. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Igen, ez vagy-vagy. Ha a farmaranyat választod, megmarad az aranybanán.

jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  3. Bucukipocica

Bucukipocica Utánpótlás-írogató

Köszönöm!

Kuzdern kedveli ezt.
  4. zoe201104

zoe201104 Fórum-zöldfülű

zoe201104gazdaérdeklödne,hogy kint van a bahán 3 cápatanyám és most nem tudok a malomban tápot keverni.Miért büntetnek mert a cápatenyésztés elinditása elött volt cápatanyám.Úgy érzem,hogy le akarnak nyulni egy csomó aranybanánnal.Id:23535846

5. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A cápa eddig titokállat volt.
    A tenyésztéshez pedig normál állatra kellett átminősíteni.
    Senki nem akar sem Téged, sem mást büntetni, de titokállatot nem tudunk tenyészteni.
    A Maja majmok szentélyében kiváltott szoborral lehetőséged lesz a továbbiakban is cápát termelni, a tápját keverni és kereskedni is vele.
    Az aranybanán mennyiség pedig nem elérhetetlen, hiszen összesen 30-at kell beadni belőle a szobornál.

-ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  6. misimókus54

misimókus54 Fórum-zöldfülű

Én is nagyon csalódott vagyok, hogy a korábban megszerzett cápatanyákat most nem lehet kihelyezni a Bahamára. Ezek szerint újra meg kell "vásárolni", hogy használni tudjuk.

7. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Dehogy kell újra megvásárolni!
    Semmi nem veszett el, amid eddig volt (állat, táp, ól), csak nem látod, amíg nem váltod ki a jogot.
    Csak ki kell váltani a jogot 30 aranybanánért.
    Itt olvashatsz erről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/meg%C3%BAjul%C3%B3-c%C3%A1patany%C3%A1k-a-gazdaboltban-c%C3%A1pateny%C3%A9szt%C3%A9s-el%C5%91k%C3%A9sz%C3%BClete-2020-janu%C3%A1r.19073/#post-1066062

Kuzdern kedveli ezt.
  8. zoe201104

zoe201104 Fórum-zöldfülű

Csak ahhoz az előző runákat is ki kell váltani.Máris nemcsak 30 banánról van szó.És akkor a kintlevő ólakat sem tudom ellátni a megkevert táppal?Egy eddig müködő dologhoz miért kell engedélyt vásárolni?

9. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A második kamra az érintett helyszín a Maja Majmok Szentélyében.

Akkor tudod megetetni a kinnlévő cápatanyákat, ha van tartalékolt cápatápod.
    A piacról sem tudsz tápot venni már, állatot sem, amíg ki nem váltod a cápatanya szobrát.

A játék fejlődik.
    Az új tenyésztéshez biztosítani kell a tömeges állatelőállítást.
    Titokól állatát még soha nem tenyésztettük.
    Ez a szabály minden ilyen esetben.

Kuzdern kedveli ezt.
  10. zoe201104

zoe201104 Fórum-zöldfülű

Köszönöm a választ de akkor sem érzem igazságosnak a dolgot.Hoszabb kihagyás után tértem vissza a játékhoz és nem vagyok banánnal jól ellátva.Ami van azt másra terveztem felhasználni.

11. a1a4

a1a4 Junior szaki

Próbáltam keresni a GYIK-ban, de nem találtam, hogy mit jelent pl. a füvészkert 2 szint, ha megcsinálom a feladatok között, és hol ta
    álható, ha valamilyen fejlesztés. Előre is köszönöm a választ.

12. 301969

301969 Utánpótlás-írogató

Szia! Amikor kiváltod a kerteket (füvész, manufaktúra, vadaskert...stb) akkor ha megnyitod, alapból 4 ólat tudsz rá feltenni (ez az 1-es szint), viszont halványan látsz még 4 helyet. Ezek a 2-es és 3-as szintek és akkor tudod őket hasznáaltba venni, amikor megcsinálod a hozzájuk tartozó gazdaköri feladatokat és azzal kiváltod a tervrajzokat. De amikor kiváltottad a kertet és rákattintasz a halvány részre, meg is fogja neked mutatni, mit kell tenned, hogy hozzáférj. Remélem, érthetően írtam. :D Üdv!

13. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

A Füvészkert 2. az egy gazdaköri feladat.
    A gazdaköri feladatok teljesítésével nem újabb raktárházakhoz jutunk, hanem a fejlesztésükhöz szükséges építési engedélyekhez.
    Kérlek olvasd el az ismertetőket ezzel kapcsolatban:​

14. csibegazda2015

csibegazda2015 Utánpótlás-írogató

sziasztok, kérdezni szeretném,hogy az angolna, botsáska,galléros gyik, ambrella fa cserélhető lesz e a mostani eventnél? illetve a totem műhely?

15. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az ellenőrző panel szerint angolja, botsáska, galléros gyík igen, a többi nem.

16. anya00740

anya00740 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy a cápát miért nem lehet a Bahamarámán kirakni és tápot sem tudok neki elöállítani? Köszönöm a választ elöre is.

17. mamarygen

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. bazsaroka

bazsaroka Járnitanuló

Szia!A Maja szentélyt meg vásároltam aranybanánárt már régebben de tenyésztésnél nem tudok cápát tenyészteni. Az ID22341357. Válaszod előre is köszönöm, bazsaroka

19. mamarygen

Szia!

Nem minden szobor van még megvéve a Maja majmok szentélyében.

Ma -2020. február 6.-, 14:00 órától új szobor érhető el!

A kép a farmodon készült.

Váltsd ki a cápatenyésztés szobrát, akkor fogsz tudni ilyen állatot is tenyészteni!

bazsaróka.png

https://board-hu.farmerama.com/threads/cápatenyésztés.19141/

Kuzdern kedveli ezt.
  20. virág1957

virág1957 Aktív író

Szia ! Szeretném megkérdezni hogy a hajzselét hogy tudom elő álítani ?