Kérdések a Bahamarama szigettel kapcsolatban

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Kékmadár1, témanyitás ideje: 13.2.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kékmadár1

Kékmadár1 Fórum elő legendája

Üdv' Gazda!

Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Kérdések a Bahamarama szigettel kapcsolatban témában.
    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:
    A Bahamarama sziget ismertetőjét az alábbi linken éritek el:
    A Maja Majmok szentélyének ismertetőjét itt találjátok:

A Kincses sziget és a kikötő ismertetőjét az alábbi linkre kattintva éritek el:

Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

- tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít azok be nem tartása alól.

Együttműködésedet köszönjük!

Eredményes fórumozást kíván

a Farmerama csapata

János1957, Bathilda és Misztik9 kedveli ezt.
  2. Apóca47

Apóca47 Járnitanuló

A 600. szint után mi lesz a Bahamával, hogyan tovább?

3. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Egyelőre 600 szint van, de a háttértárolóban továbbra is gyűlik a BahaTP.
    Az esetleges szintbővítésnél pedig majd ugrasz egy nagyot. :)

Kuzdern kedveli ezt.
  4. bodrog

bodrog Járnitanuló

Szia! Hogyan lehet papagáj tápot készíteni, nem találtam meg a malomban. köszi.

5. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A maja majmok szentélyében ki van váltva a papagájröptető szobor?
    Ha nincs akkor, a Bahama szentély 2. kamrájában 2 arany banánért ki kell váltani a papagájröptető szobrot. Ha ez megvan, csak akkor tudsz papagájtápot keverni a malomban.

6. IstvánKirály54

IstvánKirály54 Fórum-zöldfülű

Miért nem tudok pálcika műhelyt építeni, amikor minden feltétel meg van hozzá?

7. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A másik farmneveden kaptál már választ, kérlek olvasd el, és ha még mindig valami akadálya van a pálcikahegyező elkészítésének, kérlek írd meg konkrétan, hogy hol akadsz el vele.
    A már kapott választ itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/posts/1199503/

8. domóca03

domóca03 Utánpótlás-írogató

Szia Módi!
    Domóca03 vagyok , azt szeretném kérdezni, hogy a strandtörölköző- szövőgép szobrát hol találom?
    ID: 39676968
    Köszönöm a választ

9. szilvakati

szilvakati Haladó

Sziasztok én is szeretném kérdezni hol találom a strandtörölköző szobrot ID 44881590 köszi

10. Havasi_Gyopár

Szia domóca03!
    A Strandtörülköző-szövőgépnek nincs szobra, csak az új fáknak a 9. és 10. kamrában.
    Az a városban levő műhelyben tudod előállítani.
    Kritérium: a 9. kamrában a delfin kiváltása.
    Katt a zöld nagy műhelyre a városban, kijön egy ablak, ott felül a csúszkát elhúzod a delfinig, rákattintással kiválasztod, és a kijövő ablakban katt az építésre, és már be is kerül a szigeti menübe a műhelyekhez: upload_2021-5-12_16-35-51.png

11. Havasi_Gyopár

Szia!
    Lásd a játékostársunknak adott fenti válaszomat.
    Ha a 9. kamrában a delfin ki van váltva, akkor lehet csak megépíteni a terményes műhelyét.
    Város -> műhely -> delfin -> katt rá -> és katt az építésre, és már kész is.

upload_2021-5-12_16-34-12.png

12. Ganéj1

Ganéj1 Törzsjátékos

T. Modik!
    Ami event megvan, annak ikonja eltűnhetne, mint nem oly régen volt így. Megvan, akkor delete, vagy mi, jó lenne.

13. Havasi_Gyopár

-ágianyu33- kedveli ezt.
  14. kékiringó

kékiringó Utánpótlás-írogató

Szia! A dlfin szobrot kiváltottam, de a tenyésztésnél nem találom. olkövetem a hibát?

15. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Kuzdern kedveli ezt.
  16. bocsika67

bocsika67 Fórum mestere

Sziasztok!:inlove:
    Szeretném megkérdezni,hogy aki eléri a Bahama 600.szintjét kap-e valamilyen ajándékot , jutalmat?:p
    Pl : a farmos 200. után is kaptam egy ,,virágot" , a pontos nevét már nem tudom :inlove:.

17. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Gratulálok a sikeredhez! :)
    Sajnos, a Baha esetében nem kapunk jutalmat.

A Farmon a 200. szint elérésekor a Minden gazdák legjobbika dekort kapjuk automatikusan: upload_2021-5-22_12-27-29.png

18. bocsika67

bocsika67 Fórum mestere

Köszönöm szépen!
    Holnapra lesz meg a 600.Már nagyon várom;)! Nekem már csak az is ajándék,hogy játszhatok:p!

19. bocsika67

bocsika67 Fórum mestere

Maffin71 és ördög0 kedveli ezt.
  20. piro0515

piro0515 Utánpótlás-írogató

Bocsi hová irjak már, hogy választ kapjak a kérdésemre.? Nem kapom meg a vásárolt ólat meg fát. elefánt ól és licsifa, de a pénzt azt bezzeg elveszi. Köszönöm, ha nem törölnétek.