Kérdések a Farmerama épületeivel kapcsolatosan(kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékos!


    Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Kérdések a Farmerama épületeivel kapcsolatosan témában.

    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

    Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:
    Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése

    Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

    A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít senkit a felelősségre vonás alól.

    Együttműködésedet köszönjük!

    Eredményes fórumozást kíván

    a Farmerama csapata

    .
     
  2. hagymás

    hagymás Utánpótlás-írogató

    Szia!!!Köszönöm már sikerült!!!!Figyelmetlen voltam!!!
     
  3. hunorkám2

    hunorkám2 Törzsjátékos

    Sziasztok! Tegnap a pékség felépítéséhez megvásároltam a kezdő csomagot, de nem kaptam meg. A természet gyógyászt is kiváltottam a csillagokkal, azzal nincs semmi probléma. Lennétek szívesek megnézni, hogy mi a gond?
    Hunorkám2
    ID 54543070
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a pékség felépítéséhez a Mesterségek völgyében kell kattintanod a Pékségre, és ezt követően egy Gazdaköri feladatsor vár Rád - ezt a Mesterséget nem a Bölcs Tölgyön tudjuk megszerezni. A Bölcs tölgyön a Pékséghez tudsz plusz rúnákat megszerezni, hogy egy-egy recept elkészítésével több Mesterségpontot szerezz.
    upload_2024-1-22_9-57-22.png

    A Pékség szakmáról itt olvashatsz bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pékség-avagy-a-pékszakma-rejtelmei.2109/

    A Bölcs Tölgyön megszerezhető rúnákról pedig itt olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/az-erdei-tisztás-ismertetője.2159/#post-5888

    Sok sikert a Pék szakmában, jó sütéseket a Pékségben.
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  5. 82napkelet

    82napkelet Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Múzeum-ba raktam 2 db picoló ládát, majd beérés után learattam, lett két varázskalap. Kérdésem: kilehet-e venni a varázskalapokat a múzeumból úgy, hogy megmaradjon a farmarany, vagy meg kell várni a 40 aratást és csak utána lehet kiszedni?
    82napkelet
    ID 51805985
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A kivétel törlésnek számít.
    Hagyd a Múzeumban, amíg le nem jár.
     
    Luminary, Swartsch és genka53 kedveli ezt.