Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Délelőtt válaszoltam Neked, hogy a továbbhaladáshoz minimum két sütit le kell tenned.
    Ha a lerakott mellé nem tudsz akkor bárhová, bármilyet a gyertya mellé.
    Itt írtam: https://board-hu.farmerama.com/threads/kérdések-amikhez-nem-találtál-topicot-Általános-témák-részleg.19446/page-133#post-1244052

Kollégám ellenőrizte.

Csak 1 db sütid van kint a pályán, a gyertya mellett.
    Ezért szürke a zöld gomb.
    Minden cserét eljátszottál, mind 5-öt, ezért szürke a lapátod.
    De!!! Lehet menni tovább, pl. a két epres szeletet a gyertya szabad helyéhez illesztheted, majd utána a feles eprest is le tudnád pakolni ... ez után a két elemű csokis is kipakolható...
    vagy a második lepakolás után másik játékot is kezdhetnél.

upload_2022-1-22_16-39-6.png

-ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

Nagyon köszönöm. :) Ez valami hibajelenség volt?

zsani_apja kedveli ezt.
  3. Othep

Igen.

Ninett79 kedveli ezt.
  4. Anyukája

Anyukája Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Remélem nem rossz topicba írok:
    Prémium gazda vagyok, amihez jár a turbó malom. Ezt sajnos nem tudtam és vettem turbó malom előfizetést is. Azt tapasztalom, hogy nem lett 4* gyorsabb a tápkeverés, viszont a turbó malom számlálómon a percek is fogynak. Így olyan mintha feleslegesen vettem volna a prémium tagságom mellé turbó malom előfizetést.
    Gondolom a turbó malom előfizetést nem kapom már vissza, de esetleg a számlálóját le lehetne addig állítani, amíg van prémium gazda előfizetésem?
    Vagy valamit félreértettem?
    Előre is köszönöm a válaszotokat.
    Anyukája ID15296728

5. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Nincs lehetőség a visszafizetésre.
    Nem lesz 4-szer gyorsabb a malom munkája.
    A turbó malmok - a prém és turbó malom ideje összegződik.
    Kitolódott nálad a malom turbózott ideje a vásárolt előfizetéssel a prémium határidőn túlra.
    Természetes, hogy a számláló számol.
    Ha "egyszer" majd már nem fizeted elő a prémiumot, akkor a tartalékolt turbó malom ideje lép életbe. Pont annyi ideig, amíg az előfizetése érvényesül, amennyi időtartamot vásároltál.

6. Anyukája

Anyukája Utánpótlás-írogató

Nagyon szépen köszönöm a teljeskörű választ! :)

smoldering kedveli ezt.
  7. Szuzymami

Szuzymami Fórum-zöldfülű

Szép napot kívánok!
    A mai napi belépési ajándékom egy 2016-os holmik ládája volt. Kinyitáskor egy Bougainvillea-fürt fa jelent meg, de sehol nem találom. Kérdésem az lenne, hogy csak néhány termést kaptam, vagy magát a fát, és ha igen, akkor hol találom meg.
    Köszönöm szépen a választ-segítséget! :)

8. Othep

Szia.

Ebből a ládából állatokat, terményeket, faterméseket kaphatsz.
    Mivel a Bougainvillea-fürt farmos fatermés, ezért a Pajtában tudod a mennyiségeket ellenőrizni.

Itt tájékozódhatsz a játékban elérhető ládákról:

-ágianyu33- kedveli ezt.
  9. Méry5454

Méry5454 Utánpótlás-írogató

Szia ! Nem kaptam ajándékkódot emailben, nevem Méry5454 Id.7313659

10. Othep

Szia.

Kérlek, ellenőrizd, hogy a felhasználófiók beállításokon belül, a hírlevél fülön engedélyezve van-e a hírlevelek fogadása.

Amennyiben be van kapcsolva, a képen látható "Igen" szó látható, zöld háttérrel. Ha nincs, akkor piros háttérrel "Nem" szó látható rajta.
    Amennyiben nincs engedélyezve a hírlevelek fogadása, akkor ezért nem kaptad meg a levelet.

Ha fel vagy iratkozva hírlevélre, akkor nézd meg a Spam és promóciós mappákat is.

Amennyiben engedélyezve van a hírlevelek fogadása, de régebben leiratkoztál róla, lehetséges hogy feketelistán szerepel az e-mail címed.

Ha ez a helyzet, akkor kérlek, ez ügyben majd keresd fel a supportot, ahol segítséget tudnak nyújtani számodra ez ügyben.
    A supportot itt éred el:

Az Általános kérdések tárgyat válaszd, minimum 140 karakterben leírva a problémádat.
    Olyan e-mailt adj meg, amelyen válaszukat fogadni tudod.
    A velük való levelezésből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

11. Bocibokréta

Bocibokréta Járnitanuló

Sziasztok!
    A répás-almás csatnin, a töklekváron milyen termékkel lehet növelni a termelést +2 db-bal?

12. Othep

Szia.

Parancsolj, itt vannak a konkrétan a növényekre ható bónuszok:

Növényekre ható bónuszok
    Mire és hol?TP és/vagy BTPTermésIdő
    növényekre mindenholKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    növényekre a farmos területeken---
    növényekre a bahás területekenKATT IDEKATT IDE-
    kategóriánként mindenholKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    kategóriánként a farmos területekenKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    kategóriánként a bahás területekenKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    egyes növényekreKATT IDEKATT IDEKATT IDE

Itt pedig az egész Bónuszlexikon: https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/#post-907787

13. Méry5454

Méry5454 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen a válaszodat. A hírlevél fogadása be van kapcsolva, de nem kaptam emailt. A másik farmon, amire küldtek ajándékkódot, ugyanaz az email cím van feltüntetve, lehet ez az oka.

14. Othep

Szia ismét.

Nem hiszem.
    Viszont ilyenkor, ha ugyanazon e-mail-re van több levél, a levelező rendszerek hajlamosak egybefűzni a leveleket.
    Nézd meg így, hátha...

15. Bocibokréta

Bocibokréta Járnitanuló

Köszönöm!

Othep kedveli ezt.
  16. .jázminkaa.

.jázminkaa. Utánpótlás-írogató

Szia! Légyszíves segíts ! A farmeres53 id: 21356122 nem tudom mire kattintottam,de nem tudok hozzászólást írni és tetszikelni sem. A jelenlévő farmoknál sem látszik a nevem.Hogyan tudom helyre állítani vagy ha neked lehetőséged akkor tedd meg kérlek! Köszönöm!

17. farmeres53

farmeres53 Fórum bárója

Köszi már minden oké!

18. mandityalexandra

mandityalexandra Fórumgróf

Kedves Moderátorok, Adminisztrátorok!

Kiesett a közelmúltban egy szomszédom és úgy döntöttem, jó nekem az úgy, hogy ott most nincsen senki. Mégis, már a második játékos talál meg engem. Ez a játékos volt kedves válaszolni levelemre, s megírta, hogy talált valami hirdetést tőlem és azért jelölt be. (Én meg megköszöntem és megkértem, hogy legközelebb az időpecsétet is nézze meg.)

Emlékeim szerint a tavalyi év első felében lehetett ilyen, s visszanéztem a hozzászólásaim is (itt a Fórumon, a nevem alatti opcióban), de az csak tavaly nyárig mutatta magát. Persze próbálkoztam keresgélni a barátkereső topikokban is, amikben úgy emlékeztem, hogy írhattam, nem találtam meg a hirdetésem.

Szeretném kérni a segítségetek ezen hozzászólásom vagy hozzászólásaim törléséhez!

Köszönettel:

mandityalexandra 56158614

19. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Erre sajnos nekünk nincs időnk és kapacitásunk, hogy a jelenlegi 705 hozzászólásodat átnézzük egy ilyen ügy miatt.
    A barátkereső topicoc hozzászólásai is időről időre archiválásra kerülnek, így az archívban továbbra is megtalálható az írás, ha a rendes "élő" helyén már nincs is ott.

Köszönjük a megértésedet.

mandityalexandra kedveli ezt.
  20. Borbála47

Borbála47 Utánpótlás-írogató

Szia! Miért nem lehet lerakni a torta játéknál a kockákat? Borbála47 ID17453936