Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. csobánka1

csobánka1 Járnitanuló

Hát ezt jól "bebandzsitottam". Nagyon szépen köszönöm kimerítő válaszodat. Máskor figyelmesebb leszek!!!! További szép estét kívánok.

Havasi_Gyopár és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. kovacstne

kovacstne Fórum császára

Sziasztok! Nem engedi beadni a Molyhos virágot,pedig több van.Megnéznétek?Köszönöm szépen.ID:1417744

3. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Beléptem hozzád, 31. lépést minden gond nélkül teljesítettem. (2 party pörit kaptál)

jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  4. kovacstne

kovacstne Fórum császára

Köszönöm szépen!Nekem nem sikerült!

jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  5. -Marikanagyi-

-Marikanagyi- Fórum-zöldfülű

Szia ! Valaki tud segíteni ? A farmaranyfámat be vettem , és most nem találom , hova lett ? Szeretném vissza kapni , sokat küzdöttem érte . Előre is köszönöm a választ

6. -ágianyu33-

-ágianyu33- Fórum ezredese

Szia !
    A kék váza ikon alatt van.

Kuzdern kedveli ezt.
  7. ideals20111

ideals20111 Haladó

Sziasztok!
    Ha most megvenném ezen a pályán a vegacsúzdát, mert itt van farmaranyam, a másik pályámon meg nincs, átküldhetem később, cserenapon?

8. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A kerek kerék nyereményei nem voltak és vélhetően nem is lesznek küldhetők.

9. ideals20111

ideals20111 Haladó

Köszi, akkor még pár száz évig hiányozni fog a felhőről a másik pályán... :))

10. -Marikanagyi-

-Marikanagyi- Fórum-zöldfülű

Nagyon szépen köszönöm a segítséget ! Nagyon boldog vagyok :)

Ribiszke és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. afranya1945

afranya1945 Törzsjátékos

Sziasztok!
    A következő a problémám: A mostani eventen a kis állatokat nem tudom odavonszolni a kiképző helyre,nem állnak be,pedig a hozzávalók is megvannak,zölddel vannak jelölve.ID 24400208 afranya1945

12. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia afranya1945!
    Az event kezdetén kaptunk jelképesen 4 állatkát, amelyeket az eventablakba kell helyezni. Ez megtörtént?
    Ha nem, akkor katt az állatkák képére (egyenként), és a program beteszi a helyére.
    Ha ez megvan, és van elegendő beadandód, akkor katt valamelyik állatra, egér lenyomva marad, és mész az állatkával a kiképző hely felé. Annak a közepe táján villogni kezd a figura, ott felengeded az egeredet, és már indul is a képzés.
    Nagyon figyelj arra, hogy az alsó, barna hátterű részen, hol, melyik sorban vannak a pöttyök, ugyanis az a kívánalom.
    A fölötte levő, sárga hátterű részben azt látjuk, hogy mi ezek közül melyeket teljesítettük. A két pöttyözést kell egyformára hozni, vagyis addig kell képeznünk az állatkáinkat, amíg a két mező pöttyei meg nem egyeznek.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bevezetés-a-farmmunkába-4-2020-november.20277/

Kuzdern kedveli ezt.
  13. afranya1945

afranya1945 Törzsjátékos

Kösz,de mindent úgy tettem, csak az állatokat nem fogadta el a kiképzőhely.

14. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Munkatársam ellenőrizte:
    Segítségül képet is készített a farmodon.

Kattints a kakas fejére a sárga mező bal oldalán, és az egér gombját nyomva tartva húzd a kertecske fölé, a képen látható helyre.
    Ezután felengedve az egér gombját a kakaska képzése elindul.

upload_2020-11-20_18-48-39.png

15. afranya1945

afranya1945 Törzsjátékos

Köszönöm, de megint megakadtam az első szintet be is fejeztem de nem jelenik meg a befejezés gomb,igy nem tudtam lezárni.afranya1945 24400208

16. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A Befejezés gomb akkor jelenik meg, amikor már csak egy képzés hiányzik, vagyis alul barna hátterű (követelés rész) és a fölötte levő sárga között már csak egy pöttynyi differencia van. Először szürkén jelenik meg, majd amikor a követel és a teljesítés rész egyforma lesz a képzések folytán, akkor utoljára elalszik az állatka. Az ébresztés után zöld felirattal jelenik meg a Befejezés gomb. Arra katt és ezzel készen van annak az állatnak a képzése.

17. afranya1945

afranya1945 Törzsjátékos

Azt nem értem ha megcsináltam az elsőt akkor miért nem tudok a másodikra menni azt irja hogy fejezzem be az 1.et

18. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Így néz ki a farmodon az event felülete: a kép nálad, a farmodon készült

afranya ébresztés.png
    Mindegyik állat képességét fejlesztetted, visszakerültek a gyakorló terepekről a "helyükre", a kör ikonba.

Az a feladat, amit a zöld gomb is jelez, fel kell ébreszteni. Vagy gyümölcsös zsákkal fejenként 1 db, vagy 2 szupertáppal fejenként.

Ha ezt egyenként mindegyik állat megkapja, akkor már folytatható a teljesítés.

A tyúk barna sávos feladatai alatt lesz kattintható a befejezés feliratú kapcsoló.
    Ugyanúgy a nyúl ébredése után is a befejezés kapcsolót kell használnod majd.
    Az egér is teljesítette az első szintű képességeket, tehát ébresztést követően már a befejezés gomb aktív lesz.
    A mókusnak még lesz további képesség teljesítése az ébresztés után. Nála a befejezés kapcsoló még nem lesz aktív addig, míg az alsó barna terület színes gömbjei meg nem egyeznek a sárga felületű gömbök kirajzolásával.

Kérlek, alaposan nézd meg a színes gömböket, egyeznek-e a sárga részen a barna felület követelményeivel!

19. Diti54

Diti54 Törzsjátékos

Sziasztok! Segítséget kérnék. Megcsináltam az egér mind a 4 szintjét, de nem találom a kitehetőt meg a fejlesztését sem a dekorok között. Diti54 ID 26222139

20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám a Házikedvenc-futtatódban, a kiváltott rész jobb felső részén találta meg a dekort. (Ültess több fát a neve.)