Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Gazdasszony

Gazdasszony Fórum nagymestere

Szép jó napot szeretném megkérdezni melyik gazdaköri feladat adja a Pápaszemes makit válaszod várv tisztelettel ID 33224951 Gazdasszony

2. Menitala

Menitala Fórumlakó

Régebben volt olyan gazdakör, ahol hejzselét kellet volna beadni. Most már tudok termelni, de nem találom a gazdakört - kérek segítséget! Köszönöm!

3. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia !

A hajzselé a hangyász terményes óljának a terménye,2020.februárban, az Ólgözössel érkezett a játékba.

Termény:
    Hajzselé

Termény pajtaértéke: 3.069

Hajzselégyár

Műhelyben NEM megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 hangyásztáp, 1 hangyász
    Szükséges szint: 1. baha szint
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .....................................
    NévTulajdonságok
    .......................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]HajzselégyárTermény: 1 db hajzselé
    Érési idő: 21:00 óra
    Tapasztalatpont: 625 BTP
    Trágya mennyisége: 5 db
    nem megépíthető2020. február titokzatos rakományban az
    ólgőzösről
    -
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-4#post-860890
    Csak az Ajándékozás és csere napokon juthatsz hozzá, vagy a piacon Csp-ért lehet mgvenni!

Utoljára szerkesztett: 12.1.22
  4. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A "Zambézi" talányos tiki tenyészet 2021.október 15.-én került játékba.
    Ekkor kaptuk a Pápaszemes maki titokállatot.

Pápaszemes maki

Bahás állat
    Titokállat

Szükséges szint: 1. baha szint
    Kategória: Emlősök
    Pajtaérték: 2.096
    Tenyészthető: nem
    Terményese: nincs
    Táp hozzávalója: 5 db cukornád, 2 db tamarilló, 2 db viaszvirág
    Táp keverési ideje: 13:20 perc (800 másodperc)

Pápaszemesmaki-lak
    Gazdaboltban NEM megvehető.
    Szükséges szint: 3. baha szint
    Tárgy mérete: 2x2
    .
    Kép
    ..................................
    Név
    .............................
    TulajdonságokÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]Pápaszemesmaki-lakTermény: 1 pápaszemes maki
    Érési idő: 12:00 óra
    Tapasztalatpont: 80 BTP
    Trágya mennyisége: 3 db
    -2021. októberében
    a "Zambézi"
    talányos tiki-tenyészetben
    -
    Kaptunk hozzá Gazdaköri feladatot is!
    A Pápaszemes makiről és a Gazdaköri feladatról bővebben az alábbi linken tájékozódhatsz .
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ndó-gazdaköri-küldetéssel-2021-október.21660/

5. zsilinszkiorsi

zsilinszkiorsi Junior szaki

Szia!
    A "Leküzdeni a rossz időt" című gazdaköri kér hajzselét!:)
    (Én is azzal szenvedek:D)

6. Gazdasszony

Szia aGazdaköri feladatban találkoztam vele de a legelső feladatba már Pápaszemes makit kér meg vehetem -e valahol mer beadni

7. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az előző kérdésedhez kapcsolódva kaptál egy leírást a pápaszemesmaki-lak ólról.

Ott szerepel, hogy nem megvehető a Gazdaboltban.

Titokól, vagyis talányos tenyészetből juthatunk hozzá, vagy eventek nyereménye is lehet a későbbiekben.

Később az ól megszerezhető a csere-eventből is, amikor a kínálatba bekerül.

Magát az állatot veheted meg a piacon, ha látod az ajánlatot kitéve.

8. Gazdasszony

Köszönöm szépen a választ megint nem figyeltem pedig elolvastam már nem fog az eszem még egyszer köszönöm és elnézést a zavarásért ID 33224951 Gazdasszony

9. palota63

palota63 Utánpótlás-írogató

Szia! Segítséget kérnék,hogy hol tudom megnyitni a hajótöröttek szigetét?

10. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

11. sziasztok. valaki meg tudná mondani, hogy a multitaszking zseni mit ads a TP-n kivül?2 piccolóból 2 ez lett. sajnos

12. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

13. SnéDóri

SnéDóri Fórumelemző

Szép napot. A vadaskertről szeretnék kérdezni. Meg kell vennem farmaranyért, vagy kiválthatom a tölgynél csillagokért? Esetleg kaphatnék egy linket róla? Köszönöm, Dóri

14. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Egy-egy darab kiváltható Csillagért, illetve Aranybanánért.
    Többhöz csak vásárlással juthatsz hozzá.

A játékban aktuálisan elérhető raktárházakról itt olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eventismertetők-útvesztőiben.15382/#post-892291

-ágianyu33- és SnéDóri kedveli ezt.
  15. köszönöm szépenOthep

Othep kedveli ezt.
  16. Kulákbogi

Kulákbogi Járnitanuló

Jó napot! Érdeklődni szeretnék a Piccoló ládából kapott többször learatható dekorok / pl. Jack ajángéka /, tulajdonságai iránt. Ha lebontom a dekort elveszíti az aratható plusz jutalmait? Pl ha mindig lebontom és visszatenném, amikor, úgy érzem, most lenne hasznos vagy ha egyszer kihelyezésre került, / a Piccolo láda kibontásával /, akkor amig le nem telik az x-szer learathatás, folyamatosan kint kell lennie? Köszönöm a segítséget! Üdv. Bogi

17. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Speciális dekorok leírásait itt találod
    https://board-hu.farmerama.com/threads/meghatározott-számban-aratható-speciális-dekorok.16371/

Kifejlődik a piccolobol, ott kell hagyni a területen, mert ha törlöd, akkor elveszti a különleges tulajdonságát.

18. Kulákbogi

Kulákbogi Járnitanuló

19. nolina1965

nolina1965 Fórum parancsnoka

Én mostmár kijelöltem magamnak és magamban 1 dekorterületet és a piccolókat mindig oda teszem. Ezt nem aratom, csak a hagyományos aratóval, mert ami olyan, azt csak a sapka-arató viszi. Így igaz ugyan, hogy helyet foglal sokáig, de akkor aratom kézzel, amikor hasznomra van.
    Ha más fejlődik ki belőle, azt elviszem máshová, vagy törlöm - bár ez ritkán fordul elő, én a legkisebb cuccnak is örülök, ha ad valamit. Talán a virágos dallamok lehet az 1 kivétel (ha jól rémlik), ami X alkalommal CSP-t ad, utána viszont király mennyiségű TP-t.

KÉRdésem:
    ha a mamutok meg vannak szórva mindennel, és altatni akarom őket az első beérésüknél hosszabb időre (prémmel), akkor, ha mondjuk 5 nap múlva nyitom ki, mi lesz az eredmény? 1x propelleres + X normál, vagy X+1 propelleres? Ha ugyanennél a szitunál 100% bónuszom van, akkor azt mire számítja? Toma mondott egy olyat, hogy elvileg az összes addigi érésre "beszámítja" a rendszer a 100%-ot, de mi van a propellerek hatásával ilyenkor? Köszi!

20. majorosjulianna

majorosjulianna Fórum-zöldfülű

Szép napot!A Doki küldetése kitehetői hol szerezhetők meg?Segítséget előre is köszönöm!