Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    hova nem tudsz belépni?
    Amennyiben Supportra szeretnél írni, s ott nem találod az igazoló felületet, hogy nem vagy robot, akkor a képernyőméretet kell csökkentened. Ezt a CTRL és - jellel tudod változtatni, vagy a CTRL gomb és az egér görgőjével. Természetesen utána van lehetőséged visszaállítani jelenlegi méretre a képernyő beállítást (CTRL és + gomb, vagy CTRL gomb és az egér görgőjével).
    Ha nem a Supportos felülettel van a problémád, akkor kérlek, pontosítsd a bejegyzésed és lehetőség szerint add meg a Farm ID-dat is, a nevedet többszörösen sikerült.
    Köszönöm.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. kata1939

    kata1939 Aktív író

    -kata1939- vagyok.ID 44223616. Nem a Supporttal van a baj. Nem enged be lépni a nem vagyok robot. Segítsetek, hogy be tudjak lépni. Azt irja nem jó a jelszó sem. Kérem segitsetek, -kata1939- ID:44223616
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelszó kérdésben itt a fórumon sajnos nem tudunk segíteni.
    A belépési felületen van egy "Elfelejtett jelszó" gomb, arra kattintva tudsz új jelszót beállítani magadnak, követned kell az ott megadott lépéseket:
    upload_2024-3-29_12-51-50.png

    A Felugró ablakot görgesd az aljára, ott fogod tudod elfogadni, ha nem jelenik meg sehol elfogadó gomb, akkor próbáld meg X-szel bezárni, vagy a képernyőméretet módosítani a korábban általam leírtak alapján.
    Megértésedet köszönöm!
     
  4. kata1939

    kata1939 Aktív író

    Megint -kata1939-vagyok A jelszót én tudom, és jó csak az ember vagyokot nem tudom vissza csinálni. Kérlek segitsetek.