Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nagyon szívesen, örülök, hogy tudtam segíteni!
     
    genka53 kedveli ezt.
  2. Klein86

    Klein86 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Kérdésem az lenne, hogy a répás-almás csatni receptjét hogy lehet megszerezni?
    Fórum szerint 200 FA-ért megvásárolható a Gazdaboltban, de ott nem találtam, pedig megvan a lekvárfőző 4. szintem.

    Előre is köszi,

    Bocsánat. Újratöltöttem a játékot, és megtaláltam.

    Köszi.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.4.24, 08:20
    Dolphin kedveli ezt.
  3. whiteswam11

    whiteswam11 Haladó

    Sziasztok! Miért nem tudok az új rendszerrel fizetni? Nem fogadja el a kártya számom? Utána megismételtem akkor pedig egy hosszú sort kellett kitölteni de azt nem tudtam 1 es és 2 es sorszámot kért ,de az mi a csuda? köszi ha segítetek ID:21206344
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem pontosan értem a leírásodból, hogy mi a problémád.
    A biztonságosabb internetes bankkártyás vásárláshoz a bankok bevezettek erős Ügyfél-hitelesítést, ha esetleg az okozza a problémát a kártyás fizetésnél, hogy ezeket a jelszavakat, azonosítókat nem ismered, akkor a bankodat szükséges felkeresni, ebben ők tudnak segíteni Neked.
    Ha nem ez a gond, akkor a Supportot kell felkeresned, kicsit részletesebben (min. 140 karakterben) írd le a problémádat, mert itt a Fórumon nem fogunk tudni segíteni Neked ebben a kérdéskörben.
    A Supportos bejelentésben olyan e-mailcímet adj meg, amit rendszeresen olvasol.
    Ha a bejelentés beküldésénél problémába ütközöl a "nem vagyok robot" igazolásakor, akkor állíts át a képernyőméretet a CTRL és - gomb, vagy a CTRL és egérgörgő segítségével (természetesen a bejelentés elküldése után visszaállíthatod a jelenlegire, CTRL és + gomb, vagy a CTRL és egérgörgő segítségével).
    A Supportról itt olvashatsz bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

    A közvetlen bankkártyás fizetés mellett van más opció is a vásárlásra, többen használják ezeket a Játékosok közül - nézz körül, hátha vmelyik megoldás lehet átmenetileg számodra is:
    - az egyik a Paysafecard (PSC), amit Postákon, illetve bizonyos benzinkutakon lehet beszerezni, itt találsz egy térképes keresőt:
    https://www.paysafecard.com/hu/ertekesitesi-pont-megtalalasa-1/
    Érdemes az oldalon az általános tudnivalókat is elolvasni róla.
    Itt találsz információt a PSC-vel történő fizetés menetéről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paysafecard.2301/
    - a másik megoldás a PayPal-lel történő fizetés lehet (itt is bankkártyával fizetsz, csak közvetetten), ezen megoldásról itt olvashatsz, ha nem ismered még: https://www.paypal.com/

    Megértésedet köszönöm!
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. marcsika58

    marcsika58 Fórum-zöldfülű

    Fürge takaróval végeztem, a felhősorra viszont nem tudom kitenni A kerti rendbetétel Magvetés, Festés, Metszés, nyereményemet.... A kerti rendbetétel Öntözés, Gereblyézés nyereményem megvan...A többi vajon hol van? Azt hiszem ez volt az utolsó játékom mert az utóbbi időben semmi nem ügy működik mint kellene...
     
  6. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia Marcsika!
    Nem tűnik el semmi a farmodon, ha egyszer megszerezted őket!
    Lehet kitetted a dekorokat már valahova, az is lehet feltetted őket egy másik, nem tematikus felhőre. Ha ellenőrzést szeretnél, kérlek hozz pontos farmnevet és ID számot, ezek nélkül nem tudunk ellenőrzést végezni!
    Köszönjük!
     
    -ágianyu33-, GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  7. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    szisztok- szeretném megkérdezni, hol találom meg a letöltés lehetőségét a böngésző nélküli játékhoz?
     
  8. Kiskokifarmer

    Kiskokifarmer Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Szeretném megkérdezni, hogy az ajándékba kapott barkács cuccukat hol találom, mert csak azt mutatja amiket az aratáskor kapok ? a ládában nincs :(
    ID 57624722
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Swartsch, genka53 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha nincs bekapcsolva az ajándék értesítő felugró ablakod, akkor nem tudsz infót szerezni, hogy miket kaptál a szomszéd által küldött barkácscuccban, az rögtön a pajtádba kerül. Nem barkácscucc ládát kapsz, hanem véletlenszerűen 10 db barkácscuccot.
    Ha bekapcsolt állapotú az ajándék értesítő, akkor az ablakban láthatod, hogy miket kaptál.
    A kép csak egy példa:
    upload_2024-4-17_10-33-30.png
    Ha hozol Farm nevet és Farm ID-t, s csak egy - két napi ajándékot kell megnézni, hogy mi volt benne, akkor azt a Játék naplójából ki tudom keresni. Több tucatot sajnos nincs kapacitásom egyesével kigyűjtögetni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, genka53 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. Kiskokifarmer

    Kiskokifarmer Fórum-zöldfülű

    beállítottam, köszönöm, sajna utólag módosítottam a beírást : ID 57624722
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.4.24, 10:13
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a 16-i ajándékba kapott Barkácscuccokat kigyűjtöttem, sajnos ennél többre nincs kapacitásom, megértésedet köszönöm!
    2024-04-16 23:54:35-kor 4 érkezett, ezekben az alábbiakat kaptad:
    - 7 szög, 1 tégla, 1 tetőcserép, 1 fa
    - 6 szög, 1 fa, 3 tégla
    - 1 tégla, 1 tetőcserép, 6 szög, 1 fa, 1 ásó
    - 5 szög, 1 tetőcserép, 2 tégla, 1 fa, 1 fésű
    2024-04-16 18:53:41-kor érkezettből ezt kaptad:
    - 1 fa, 2 tégla, 1 tetőcserép, 6 szög
    2024-04-16 16:22:18-kor érkezettből ezt kaptad:
    - 1 íróecset, 5 szög, 1 kalapács, 2 fa, 1 tetőcserép
    2024-04-16 00:06:32-kor szintén 4 érkezett, ezekben ezt kaptál:
    - 4 szög, 2 tégla, 3 tetőcserép, 1 fa
    - 2 tégla, 3 tetőcserép, 3 szög, 1 fésű, 1 fa
    - 7 szög, 2 fa, 1 tetőcserép
    - 2 tégla, 1 tetőcserép, 1 kalapács, 2 fa, 4 szög
    További sikeres barkácscucc gyűjtést!
     
  13. Kiskokifarmer

    Kiskokifarmer Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen !
     
  14. csibegazda2014

    csibegazda2014 Haladó

    sziasztok,lehet hogy én láttam rosszul de a naptárban április 22-től volt kiirva a titokól vásárlási lehetőség most nem látom törölve lett? üdv csibegazda2014 ID 51330790
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen az előzetes információ törölve lett, mert felraktuk linkkel a frissen megjelent hírt. A naptár tervben is 04.19-22 között volt meghirdetve, mint ahogy az 10:00-kor a hírekben megjelent:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/„kaszpi-tenger”-talányos-tiki-tenyészet-állandó-gazdaköri-küldetéssel-2024-április.24815/
    A Naptárból mindig töröljük a sima bejegyzést, amikor megjelenik a hír és azt linkeljük fel :)
    Vélhetően pont akkor nyitottad meg a Naptárt, amikor még dolgoztam benne.
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.