Kerekkerékkel kapcsolatos kérdések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Az alábbi írást ajánlom figyelmedbe:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/ki-is-az-a-csocsoovb.7672/page-13#post-1205432

És ezt is:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kerekkerékkel-kapcsolatos-kérdések.19456/page-3#post-1252291

Ellenőrzést pedig bármikor kérhetsz, farmnév és ID megadásával, és időponttal, hogy mikori pörgetést nézzünk lehetőleg pörgetés után, és nem hetek múlva...

2. szilvakati

szilvakati Haladó

szia felesleges küzdelem két éve én is ezt a választ kaptam,ma kétszer pörgettem pörgetést nem kaptam meg pedig figyelem én elengedtem nem változik semmi üdv

3. Othep

Szia.

Igazán felesleges előrángatni egy tavalyi posztot és arra reagálva panaszkodni.
    Ha neked nem sikerül a pörgetés megfigyelése, akkor farmnevet és ID-t hozva, megjelölve, hogy szerinted mikor nem adta hozzá játék a készletedhez az új jegyeket, leellenőrizzük.
    Nincs itt semmiféle küzdelem, ha annyi időt szánsz a topik visszaolvasására, mint e poszt megírására, akkor láthatod, hogy több moderátorkollégám is tételes listát hozott a reklamálóknak a pörgetéseiről.
    Tehát, ha panaszod van, akkor farmnévvel, ID-vel, időponttal kérj ellenőrzést, és amint lesz szolgálatban ellenőrzésre jogosult kolléga - megnézzük.

Matold, -ágianyu33- és stb_farmer kedveli ezt.
  4. Pandorax

Pandorax Fórum-zöldfülű

Sziasztok,
    Több mint 150 party pörgetést csináltam ma egymás után. A nyeremények között 1 alkalommal szerepelt a 100 %-os bevételi bónusz, és cca. 4-5 alkalommal a +1 a termesztett növényekből 6 órán át. Kérdésem az lenne, hogy mi ennek az oka? Lecsökkent, mert új elemek jelentek meg? Korábban sűrűbben adott 100 illetve 200 %-os bevételi bónusz lehetőséget.
    Pandorax
    ID1470349

5. Othep

Szia.

Jól gondolod.
    Mikor új nyeremény kerül be egy akció során, mint most, kevesebb a % adó bónusz esélye a keréken.
    Ilyenkor főnyereményként a dekorok szerepelnek csak.​

Pandorax és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Pandorax

Pandorax Fórum-zöldfülű

Köszönöm. Ugyan nem örülök neki, de ez van.

Kérlek, ne írj bele az idézésbe. A záró "quote" elem szögletes zárójele után állj az egérrel, majd nyomj egy enter gombot a billentyűzeten. Ezután már garantáltan látszani fog a megírt szöveges üzeneted. Elkülönül az idézett hozzászólástól./mamarygen

Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.7.22
  7. lara155

lara155 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Többedik alkalommal nem kapom meg a pörgetéskor elnyert party+pörgetést! Utána tudnátok nézni?
    Köszönöm előre is!
    lara155 ID 7079808

8. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Általánosságban azt kell tudni, hogy a nyert pörgetés abban a pillanatban jóváíródik, amikor kattintasz a kerék indítása gombra. Mire megnyered és felnézel, már a növelt értékhez várod a plusz a kettőt.
    Gyakorlatilag ezt ellenőrizheted magad is, ha a pörgetések megkezdése előtt felírod, hány darabbal rendelkeztél, majd strigulázod a pörgetéseidet vagy a pörgetéslistában leszámolod, mennyit pörgettél; végül ezt összeveted azzal, mennyi pörgetésed maradt.
    Ha pedig ellenőrzést kérsz, adj minél pontosabb adatokat, vagyis hogy mikor voltak ezek a problémás esetek.
    Ajánlom figyelmedbe ezt a közleményt is: https://board-hu.farmerama.com/threads/ki-is-az-a-csocsoovb.7672/page-13#post-1205432

Othep, Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. lara155

10.26 perckor nyertem, és már figyelem egy ideje, hogy megnöveli e és NEM!

10. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Adminisztrátor kollégám az általad megadott farmnév és ID-azonosító alapján az ellenőrző panel segítségével megnézte a party-pörgetéseidet:

2022-07-03-án 69 party pörgetésed volt; ezt a számot 101-re növelted a következő napokban.

Innen kezdve: 2022-07-08-án 10:25:04 órakor a számlálód 101 party-pörgetést mutatott.
    Pörgettél 11 db party-t, a party pörgetéseid száma most: 92 db.

Számolva:
    101-11=90 party- pörgetésednek kellene lennie.

De volt egy pörgetésed, ahol nyertél 2 db party-t (a nyeremény pörgetést 10:26:41 órakor érted el), ezzel a készleted 92 db party- pörgetést mutat.
    Megnyugodhatsz, megkaptad a nyereményt. Nem vesz el a rendszer senkitől party - pörgetést sem, mást sem!

11. lara155

Köszönöm szépen , hogy utána néztetek!

Kuzdern kedveli ezt.
  12. SMAR57

SMAR57 Járnitanuló

Sziasztok!
    Pár napja nem tudom a kerekkerék ajándékokat kiszedni, mert nem tölti be a játék. Légyszíves megnézni, hogy mi a gond.
    SMARAGD57 ID:5663615

13. TULIPÁN57

TULIPÁN57 Járnitanuló

Sziasztok!
    Pár napja nem tudom a kerekkerék ajándékokat kiszedni, mert nem tölti be a játék. Légyszíves megnézni, hogy mi a gond.
    TULIPÁN57 ID:2305195

14. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Megnéztem a farmodat, semmi gond nincs nálad, rendben működik a kerekkerék is. A szokásos takarítás, böngészőcsere, stb. a megoldás.

15. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Megnéztem a farmodat, semmi gond nincs nálad, rendben működik a kerekkerék is. A szokásos takarítás, böngészőcsere, stb. a megoldás.

16. TULIPÁN57

TULIPÁN57 Járnitanuló

Szia Csocsoovb !
    Köszönöm, hogy megnézted, nekem most sem tölti be:(( Melyik böngészőt ajánlanád?
    Jelenleg én nem is böngészőn keresztül játszom, hanem közvetlenül a Start menüben
    lévő, a Farmerama parancsikonjáról indítom a játékot. Eddig működött. Tudod én nem
    értek a sz.géphez, 85 éves vagyok , jobban már nem is fogok.Akkor, ha jól értem valamelyik
    böngészőből kellene indítanom a játékot? Megpróbálom és majd megírom, hogy mire
    jutottam.
    Köszönöm:
    Minden jót! :))

17. SMAR57

SMAR57 Járnitanuló

Szia Csocsoovb !
    A válaszom ua. mint , amit TULIPÁN57 alatt válaszoltam
    /én viszem mindkét játékot/.
    Köszönöm a gyors választ, megpróbálom böngészőn
    keresztül játszani, talán úgy működni fog, persze, ha
    "sikerül". Ha igen, akkor megírom majd.
    További minden jót! :)

18. Othep

Szia.

Csocso most nincs szolgálatban, ezért válaszolok én helyette.

Természetesen megpróbálhatod a játékot böngészőből is, ha elbírja a géped.
    Legtöbben Chrome, Mozilla Firefox, Edge böngészővel játszanak, vagy ott van még az Opera is.
    Érdemes akár két böngészőt készenlétben tartani, pont az ilyen esetekre, mikor esetleg váltani kell köztük.

Azonban a szokásos takarítás azt jelenti, hogy használjuk a CCleaner programot, amelyről itt olvashatsz többet:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/böngésző-gyorsítótárának-cache-ürítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/#post-21613

Ha valaki sajátkezűleg szeretne takarítani, sütiket törölni, arról itt olvashatsz többet:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/böngésző-gyorsítótárának-cache-ürítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/

Takarítani attól függetlenül is szükséges, hogy valaki csak Klienset használ a játékhoz.
    Minden nap játék előtt célszerű elvégezni.

Ha szükséges, kérj segítséget baráttól, ismerőstől, aki kicsit többet ért a számítástechnikához.

.barbi1. és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Tavirózsa

Tavirózsa Fórumőrült

Sziasztok!
    Ma reggel 6,50-kor pörgettem egy 200%-os termésbónuszt. Most 19,30 van és már nem él. Nem 24 órás? Sajnos már nem mutatja, ha visszanézem a pörgetéseket, csak azt, hogy mikor pörgettem.
    kozsuchne
    ID:4174994

20. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A 200% -os termésbónusz 12 órás!
    Kerekkerék nyeremény
    KépNévHatásBónusz mértékeHatóidőMelyik keréken
    [​IMG]Nagyobb hozam a fáknálTermésbónusz a fákra+106:00Normál
    [​IMG]TermésbónuszTermésbónusz100%24:00Party
    [​IMG]TermésbónuszTermésbónusz200%12:00Party
    [​IMG]Nagyobb hozam a fáknálTermésbónusz a fákra+106:00Party