Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Sziasztok, én olyan zöldfülű vagyok, nem tudom, hol nézhetném meg a piacom számát. Ti hol látjátok, vagy honnan tudjátok?
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Itt megtudod nézni :p
    Vagy bemész a piacra , és megnézed a körte utolsó ajánlatát , és ami a vessző után van , az is piacszám .:inlove:
    Hogy kinek van ennyi ideje , nem tudom xD
     
    ursa11, rozo52, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  3. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Kösziiii.
     
    rozo52, -ágianyu33- és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    39-es piac :)
     
    Fatther és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! 6-os vágány!xD
     
    Fatther, HéricsBáró és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Szép estét kívánok mindenkinek !

    8-as piac ......
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!

    17-es piacon vagyok.
     
    Fatther és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Sziasztok!
    13-as piac!
     
    -ágianyu33- és Fatther kedveli ezt.
  9. idesüss

    idesüss Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    11-es piac.
     
    -ágianyu33- és Fatther kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért idézlek, mert az általad felvetett téma most aktuális nálam.
    Többen mesélték, hogy sima pörikből rózsa ólakat szednek le a kerékről. Erre semmiféle magyarázatot nem tudunk. Miért van az, hogy egyeseknél van a keréken pink ól, fogalmunk sincs. Olyan nagyon nem döngetem emiatt a "hiba" miatt a központot. Csak irigykedve hallgattam egyesek beszámolóit. Hangsúlyozom, azok vannak kevesebben, akiknél van ilyen nyeremény.
    Amikor pár hete kilencvenvalahány sima pörgetésem összejött, kénytelen voltam elkattintgatni. Hála fabatka módszerének, elég gyorsan ment, de közben döbbenten vettem tudomásul, hogy nálam is megjelent egy bizonyos pink ól. Nálam csak és kizárólag rózsa lóistálló van a keréken. Tudom, hogy másoknál van pink deni, pink birka stb.
    Mivel van lehetőségem pontosan utánanézni a saját dolgaimnak is, hozom ide a tényeket: 02.28. óta 14 db pink lóistállót pörgettem ki. Bontottam pár ládát sima pörgetések miatt, de a meglévő készlet viszonylag kicsi hányadát éltem fel. Tehát erre is jó volt a pörgetések "spájzolása".
    Tudom-tudom sok játékosnak nincs erre lehetősége. Van, aki több százat, ezret elpörgetett már, de egy rózsa ólat sem kapott. Tehát nem ez a jellemző a nagy átlagra. De mint érdekesség, idehoztam megmutatni.
     
    libuskafarm, ursa11, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  11. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Remek ötlet!
    14-es-en adok-veszek.
     
    Fatther kedveli ezt.
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Erre nagyon egyszerű a magyarázat :wuerg: a rendszer érzékeli, hogy neked nagyon kevés lovad van, ezért dobálja a lóistállót 8) nálam valamiért azt érzékeli, hogy kevés mandragórám van xDxDxD és van aki pehelytoll hiányban szenved xDxDxD
     
    libuskafarm, ursa11, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor nálam nagyon rosszul érzékeli a pehelytoll állományom , mert már 515 db van :D:wuerg::cry:xD:cry::cry:

    Nem lehetne valamit tenni a Központban , hogy ez már nem kell ? :oops: Főleg annak , akinek már ennyi van ? :p

    Habár a vonatra jó lesz . :inlove:Feltéve , ha ha a paraméterei jók lesznek :music:
     
    Utoljára szerkesztett: 18.3.19
    ursa11, rozo52, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu :)
    Gratulálok, a ménesedhez. Ha kirakod őket nem kerülsz lóhiányba egy darabig.
    Ha én követném a példát és kiraknám a nekem nyújtott nyereményeket és a kedvenc dekorjaim helyett tollfosztókat tennék a helyükre, újabb területet követelhetek a játék tervezőitől, mert már nincs annyi 2*2-m mint ahány sárga pehelytollasom van :D Jaj, azt majdnem el is felejtettem, hogy egy-két barkácsáruházat is kéne kérnem, hogy alapokat tudjak gyártani hozzájuk.. Tervbe is veszem a következő pár évbe, hogy ennyi alapot gyártsak :) :D.
    No a viccet félretéve egyszerűen nem értem a nyeremények elosztását a normál és a PP-s keréken, de meg sem próbálom megfejteni, mert úgysem lehet.. a lehetetlent pedig nem igazán szeretem :)
    Figyelem a listákat folyamatosan és eddig minden rendben a helyén van :)
    Alakítunk egy Közös pehelytollfosztó betéti társaságot? Pár farmot már telerakhatnánk mi kettenxD:cry:xD
     
    ursa11, rozo52, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Benne vagyok !:D Hol kell alá írni ? :inlove:
     
    ursa11, rozo52, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A hol kérdésén még gondolkodom, de a mivel már megvan: használjunk az aláíráshoz pehelytollat :D ha összefogunk párat talán használható írószerszámmá válik, ha mégsem akkor gyártunk egy írótollat is a pelyheken kívül :D
     
    ursa11, rozo52, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Egy másik "logikus" magyarázat magyarázat az lehet, hogy a rendszer azt nézi, hogy mit gyűjtesz fanatikusan, és ott segít ahol tud xDxDxD
     
    ursa11, rozo52, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szólni kéne neki , hogy nem xD:cry:xD
     
    ursa11, rozo52, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt nem tudom, hogy a pajtámban lévő 726 db pehelytoll soknak, vagy kevésnek minősül.
    Én csak az alábbi szerény mennyiségű sárga pelyhessel rendelkezem. xD-.-
    upload_2019-3-19_6-50-58.png
    A képet egyébként elküldtem már a központnak egy visszajelzés keretében.

    A másik "kedvencem":
    upload_2019-3-19_6-53-55.png
    A hideg kiráz, ha meglátom.-.--.- Narancs ól ilyen hosszú érési idővel és ilyen (számomra) csúnya grafikával, nálam nem jön be. Nagyon nem.
     
    genka53, ursa11, Imi* és 7 más kedveli ezt.
  20. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!

    Nekem állandóan csak cukrot,sót virágdrótot,és hozzá hasonló vackokat ad nagy számba.Ritkán kapok a többiből.Amit szeretnék és hasznos lenne azt ezer évbe 1x ha ad.Kicsit irigykedem rátok a jó kis ólakért.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.